0800 21 24 20 [email protected]

Felcana - майбутнє інтелектуального догляду за тваринами

Felcana - майбутнє інтелектуального догляду за тваринами

Домашні улюбленці для багатьох з нас є невід'ємною частиною сім'ї. Ми звикаємо до них, розмовляємо з ними, піклуємося і переживаємо про них іноді навіть більше, ніж про інших людей. Як тільки наші улюбленці починають хворіти, нам і самим доводиться нелегко. Адже людина може сказати, що і де їй болить, а ось тварина - на жаль, не має такої можливості. Для підтримки здоров'я своїх улюбленців необхідно збалансоване харчування і періодичний огляд у ветеринарів. Сьогодні ми вирішили відправитися до Лондона (Великобританія), де компанією Felcana було створено першу цифрову платформу для відстеження стану здоров'я ваших улюбленців, що збирає і аналізує дані про їхню активність, сон, харчування, а також фіксує будь-які відхилення від норми і тут же сповіщає вас про це.

Особливості новинки

Ритм сучасного життя досить швидкий - потрібно встигати робити безліч речей - працювати, приділяти час сім'ї і займатися домашніми клопотами. А якщо у вас ще і є домашні улюбленці, то про спокій можна тільки мріяти. І якщо кішки «гуляють самі по собі», то собак потрібно періодично вигулювати і оточувати увагою. Домашні тварини - це не тільки радість і щастя, а й величезна відповідальність за їхнє здоров'я, життя і безпеку. Для того, щоб полегшити ці турботи, існує безліч цікавих гаджетів, про найбільш вражаючі з яких ми періодично вам розповідаємо.

Раніше ми писали про розумний нашийник для собак і кішок Scollar Mini від американської компанії Scollar. Він один може замінити собою безліч інших пристроїв і буде нагадувати вам про необхідність погодувати тварину, зробити необхідні щеплення, провести інсектицидну терапію, отримав вбудоване світлодіодне освітлення і відстежує його поточне місце розташування за допомогою GPS-навігації (докладніше про Scollar Mini можна подивитись за посиланням).

Сьогоднішня новинка не має вбудованого маячка GPS, оскільки, за заявою виробника, він коштує досить дорого, дуже сильно витрачає заряд акумулятора і встановлювати його в даний пристрій було економічно недоцільно. Felcana - це не просто розумний нашийник, а ціла система, що складається з декількох частин. Перша з них - це медичний трекер Helix, який буде знаходитися на нашийнику вашого кота або собаки. Друга - мініатюрні маяки Mirco-Location, які встановлюються по всьому будинку і допомагають збирати необхідну інформацію про вашого улюбленця. Третя - це Home Hub - базова станція, що використовується для підзаряджання і відстеження місцезнаходження трекера на відстані до 1200 м. Четверта - універсальний затиск, що фіксує Helix нерухомо на будь-якому нашийнику як для собаки, так і для кішки.

Далі розберемося детальніше в кожній складовій. Кожна домашня тварина - це індивідуум, який має свої параметри температури тіла і показники здоров'я, які є тільки у нього і не повторюються більше ні у кого. Медичний трекер виготовлений з міцних матеріалів, стійких до розгризання, намокання і будь-яких активностей вашого улюбленця. Він має габарити 16 * 46 * 10 мм (ширина * довжина * висота), а його вага - всього 9 г. Автономність вбудованого акумулятора становить 14 днів без підзарядки, яка триває приблизно чотири години. Ступінь пило-та вологозахисту пристрою становить IP67. Радіус дії пристрою становить 200 м до вашого смартфона, без використання Home Hub. Він покликаний для вимірювання активного руху (бігу, ходьби, стрибків), а також активностей, пов'язаних з питтям, їжею і сном. Спеціально розроблена аналітична платформа акуратно збирає всю інформацію, аналізує її і вашу тварину в цілому, щоб визначити, які показники є для неї нормою. Якщо улюбленець раптом загубиться, ви можете включити LED-лампочку на трекері за допомогою програми і знайти його.

Потім пристрій проводить щоденний аналіз поведінки собаки або кішки і фіксує будь-які відхилення, які відбуваються з нею. У Felcana є свій власний мобільний додаток, розроблений для гаджетів, які працюють як на базі операційної системи iOS, так і Android, а також веб-браузерні, що можуть розпізнаватися усіма браузерами без винятку. Трекер Helix дозволяє відстежувати і вчасно помічати про можливі проблеми, такі як: полідипсія (вживання алкоголю), летаргія, зміни активності, підвищена частота відвідування туалету, втрата апетиту. Це може свідчити про наявність захворювань, таких як: діабет, ожиріння, артрит, гастрит. Мало того, це також буває першим сигналом про менш поширені хвороби і першою ознакою того, що варто показати вашого улюбленця кваліфікованому фахівцеві.


