0800 21 24 20 [email protected]

Про компанію

GT Україна – вітчизняний виробник різноманітних видів крісел, як для домашнього, так і для офісного використання. Найбільшим попитом, серед запропонованого асортименту, користуються геймерські крісла GT Racer, що вирізняються широким розмаїттям кольорів та форм. Основними рисами, що вирізняють нашу продукцію серед інших, стали інноваційні матеріали покриття, сучасні наповнювачі, передові досягнення в сфері ортопедії, надійні та довговічні механізми. Ми вирішили змінити усталені раніше стереотипи і вважаємо, що якісні меблі не обов’язково повинні коштувати дуже дорого. Наші виробничі потужності розташовані на території Китаю, щоб забезпечити стрімке зростання попиту на продукцію GT Racer.

Геймерські та офісні крісла оснащені потужними хрестовинами та широкими колесами, що забезпечують ідеальне ковзання будь-яким видом покриття підлоги, незалежно від того, чи це ковролін, плитка, паркет, ламінат, деревина чи лінолеум. Турбота про здоров’я кожного клієнта стала нашим головним завданням, тому всі моделі крісел мають анатомічно правильну форму спинки для оптимальної підтримки осанки. Надсучасні складані механізми та регульовані підлокітники (в геймерських моделях) дають змогу адаптувати їх під кожного користувача. Всі матеріали, що використовуються при виробництві, вирізняються високою зносостійкістю, еластичністю, м’якістю, незмінно зберігаючи свій початковий вигляд надовго, для забезпечення максимально комфортного використання за будь-яких умов. Стильний дизайн кожного крісла від компанії GT Україна дозволяє підкреслити яскраву індивідуальність свого власника.

Нам важлива наша репутація, тому вся наша продукція проходить ретельний контроль на кожному етапі виробництва. Перед відвантаженням з заводу, кожна серія продукції тестується та перевіряється на відсутність дефектів, і тільки після цього відправляється на наші склади. GT Україна тримає руку на пульсі запитів сучасного користувача, пропонуючи щоразу саме ті крісла, що найбільш точно їм відповідають. До нашої команди входять кваліфіковані фахівці, що неодмінно прийдуть на допомогу, якщо вона вам знадобиться при здійсненні вибору потрібної моделі. Ми завжди відкриті для довгострокового співробітництва та прагнемо зробити його якомога більш вигідним для всіх зацікавлених сторін.

Швидке замовлення