0800 21 24 20 [email protected]

Доставка та Оплата

    Компанія “GT” оформлює та відвантажує замовлення по Києву та Україні на неокупованих територіях.

1. Замовлення можна забрати на Пункті видачі за адресою: м. Київ, вул. Сирецька 9, БЦ "Маяк". Час роботи: понеділок – п'ятниця з 10:00 до 18:00.

2. Доставка по Києву здійснюється нашими кур'єрами до будинку покупця у понеділок, середу та п'ятницю з 12:00 до 18:00, субота та неділя - вихідний.

Доставка безкоштовна майже на всю продукцію. Є окремі позиції, на які існує тариф на доставку, при підтвердженні замовлення менеджер інформує замовника додатково.  

Дату доставки можна обговорити з менеджером також під час підтвердження замовлення.

Доступні форми оплати: готівкою кур'єру під час доставки, оплата на картку, оплата онлайн на сайті, безготівковий розрахунок, післяплата, розстрочка.

3. Доставка по Україні проводиться тільки на діючі відділення Нової пошти. 

Доставка безкоштовна майже на всю продукцію. Є окремі позиції, на які існує тариф на доставку, при підтвердженні замовлення менеджер інформує замовника додатково.  

Доступні відділення можна переглянути на сайті перевізника "Перелік відкритих відділень".

Терміни відправлення та доставки у відділення залежать від загальної ситуації в регіоні. Вартість доставки, згідно з тарифами Нової пошти. Оплата замовлення здійснюється як на підставі повної передоплати, так і за допомогою післяплати.

Зверніть увагу:
Всі крісла перевозяться виключно в розібраному вигляді. Доставка в зібраному вигляді не передбачена. При отриманні свого замовлення, обов'язково перевіряйте його на цілісність, комплектацію та відсутність пошкоджень. При виявленні пошкоджень або будь-яких невідповідностей зробленому замовленню - просимо відразу повідомити про це наших менеджерів за телефоном - 0800 21 24 20 (безкоштовно для всіх операторів). Всі виявлені пошкодження фіксуйте, будь ласка, документально не гаючи часу у відділенні перевізника.

Швидке замовлення