Felcana - майбутнє інтелектуального догляду за тваринами

До слова кажучи, всі програми абсолютно безкоштовні і не мають ніяких прихованих платежів. Крім того, пристрій працює по всьому світу, а не тільки на території Євросоюзу. Мініатюрні маяки Mirco-Location встановлюються по всьому будинку, де ви хотіли б зафіксувати активність ваших тварин: в спальні, на сходах, у вітальні, на кухні, в саду, в ванній. Крім того, ви можете прикріпити їх до ключових об'єктів інтересу вихованців: біля миски з водою, годівниці з їжею, ліжка для тварин, туалету, місця для ігор і активностей. Рівень захисту маяків дорівнює IP67. Заряду їхніх акумуляторів вистачає на 18 місяців безперебійної роботи. Батареї змінні і можуть бути замінені на інші. Габарити кожного маяка невеликі і складають всього 25 * 25 * 11 мм (довжина * ширина * товщина). Зв'язок з трекером і смартфоном відбувається, завдяки використанню бездротової технології Bluetooth 4.2. Радіус дії маяків становить 10 м.

Концентратор-передавач Home Hub призначений для того, щоб заряджати медичний трекер і відстежувати його місце розташування на відстані в 1200 м. Тут використовується технологія радіосигналу. Зв'язок з трекером і смартфоном в даному випадку здійснюється завдяки використанню Wi-Fi. Його габарити складають 53 * 80 * 16 мм (ширина * довжина * товщина). Працює передавач від мережі електроживлення через кабель micro USB і перехідник на 5 В. Виробник рекомендує використовувати всі частини системи, щоб не випускати ваших домашніх улюбленців з поля зору.

Дизайн і характеристики

Новинка має прямокутну форму з округленими краями і отримала стильний зовнішній вигляд. Колірна гамма представлена золотистим кольором. Інших колірних варіацій на даний момент не передбачено.

Технічні характеристики:

 • тип - медичний трекер Helix:
 • габарити - 16 * 46 * 10 мм (ширина * довжина * висота);
 • вага - 9 г;
 • сенсори - акселерометр, термометр;
 • автономність - 14 днів;
 • зарядка - 4 год., через концентратор Home Hub;
 • зв'язок - Bluetooth 5.0, радіохвиля <1 ГГц;
 • кріплення - кліпса;
 • захист - від розгризання, пилу і вологи - IP67;
 • відстань відстеження - 200 м;
 • колір - золотистий;
 • тип - мініатюрний маяк Mirco-Location:
 • габарити - 25 * 25 * 11 мм (довжина * ширина * товщина);
 • зв'язок - Bluetooth 4.2;
 • автономність - 18 міс .;
 • акумулятор - 1000 мА * год, змінний, круглий;
 • захист - від розгризання, пилу і вологи - IP67;
 • відстань відстеження - 10 м;
 • кріплення - клейове;
 • колір - сріблястий;
 • тип - концентратор-передавач Home Hub:
 • габарити - 53 * 80 * 16 мм (ширина * довжина * товщина);
 • зв'язок - Wi-Fi;
 • зарядка - електромережу, micro USB, перехідник 5В;
 • відстань відстеження - 1200 м;
 • колір - сріблястий.

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 105% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробництво стартувало і перші поставки пройшли досить успішно. Зараз воно доступне для покупки на території Великобританії. Про дату виходу на міжнародні ринки наразі нічого не повідомляється. Орієнтовна роздрібна вартість пристрою становить £ 69,99.

Ваші улюбленці заслуговують свій окремий м'який куточок у вас вдома. Лежаки для домашніх тварин GT Dreamer Kit мають стильний зовнішній вигляд і красиве забарвлення в пастельних тонах, щоб ідеально вписатися до будь-якого інтер'єру. Вони виготовлені з міцних надійних матеріалів, легко очищуються і не вимагають спеціального догляду. Ознайомитися з найширшим асортиментом лежаків для домашніх тварин, вивчити їхні особливості, описи, технічні характеристики, актуальні ціни та відгуки на популярні моделі можна на сайті нашого інтернет-магазину.


Felcana

Швидке замовлення