0800 21 24 20 [email protected]

iKuddle Auto-Pack - перший у світі самоочищувальний котячий туалет

iKuddle Auto-Pack - перший у світі самоочищувальний котячий туалет

Любителів кішок нітрохи не менше, аніж любителів собак. Можна нескінченно сперечатися про те, хто з цих тварин більш вірний і відданий своєму господареві, а також приводити нескінченні аргументи на користь того чи іншого улюбленця. Однак, багато власників собак часто мають ще й котів. Без них наше життя точно було б неповним, вони доставляють нам масу приємних моментів одним своїм мурчанням і вистрибуванням на коліна. Науково доведено, що власники домашніх улюбленців набагато більш врівноважені і задоволені життям, ніж ті, у кого тварин немає взагалі. Зазвичай ми розповідаємо про чудові винаходи, що орієнтуються як на кішок, так і на собак. Виробники зазвичай намагаються зробити розумні пристрої для тварин уніфікованими, щоб максимально охопити аудиторію користувачів. Однак, це не стосується сьогоднішнього прекрасного у всіх сенсах пристрою. Сьогодні ми вирушимо до Берлінгейму (Каліфорнія, США), де компанією iKuddle було представлено самоочищувальний розумний туалет для кішок iKuddle Auto-Pack, який може працювати як від знімного акумулятора, так і від мережі електроживлення, але найголовніше - він самостійно збирає продукти життєдіяльності улюбленця , акуратно складає їх в спеціальні пакети, упаковує їх ще й дезодорує повітря в приміщенні.

Особливості новинки

Ми намагаємося подарувати нашим тваринам любов і турботу. Натомість ми отримуємо їхню вірність, відданість і масу забавних і цікавих моментів. Хто, як не домашні вихованці здатні побачити привід для радості і веселої гри, навіть, коли його і близько немає. Собаки і кішки вчать нас відповідальності і дуже дисциплінують. І це не кажучи про те, що психологи останнім часом схиляються до того, що сучасній людині в умови постійних стресів просто необхідно мати улюбленця, який зніме напругу і нервозність свого власника краще будь-яких лікарів.

Раніше, ми розповідали про чудовий винахід сучасності - розумний нашийник Scollar Mini від американської компанії Scollar. Він поєднує в собі масу корисних функцій: на його дисплеї виводиться ім'я тварини разом з даними про її господарів, щоб у разі втрати, її могли вам повернути, містить в собі модуль GPS, а також Wi-Fi і Bluetooth, щоб ви могли відслідковувати її місцезнаходження в радіусі 800 м. Крім того, новинка буде нагадувати вам про необхідність своєчасного годування, щеплень, інсектицидної обробки і допоможе стежити за здоров'ям домашнього улюбленця (докладніше про нього можна прочитати за посиланням).


iKuddle Auto-Pack - перший в світі самоочищувальний котячий туалет

В основному корисні гаджети, що винаходяться останнім часом, дозволяють бути в курсі улюблених маршрутів котів і собак, швидко знаходити їх, стежити за їхнім станом здоров'я, акцентувати нашу увагу на їхні можливі захворювання, а також розважати їх під час нашої відсутності. Сьогоднішня новинка призначена для вирішення щоденних турбот, які виникають у кожного власника - а саме прибирання і чищення їхнього туалету. Розумний пристрій має вигляд невеликої тумбочки з овальним отвором для входу (як у собачій будці). Його принцип дії дуже простий - як тільки ваша тварина зробила "свою справу" і вийшла назовні, не гаючись, вступає в дію механізм, який просіває наповнювач туалету, відсіваючи грудочки і складаючи їх до спеціального контейнеру.

Приблизно раз на тиждень, коли цей резервуар буде заповнений, про що вам прийде повідомлення в додатку, від вас буде потрібно в ручному режимі або за допомогою смартфона запакувати пакет з відходами. Пристрій акуратно і головне, герметично, упаковує грудки і відкриває автоподатчик, де вже лежить сформований згорток. Від вас вимагається лише дістати його і утилізувати. Новий сміттєвий пакет автоматично встановлюється на місце викинутого. Весь процес пакування та утилізації грудок може відбуватися в автоматичному режимі з встановленим часовим проміжком (від 1 хвилини до 1 години), коли підйомнику потрібно починати сортування і очищення. Чисті гранули наповнювача котячого туалету відсіваються при цьому, проходячи через спеціальне сито. А все відходи моментально відправляються в сміттєвий пакет, де і зберігаються до остаточної утилізації.

