0800 21 24 20 [email protected]

Новини

Нагородження знаком «Вибір Країни 2023»

GT RACER здобуло перемогу у загальнонаціональному дослідженні Аналітичного центру «Вибір Країни» у номінації «Виробник крісел року».

Читати далі

GT стала партнером команди HellRaisers.

Компанія GT стала партнером та одним із спонсорів українського кіберспортивного клубу HellRaisers!

Читати далі

Удаленная работа или как правильно сидеть в кресле

Как организовать работу дома

Felcana - майбутнє інтелектуального догляду за тваринами

Домашні улюбленці для багатьох з нас є невід'ємною частиною сім'ї. Ми звикаємо до них, розмовляємо з ними, піклуємося і переживаємо про них іноді навіть більше, ніж про інших людей. Як тільки наші улюбленці починають хворіти, нам і самим доводиться нелегко. Адже людина може сказати, що і де їй болить, а ось тварина - на жаль, не має такої можливості. Для підтримки здоров'я своїх улюбленців необхідно збалансоване харчування і періодичний огляд у ветеринарів. Сьогодні ми вирішили відправитися до Лондона (Великобританія), де компанією Felcana було створено першу цифрову платформу для відстеження стану здоров'я ваших улюбленців, що збирає і аналізує дані про їхню активність, сон, харчування, а також фіксує будь-які відхилення від норми і тут же сповіщає вас про це.

Читати далі

Kurgo K9 Rucksack - новий рюкзак-переноска для домашніх улюбленців

Настають холоди і прогулянки з домашніми улюбленцями стають все тяжчими, оскільки вони мерзнуть і не можуть довго гуляти. Тому нам доводиться брати їх на руки, або скорочувати вигулювання до мінімуму. Або уявіть, що вам потрібно зайти на ринок або в магазин, проїхати в громадському транспорті, пройти крізь галасливий багатолюдний натовп. Тоді без спеціалізованої переноски просто не обійтися. Далеко не всі вони настільки зручні, як та, про яку ми хочемо вам розповісти. Сьогодні ми вирушимо до Берлінгтону (штат Вермонт, США), де компанією Kurgo було представлено рюкзак для перенесення домашніх улюбленців K9 Rucksack, виготовлений з нерозривних водонепроникних матеріалів, що має міцну конструкцію, оснащений декількома відділеннями для перевезення ноутбука і планшета, а також додатковими кишенями для різних дрібниць.

Читати далі

Petcube Bites + Petcube Play - гаджети, що дозволяють грати і годувати ваших улюбленців віддалено

Ми відповідаємо за тих, кого приручили і неважливо, кішка це, собака або кролик. Психологами було доведено, що наші улюбленці дуже страждають, залишаючись на самоті. На жаль, ми не можемо постійно приділяти їм час, оскільки у нас є й інші обов'язки - робота, навчання, сімейні клопоти. На жаль, домашнім тваринам цього не пояснити. Саме тому, провідними світовими виробниками виробляється маса інтерактивних іграшок, що дають можливість відволікати наших улюбленців, поки нас немає поруч. Сьогодні ми вирушимо до Сан-Франциско (США), де креативною компанією інженерів з Petcube Inc. були створені чудові гаджети для собак і кішок Petcube Bites і Petcube Play, що дозволяють віддалено грати з тваринами, спостерігати за їхньою поведінкою, знімати кумедні фото і відео у форматі 1080p і пригощати їх ласощами. І все це буде проводитися за допомогою смартфона. Особлива гордість в тому, що половина розробників - це наші співвітчизники з Києва (Україна).

Читати далі

LavvieBot S - розумний котячий туалет з функцією самоочищення

Домашні тварини можуть прикрасити наше життя буквально однією своєю присутністю. Вони дарують нам радість, співпереживають нам і заспокійливо діють на нервову систему. У багатьох сім'ях живуть кілька тварин - як правило - собака і кішка. Виробники різних пристроїв і гаджетів для домашніх тварин роблять їх універсальними для використання. Однак, є деякі, що спеціалізуються тільки на конкретному виді тварин. Сьогодні ми вирішили відправитися до Сієтлу (США), де компанією PurrSong було представлено розумний котячий туалет LavvieBot S, оснащений функцією самоочищення, який може самостійно досипати всередину наповнювач, який отримав систему дезодорування повітря. При цьому, очищати його потрібно всього лише раз в три - чотири тижні.

Читати далі

Purple Pet Bed - м'яке ложе для вашого улюбленця

Складно уявити собі людину, яка б не любила тварин. Зараз майже у кожної людини вдома живе кіт або собака. Вони є природними антистресами для нас, супроводжуючи наше життя милим мурчанням або веселим гавкотом. Домашнім улюбленцям необхідно забезпечити комфортні умови для життя з нами. Мало приділяти їм увагу, вчасно годувати або вигулювати. Якщо ви не хочете, щоб ваші пухнасті компаньйони мерзли на підлозі або спали на ваших подушках, тоді варто забезпечити їм свою м'яку і затишну місцинку. Сьогодні ми вирушимо до Солт-Лейк-Сіті (США), де компанією Purple було представлено м'яке ложе для домашніх улюбленців Pet Bed, яке використовує технологію Smart Comfort Grid, що була спеціально розроблена для того, щоб адаптуватися до кожного, хто лежить на ній, індивідуально.

Читати далі

DreamCastle - натуральна лежанка для ваших улюбленців

Домашні вихованці приносять безліч веселих і кумедних моментів в наше життя. Вони щиро нам радіють, співпереживають, якщо у нас щось не виходить і веселять своїми кумедними витівками. Без кішки або собаки вдома життя представляється неповним. Багато тварин останнім часом так само, як і люди, почали страждати від різного роду алергій. Найімовірніше, погана екологія так само, як і харчування, чинять свій негативний вплив на них. Однак, не тільки вони можуть приносити шкоду тваринам - те, де і на чому спить ваш улюбленець, також відбивається на стані його здоров'я. Сьогодні ми вирушимо до Сінгапуру, де компанією DreamCastle було представлено ​​однойменну лежанку для кішок і собак, що має в своєму складі натуральні тканини, а в якості наповнювача використовує волокна капок, що ростуть на деревах тропічних лісів на екваторі Землі.

Читати далі
Показано з 1 по 10 із 110 (всього 11 сторінок)

Швидке замовлення