0800 21 24 20 [email protected]

Блог

Акція! Вигідне передзамовлення: GT Racer X-2323, X-2324, X-3020!

Зроби передзамовлення на моделі GT Racer X-2323, GT Racer X-2324 Fabric, GT Racer X-3020 та отримай знижку до 1300 грн!

Читати далі

Акція! Оптом дешевше!

Оптом дешевше! Замовляйте від 5-ти одиниць товару і отримуйте 10% знижки на своє замовлення.

Читати далі

Акція! Безкоштовна доставка Новою поштою!

Скористайтеся безкоштовною доставкою від компанії GT і Нова пошта. Доставка доступна на відділення перевізника.

Читати далі

Акція! Безвідсоткова розстрочка від Альфа-Банк!

Компанія «GT» спільно з «Альфа-Банк» пропонує вигідну БЕЗВІДСОТКОВУ РОЗСТРОЧКУ.

Читати далі

Ергономічні парти і ортопедичні крісла GT Racer!

Вчимося вдома разом зі зручними і ергономічними партами і ортопедичними дитячими кріслами GT Racer. Комфортні парти і крісла для Вашої дитини, з індивідуальними налаштуваннями. Забезпечують підвищену працездатність і гарний настрій.

Читати далі

GT стала партнером команди HellRaisers.

Компанія GT стала партнером та одним із спонсорів українського кіберспортивного клубу HellRaisers!

Читати далі

Удаленная работа или как правильно сидеть в кресле

Как организовать работу дома

Felcana - майбутнє інтелектуального догляду за тваринами

Домашні улюбленці для багатьох з нас є невід'ємною частиною сім'ї. Ми звикаємо до них, розмовляємо з ними, піклуємося і переживаємо про них іноді навіть більше, ніж про інших людей. Як тільки наші улюбленці починають хворіти, нам і самим доводиться нелегко. Адже людина може сказати, що і де їй болить, а ось тварина - на жаль, не має такої можливості. Для підтримки здоров'я своїх улюбленців необхідно збалансоване харчування і періодичний огляд у ветеринарів. Сьогодні ми вирішили відправитися до Лондона (Великобританія), де компанією Felcana було створено першу цифрову платформу для відстеження стану здоров'я ваших улюбленців, що збирає і аналізує дані про їхню активність, сон, харчування, а також фіксує будь-які відхилення від норми і тут же сповіщає вас про це.

Читати далі

Kurgo K9 Rucksack - новий рюкзак-переноска для домашніх улюбленців

Настають холоди і прогулянки з домашніми улюбленцями стають все тяжчими, оскільки вони мерзнуть і не можуть довго гуляти. Тому нам доводиться брати їх на руки, або скорочувати вигулювання до мінімуму. Або уявіть, що вам потрібно зайти на ринок або в магазин, проїхати в громадському транспорті, пройти крізь галасливий багатолюдний натовп. Тоді без спеціалізованої переноски просто не обійтися. Далеко не всі вони настільки зручні, як та, про яку ми хочемо вам розповісти. Сьогодні ми вирушимо до Берлінгтону (штат Вермонт, США), де компанією Kurgo було представлено рюкзак для перенесення домашніх улюбленців K9 Rucksack, виготовлений з нерозривних водонепроникних матеріалів, що має міцну конструкцію, оснащений декількома відділеннями для перевезення ноутбука і планшета, а також додатковими кишенями для різних дрібниць.

Читати далі
Показано з 1 по 10 із 145 (всього 15 сторінок)

Швидке замовлення