0800 21 24 20 [email protected]

Доставка та Оплата

Самовивіз із нашого шоу-руму:

Оплата може бути проведена в безготівковій формі, готівкою кур'єру при отриманні, частково / повністю на банківську карту.

Ви можете забрати своє замовлення за адресою: м Київ, вул. Сирецька, 9

Графік роботи шоу-руму:

Понеділок - п'ятниця - з 10.00 до 19.00

Субота - з 10.00 до 16.00

Неділя вихідний

Перед приїздом погоджуйте, будь ласка, точний час видачі замовлення з менеджером в телефонному режимі.


Доставка по м Київ:

Доставка здійснюється нашими кур'єрами з понеділка по п'ятницю з 12.00 до 18.00, з 18.00 до 22.00; в суботу - з 12.00 до 19.00. Неділя - вихідний.

Адресна кур'єрська доставка в межах міста Києва є безкоштовною.

Вартість занесення в квартиру / офіс розраховується, виходячи з ціни - 35 грн / поверх, виняток становить категорія столи вагою понад 60 кг, їх занесення тарифікується - 60 грн / поверх.

У момент оформлення замовлення ви можете домовитися про бажаний час доставки з нашими менеджерами телефоном. Під час отримання товару, перевіряйте, будь ласка, його на цілісність та комплектацію. Наші кур'єри оперативно здійснять доставку до дверей і оформлять всі необхідні документи.


Доставка по Київській області:

Щоденні доставки здійснюються до таких населених пунктів: Бортничі, Вишневе, Коцюбинське, Осокорки (сади), Петропавлівська Борщагівка, Софійська Борщагівка, Пуща Водиця, с. Троєщина, Чайки.

Графік доставки: понеділок - п'ятниця - з 18.00 до 22.00, субота - з 12.00 до 18.00, неділя - вихідний. Доставка є безкоштовною.

Графік доставки в інші населені пункти Київської області (список уточнюйте у менеджерів, будь ласка):

понеділок, середа - з 18.00 до 22.00;

субота - з 12.00 до 18.00.

Доставка в Бровари та Броварський район. Населені пункти: Погреби, Зазим'я, Пухівка, Рожівка, Рожни, Літки, Соболівка, Літочки, Калинівка, Скибин, Залісся, Велика Димерка, Княжичі, Требухів, Красилівка, Перемога, Гоголів, Богданівка проводиться за наступним графіком: з вівторка по суботу з 12.00 до 18.00.

Більш точні дата та час доставки узгоджуються по телефону з нашими менеджерами.


Доставка Новою поштою:

Доставка по м. Києву та регіонах України здійснюється за допомогою перевізника Нова пошта, доставка до відділення - БЕЗКОШТОВНА . Терміни доставки складають від 1-го до 3-х робочих днів, згідно внутрішнього розкладу оператора, враховуючи поправку на погодні умови та святкові дні. Оплата замовлення здійснюється як на підставі повної передоплати, так і за допомогою післяплати.

Зверніть увагу:

Всі замовлення, що були доставлені до відділення Нової пошти, зберігаються там не більше 4-х календарних днів. Якщо протягом цього часу ви не забрали свою посилку, вона автоматично переадресовується відправнику. Всі крісла перевозяться виключно в розібраному вигляді. Доставка в зібраному вигляді не передбачена.

Вартість занесення в квартиру / офіс розраховується, виходячи з ціни - 50 грн. / поверх.

При отриманні свого замовлення, обов'язково перевіряйте його на цілісність, комплектацію та відсутність пошкоджень. При виявленні пошкоджень або будь-яких невідповідностей зробленому замовленню - просимо відразу повідомити про це наших менеджерів за телефоном - 0800 21 24 20. Всі виявлені пошкодження фіксуйте, будь ласка, документально не гаючи часу у відділенні перевізника.

Швидке замовлення