Ємність досить герметична, а до того ж отримала фільтр для утримання неприємних запахів. Його, до речі, потрібно періодично міняти. Виробник рекомендує робити це приблизно раз два місяці. Дезодоруюча система утримує приблизно 80 - 90% запахів усередині і вмикається автоматично після того, як кішка покине туалет. Фільтрація запахів працює кожен раз приблизно протягом 5 хвилин для найкращого очищення повітря. Кожен автоматизований туалет розрахований на одну або двох кішок.

Усередині нього є спеціальні датчики руху. Якщо в процесі очищення, кіт випадково виявиться всередині пристрою, очищення тут же припиняється, щоб не поранити випадково вашого улюбленця. Габарити iKuddle Auto-Pack склали 76,2 * 47 * 44 см (довжина * ширина * висота), його вага - 10 кг. Розміри відсіку для відходів рівні 19 * 16 * 15,2 см, що еквівалентно приблизно 7 літрів грудочок. Лоток для наповнювача має габарити 44 * 38,6 * 7,6 см (довжина * ширина * глибина).

Цього об'єму достатньо для того, щоб робити остаточну утилізацію раз на тиждень. Розміри вхідного овального отвору склали 24 * 19 см. Рекомендована вага кішок знаходиться в межах 1,8 - 8,2 кг, тобто, підходить практично для всіх відомих порід, крім найбільших (типу мейн-кунів). Новинка отримала знімний літієвий акумулятор, ємністю в 2200 мА * год. Цього достатньо на 15 днів автономної роботи. Перезарядка відбувається від мережі електроживлення і триває приблизно 3 години. Цей пристрій працює і від джерела живлення безпосередньо.


iKuddle Auto-Pack - перший самоочищувальний котячий туалет

Дизайн і характеристики

Новинка отримала форму елегантної прямокутної тумбочки на ніжках зі скошеними краями. Колірна гамма представлена двома поєднаннями кольорів: сріблястого з темною деревиною та сріблястого з сірим пластиком. Інших колірних варіацій на даний момент не передбачено.

Технічні характеристики:

 • тип - автоматичний котячий туалет;
 • габарити - 76,2 * 47 * 44 см (довжина * ширина * висота) (основний пристрій), 24 * 19 см (вхідний отвір);
 • вага - 10 кг;
 • лоток для наповнювача - 44 * 38,6 * 7,6 см;
 • відсік для відходів - 19 * 16 * 15,2 см (або 7 л.);
 • рекомендований наповнювач - будь-який спеціалізований для котів;
 • рекомендована вага кішки - 1,8 - 8,2 кг;
 • акумулятор - знімний, літієвий, потужність 2200 мА * год;
 • автономність - 15 днів;
 • зарядка - мережа електроживлення, 3 год .;
 • час очищення - встановлюється від 1 хв. до 1 год .;
 • утилізація відходів - раз на тиждень;
 • додатково - дезодорування;
 • управління - додаток (iOS, Android), ручне;
 • колір - сріблястий і темне дерево, сріблясто-сірий.

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка стала рекордсменом зі збору коштів, встановивши своєрідний рекорд серед подібних пристроїв - було зібрано понад 1 мільйон доларів. Виробництво стартувало і перші поставки розумного туалету для кішок повинні початися в листопаді поточного року. Орієнтовна роздрібна вартість iKuddle Auto-Pack становить близько 399$ без урахування податків і зборів за пересилку до інших країн. Про дату виходу на міжнародні ринки наразі нічого не повідомляється.

Кожному домашньому улюбленцеві потрібен свій куточок у вашій оселі. Компанія GT Racer пропонує елегантні лежаки для тварин GT Dreamer Kit. Вони виготовлені з натуральних матеріалів, легко чистяться, дуже зносостійкі і міцні. Велика різноманітність забарвлень дозволить підібрати саме ту модель, яка стане гідною прикрасою вашого будинку. Ознайомитися з найширшим асортиментом лежанок для домашніх улюбленців, вивчити їхні особливості, описи, технічні характеристики і відгуки на популярні моделі можна на сайті нашого інтернет-магазину.


iKuddle Auto-Pack

Швидке замовлення