0800 21 24 20 [email protected]

Про нас

Вас вітає група компаній ТОВ "Меблева компанія Рейсер" та ТОВ "Джі Ті". Вже більше 5-ти років ми є українським виробником геймерських і офісних крісел бренду «GT Racer». Працюємо з такими великими оптовими та роздрібними магазинами як: Comfy, Rozetka, Palladium, Allo, Епіцентр, Kasta, F.ua і інші.

Асортимент нашої продукції налічує більше 200 моделей крісел в різних кольорах. Кожна модель представлена в діапазоні від 2-х до 7 кольорів. Дизайн крісел бренду GT Racer досить різноманітний: знайти можна як строгі та стримані, так і ультрамодні забарвлення і форми виробів. Більш докладно все представлено на нашому офіційному сайті: https://gtracer.com.ua.

У процесі виробництва використовуються виключно нетоксичні матеріали, що підтверджено документально. Також крісла пройшли сертифікацію BIFMA (ANSI / BIFMA) - американський стандарт роботи і безпеки. Всі моделі ергономічні, щоб повністю виключити ймовірність формування неправильної постави та втоми у користувача.

Головний офіс компанії і склад знаходяться в Києві.
Доставку продукції для партнерів здійснюємо по всій Україні:
- безкоштовна кур'єрська доставка по Києву;
- дропшіппінг;
- доставка компаніями-перевізникам.
Вся продукція офіційна, це підтверджують відповідні сертифікати та гарантійні зобов'язання. Товар доставляється в оригінальній упаковці та повній комплектації.
Якість продукції і всі питання по сервісу супроводжує наш відділ контролю якості.
Ми надаємо максимальну підтримку щодо контенту в зручному для партнерів форматі. Це стосується фото, текстів, відео, оглядів, цін.

Розвиток і взаємовигідне співробітництво - наші пріоритети!

Швидке замовлення