0800 21 24 20 [email protected]

Purple Pet Bed - м'яке ложе для вашого улюбленця

Purple Pet Bed - м'яке ложе для вашого улюбленця

Складно уявити собі людину, яка б не любила тварин. Зараз майже у кожної людини вдома живе кіт або собака. Вони є природними антистресами для нас, супроводжуючи наше життя милим мурчанням або веселим гавкотом. Домашнім улюбленцям необхідно забезпечити комфортні умови для життя з нами. Мало приділяти їм увагу, вчасно годувати або вигулювати. Якщо ви не хочете, щоб ваші пухнасті компаньйони мерзли на підлозі або спали на ваших подушках, тоді варто забезпечити їм свою м'яку і затишну місцинку. Сьогодні ми вирушимо до Солт-Лейк-Сіті (США), де компанією Purple було представлено м'яке ложе для домашніх улюбленців Pet Bed, яке використовує технологію Smart Comfort Grid, що була спеціально розроблена для того, щоб адаптуватися до кожного, хто лежить на ній, індивідуально.

Особливості новинки

Не тільки люди потребують зручного матрацу, але і тварини. Лежачи на підлозі або килимку біля дверей, наші улюбленці починають хворіти. Хоча, в нашій країні поки що не надто прийнято звертати увагу на такі дрібниці, як психологічний стан кішок або собак, на те, що їх може мучити застуда або безсоння. На Заході вже давно існують психологи для тварин, які зробили безліч відкриттів в даній області, пояснивши їх особливості поведінки, і надавши рекомендації щодо усунення деяких відхилень.

Раніше, ми розповідали про лежак для домашніх тварин DreamCastle від однойменної сінгапурської фірми, який виготовлений із натуральних матеріалів, без застосування синтетики, а замість традиційних синтетичних волокон наповнювача, тут використовуються рослинні - капок. Вони мають вигляд вати, яка росте на деревах тропічних лісів на екваторі (докладніше про нього можна прочитати за посиланням).

Компанія Purple взагалі-то займається виробництвом ліжок для людей. Однак, їх продукція настільки припала до душі американцям, що вони відправили масу заявок на виготовлення мініатюрної моделі ложа для своїх домашніх улюбленців. Виробник запатентував особливу систему Smart Comfort Grid, яка була розроблена для того, щоб адаптуватися до тіла вашого улюбленця для забезпечення максимального комфорту. Матрац є багатошаровим, виготовленим з гіпереластичного полімеру, що є нетоксичним і гіпоалергенним.

Даний матеріал легко пропускає повітря і сприяє вентиляції. Таким чином, вашому улюбленцю не буде жарко спати на ньому навіть влітку. Полімер дуже еластичний і має хороші пружні характеристики. Прогинаючись в потрібних місцях, він знижує тиск на суглоби і сприяє повній релаксації. Наповнювач розташувався в декілька шарів. Верхній шар, товщиною в 2,5 см, виготовлений з системи Smart Comfort Grid. Середній - з поліуретанової піни, щільністю 816 г і товщиною в 5 см. І, нарешті, базовий шар - виготовляється з поліуретанової піни, щільність якої складає 907 г, а товщина - 5 см.

Ліжко Pet Bed отримало антимікробні, гіпоалергенні властивості і нейтралізують сторонні запахи. До того ж, воно є вологостійким. Матрац знаходиться в двох наматрацниках, щоб вам простіше було за ним доглядати. Верхнє покриття підлягає пранню в пральній машині і досить щільне, щоб протистояти зубам і пазурам ваших пухнастих компаньйонів, які захочуть об них розім'ятися. Внутрішній шар виготовлений з матеріалу, в складі якого знаходиться поліестер (85%) і спандекс (15%). Зовнішнє покриття має в своєму складі натуральні волокна. Воно складається з поліестеру (85%), віскози (13%) і спандекса (2%).

Виробник пропонує три розміри лежанок для домашніх улюбленців. Маленька - отримала габарити 48 * 66 * 12,7 см (ширина * довжина * товщина) і призначена для тварин, вага яких знаходиться в межах від 0,45 до 13,6 кг. Середня модель отримала розміри 73,7 * 96,5 * 12,7 см і розрахована на тварин вагою від 14 до 31,8 кг. Найбільша лежанка має габарити 96,5 * 127 * 12,7 см і рекомендована для великих порід собак, вага яких знаходиться в межах від 32 кг і більше.

Вага у кожного ліжка для домашніх вихованців також є різною. Для маленького розміру вона складає 5,4 кг, для середнього - 10,9 кг, для великого - 15 кг. Виробник гарантує максимальний комфорт для будь-якого вашого улюбленця, незалежно від його виду, статі, віку і ваги.

Дизайн і характеристики

Новинка має прямокутну форму з округленими кутами. Колірна гамма представлена поки що тільки сірим кольором. Інших колірних варіацій не передбачено.

Технічні характеристики:

  • тип - лежак для домашніх тварин;
  • габарити - 48 * 66 * 12,7 см (ширина * довжина * товщина) (маленький), 73,7 * 96,5 * 12,7 см (середній), 96,5 * 127 * 12,7 см (великий);
  • вага - 5,4 кг (маленький), 10,9 кг (середній), 15 кг (великий);
  • наповнювач - 2,5 см Smart Comfort Grid (верхній шар), 5 см - поліуретанова піна щільність 816 м (середній), 5 см - поліуретанова піна, щільність 907 г .;
  • покриття - поліестер (85%) і спандекс (15%) (внутрішнє), поліестер (85%), віскоза (13%) і спандекс (2%) (зовнішнє);
  • рекомендований вага тварин - 0,45 до 13,6 кг (маленька модель), 14 до 31,8 кг (середня), від 32 кг і більше (велика);
  • колір - сірий.

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 1018% більше коштів, ніж планувалося спочатку. Виробництво стартувало і перші поставки пройшли досить успішно. Зараз ліжко для домашніх вихованців активно продається на внутрішньому американському ринку. Оскільки поки що витрати на пересилку в інші країни занадто високі, виробник на даному етапі відмовився від ідеї виходу в інші країни. Орієнтовна роздрібна вартість новинки склала 149$ (у малому розмірі), 189$ (у середньому) і 269$ (у великому).

Компанія GT Racer пропонує лежанки для домашніх вихованців GT Dreamer Kit. Вони виготовлені з натуральних матеріалів, гіпоалергенні, не накопичують сторонніх запахів, і не мають свого власного. Різноманітна колірна гамма, виконана в м'яких пастельних тонах, ідеально впишеться до інтер'єру будь-якого приміщення. Ознайомитися з найширшим асортиментом лежанок для домашніх тварин, вивчити їхні особливості, описи, технічні характеристики, актуальні ціни та відгуки на популярні моделі можна на сайті нашого інтернет-магазину.


Purple Pet Bed

Швидке замовлення