0800 21 24 20 [email protected]

Нагородження знаком «Вибір Країни 2023»

Нагородження знаком «Вибір Країни 2023»

GT RACER відзначено престижним знаком довіри «Вибір Країни 2023»

GT RACER здобуло перемогу у загальнонаціональному дослідженні Аналітичного центру «Вибір Країни» у номінації «Виробник крісел року».

Знак «Вибір Країни» підтверджує, що наша компанія надає високий клієнтський сервіс, українці нам довіряють та обирають нас!

Адже в основі аналізу роботи компаній показники, на які звертають увагу споживачі при виборі товарів та послуг. А саме: рівень розуміння потреб клієнта та знання асортиментна оцінено відмінно; інформативність та зручність замовлення на сайті також відмінно; ширина асортименту та наповненість каталогу – відмінно; ступінь відповідності очікуванням та вимогам клієнта – ми отримали також найвищий бал.  

«Відзнака «Вибір Країни» для нашої компанії — це підтвердження успішності та результативності нашої праці. Ця нагорода дає натхнення, гордість та розуміння того, що ми добре робимо свою роботу.

Ми вдячні експертам аналітичного центру «Вибір Країни» за неупереджену оцінку нашої праці та визнання досягнень!

 

ЗАПОРУКА УСПІХУ

Ми довго йшли до того, щоб опинитися серед кращих виробників крісел, цьому успіху передувала велика праця.

Ми поставили собі за мету розробку та виробництво “правильних” крісел. У нас є розуміння того, що кожна людина індивідуальна та має свої потреби і очікування, тому асортимент нашої продукції дуже різноманітний. Більшість наших крісел оснащені максимальною кількістю індивідуальних регулювань, щоб кожен почував себе комфортно. Якісне крісло є запорукою здоров’я людини, тому матеріалам ми теж приділяємо велике значення.

Завойовувати лояльність клієнтів та утримувати передові позиції у галузі нам допомагають корпоративні принципи, яких дотримується кожен співробітник GT Racer. 

 

ВІДЗНАКА «ВИБІР КРАЇНИ» — ЗАСЛУГА ТА ГОРДІСТЬ ВСІЄЇ КОМАНДИ

Ми пишаємося не тільки нагородою, але й кожним співробітником, завдяки якому досягли таких високих результатів. Саме згуртована робота колективу є найціннішим активом нашого підприємства. Наші співробітники щодня викладаються на максимум демонструючи відданість справі. В якості подяки ми відзначили дипломами «Професіонал року» - наш «Відділ по роботі з клієнтами» та диплом «Золоті руки» отримав відділ «Дизайну та виробництва».

Швидке замовлення