0800 21 24 20 [email protected]

Доставка та Оплата

    Компанія “GT” відновлює свою роботу та відвантаження замовлень по Києву та Україні на неокупованих територіях.

1. Замовлення можна забрати на Пункті видачі за адресою: м. Київ, вул. Сирецька 9, офіс 7, БЦ "Маяк". Час роботи: понеділок – п'ятниця з 12:00 до 17:00.

2. Доставка по Києву здійснюється нашими кур'єрами до будинку покупця у понеділок, середу та п'ятницю з 12:00 до 18:00, субота та неділя - вихідний.

Вартість доставки складає 150 грн.

Дату доставки можна обговорити з менеджером під час підтвердження замовлення.

Доступні форми оплати: готівкою кур'єру під час доставки, оплата на картку, оплата онлайн на сайті, безготівковий розрахунок, післяплата.

3. Доставка по Україні проводиться тільки на діючі відділення Нової пошти. Вартість доставки на відділення від 150 грн. 

Доступні відділення можна переглянути на сайті перевізника "Перелік відкритих відділень".

Терміни відправлення та доставки у відділення залежать від загальної ситуації у регіоні. Вартість доставки, згідно з тарифами Нової пошти. Оплата замовлення здійснюється як на підставі повної передоплати, так і за допомогою післяплати.

Зверніть увагу:
Всі крісла перевозяться виключно в розібраному вигляді. Доставка в зібраному вигляді не передбачена. При отриманні свого замовлення, обов'язково перевіряйте його на цілісність, комплектацію та відсутність пошкоджень. При виявленні пошкоджень або будь-яких невідповідностей зробленому замовленню - просимо відразу повідомити про це наших менеджерів за телефоном - 0800 21 24 20. Всі виявлені пошкодження фіксуйте, будь ласка, документально не гаючи часу у відділенні перевізника.

Швидке замовлення