0800 21 24 20 [email protected]

LavvieBot S - розумний котячий туалет з функцією самоочищення

LavvieBot S - розумний котячий туалет з функцією самоочищення

Домашні тварини можуть прикрасити наше життя буквально однією своєю присутністю. Вони дарують нам радість, співпереживають нам і заспокійливо діють на нервову систему. У багатьох сім'ях живуть кілька тварин - як правило - собака і кішка. Виробники різних пристроїв і гаджетів для домашніх тварин роблять їх універсальними для використання. Однак, є деякі, що спеціалізуються тільки на конкретному виді тварин. Сьогодні ми вирішили відправитися до Сієтлу (США), де компанією PurrSong було представлено розумний котячий туалет LavvieBot S, оснащений функцією самоочищення, який може самостійно досипати всередину наповнювач, який отримав систему дезодорування повітря. При цьому, очищати його потрібно всього лише раз в три - чотири тижні.

Особливості новинки

Всі ми постійно кудись біжимо, поспішаємо, намагаємося осягнути неосяжне. Ритм життя сучасної людини значно прискорився - робота займає більшу її частину, тому навіть на домашні клопоти майже не залишається часу. Потрібно встигнути приділити увагу сім'ї, друзям і домашнім тваринам. Не дивно, що досить часто ми не встигаємо зайнятися своїми улюбленцями. Для того, щоб полегшити догляд за ними, багато виробників різних гаджетів для тварин пропонують автоматичні годівниці для них, які здатні наповнюватися самостійно, якщо тільки ви не забудете заповнити додаткові резервуари їжею для них.

Останнім словом техніки стали самоочищувальні туалети для кішок. Вони мають відмінний зовнішній вигляд і легко здатні вписатися до будь-якого інтер'єру. Та й від власника тепер потрібно лише вчасно досипати наповнювач, а також прибирати екскременти, що ретельно збираються машиною в спеціальному відсіку. Раніше, ми розповідали про iKuddle Auto-Pack від американської компанії iKuddle, який працює від мережі електроживлення, самостійно збирає продукти життєдіяльності вашого улюбленця, складає їх до сміттєвого пакету, а після заповнення, акуратно герметично упаковує всі. Від вас вимагається лише дістати мішок і утилізувати його (докладніше про нього можна прочитати за посиланням).

Сьогоднішня новинка має дещо більші габарити, ніж її аналог. Її зовнішні параметри склали 49,5 * 58 * 70 см (довжина * ширина * висота). LavvieBot S має також досить значний внутрішній простір, що дозволяє розміститися в ньому тварині з вагою від 2 до 10 кг. Внутрішні габарити пристрою становлять 32 * 43 * 36 см (довжина * ширина * висота). Істотна різниця між зовнішніми і внутрішніми габаритами пояснюється тим, що туалет оснащений двома додатковими контейнерами - для відходів (об'ємом в 6 л) і для запасу наповнювача (6,5 л).

Виробник рекомендує використовувати спеціалізовані типи наповнювачів для котячих туалетів з діаметром частинок, що не перевищує 3,8 см. Тут можуть використовуватися як штучні варіанти наповнення (типу бетоніта), так і натуральні (тофу, кукурудза, тапіока). Як тільки кішка закінчує процедуру і виходить з пристрою назовні, вмикається таймер зворотного відліку для очищення. Ви можете встановити його в межах від 15 до 90 хв, або кожен раз включати вручну, використовуючи спеціалізований додаток для смартфону. Виробник рекомендує збільшувати час очікування до очищення в залежності від твердості екскрементів тварини.


LavvieBot S - розумний котячий туалет з функцією самоочищення

Далі запускається механізм, через який наповнювач просівається, а екскременти збираються і відправляються до сміттєвого пакету. Там вони можуть зберігатися досить довго - від трьох до чотирьох тижнів, благо, розміри пристрою дозволяють. Тут, на відміну від iKuddle Auto-Pack, немає автоматичної герметизації пакету, тому вам доведеться згортати його вручну. Щоб неприємні запахи не поширювалися по будинку, всередині пристрою передбачено наявність активованого кокосового вуглецевого дезодоратора. Він не тільки ефективно усуває всі аромати, але і сприяє осушенню наповнювача. Міняти його потрібно не часто - всього один - два рази на рік.

Новинка має дуже низький рівень шуму - всього 26,5 дБ, що прирівнюється до тиші в спальні. Тому не варто переживати, що ваші тварини можуть бути налякані пристроєм і не захочуть ним скористатися. Виробник подбав також про безпеку туалету, оснастивши його кількома датчиками. Вони заховані таким чином, щоб ваша кішка не могла на них випадково натиснути. Якщо вона спробує увійти всередину в процесі очищення, пристрій тут же припинить свою роботу і перейде в режим очікування до тих пір, поки вона не вийде назовні. Пристрій легко відкривається, а внутрішні лотки можна мити теплою водою з миючими засобами.

LavvieBot S управляється за допомогою програми PurrSong, розробленої для операційних систем iOS і Android. У ньому можна знайти такі параметри: статус контейнера з відходами (порожній, частково або повністю заповнений), статус ємності з наповнювачем, тип наповнювача, час очікування, кнопка перезавантаження, статус з'єднання з домашньою мережею Wi-Fi. Крім того, ви можете налаштувати повідомлення про те, як часто ваша кішка відвідувала туалет, нагадування про необхідність очищення сміттєвого контейнера або про закінчення запасів наповнювача. Працює котячий гаджет від мережі електроживлення, споживаючи при цьому всього 18 Вт на годину. Що цікаво, якщо у вас вдома живе дві кішки, то пристрій може їх розрізняти, якщо різниця в їхній вазі становить хоча б 680 г.

Дизайн і характеристики

Новинка отримала прямокутну форму з округленими кутами і чимось схожа на маленьку пральну машину. Колірна гамма представлена поки тільки білим кольором. Інших колірних варіацій не передбачено.

Технічні характеристики:

 • тип - автоматичний котячий туалет;
 • габарити - 49,5 * 58 * 70 см (довжина * ширина * висота) (зовнішні), 32 * 43 * 36 см (внутрішні);
 • рівень шуму - 26,5 дБ;
 • живлення - електромережа, 110 - 240 В, 50 - 60 Гц;
 • енергоспоживання - 18 Вт;
 • час очищення - від 15 до 90 хв;
 • ємність лотка для запасу наповнювача - 6,5 л;
 • обсяг лотка для відходів - 6 л;
 • максимальний розмір часток - 3,8 см в діаметрі;
 • додатково - дезодорування;
 • необхідність очищення сміття - вручну раз в 3 - 4 тижні;
 • рекомендований вага тварин - від 2 до 10 кг;
 • колір білий.

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 707% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробництво стартувало і перші поставки очікуються в квітні наступного року. Виробник обмежив країни поставок тільки США і Канадою. Чи планується вихід пристрою на світові ринки - поки невідомо.

Вашому улюбленцеві необхідний свій власний м'який куточок в квартирі або будинку. Лежаки для домашніх тварин GT Dreamer Kit виготовлені з натуральних матеріалів, мають стильний зовнішній вигляд, прості в очищенні і догляді. Завдяки різноманітному забарвленню в ніжних пастельних тонах, вони ідеально впишуться до будь-якого дизайну інтер'єру. А ознайомитися з найширшим асортиментом лежаків для домашніх тварин GT Dreamer Kit, вивчити їхні особливості, описи, технічні характеристики, актуальні ціни та відгуки на популярні моделі можна на сайті нашого інтернет-магазину.


LavvieBot S

Швидке замовлення