0800 21 24 20 [email protected]

Petcube Bites + Petcube Play - гаджети, що дозволяють грати і годувати ваших улюбленців віддалено

Petcube Bites + Petcube Play - гаджети, що дозволяють грати і годувати ваших улюбленців віддалено

Ми відповідаємо за тих, кого приручили і неважливо, кішка це, собака або кролик. Психологами було доведено, що наші улюбленці дуже страждають, залишаючись на самоті. На жаль, ми не можемо постійно приділяти їм час, оскільки у нас є й інші обов'язки - робота, навчання, сімейні клопоти. На жаль, домашнім тваринам цього не пояснити. Саме тому, провідними світовими виробниками виробляється маса інтерактивних іграшок, що дають можливість відволікати наших улюбленців, поки нас немає поруч. Сьогодні ми вирушимо до Сан-Франциско (США), де креативною компанією інженерів з Petcube Inc. були створені чудові гаджети для собак і кішок Petcube Bites і Petcube Play, що дозволяють віддалено грати з тваринами, спостерігати за їхньою поведінкою, знімати кумедні фото і відео у форматі 1080p і пригощати їх ласощами. І все це буде проводитися за допомогою смартфона. Особлива гордість в тому, що половина розробників - це наші співвітчизники з Києва (Україна).

Особливості новинки

Домашні тварини швидко стають частиною сім'ї, про них ми часом піклуємося більше, ніж про людей. Пухнасті друзі допомагають нам впоратися із щоденними стресами, дарують нам радість і спокій. Серед заводчиків домашніх тварин є не тільки собаківники, але і любителі кішок. Тому багато інтерактивних іграшок розробляються уніфікованими з розрахунку на два види тварин. Хоча, більшість іграшок розраховані тільки на собак, оскільки останнім часом їх кількість значно зросла.

Раніше, ми розповідали про робота зі штучним інтелектом Felik від американської компанії Angry Lychee LLC з Сієтла, який покликаний розважати улюбленців грою в доганялки з допомогою інфрачервоного променя-лазерної указки, оснащений ширококутним об'єктивом в 170°, що дає можливість стежити за їхньою поведінкою, знімати веселі кумедні відео і фото з чотириразовим збільшенням, транслювати їх в спеціальний додаток, щоб ви могли поділитися милими моментами в соціальних мережах. І все це буде тривати нескінченно довго, оскільки пристрій працює від мережі електроживлення і не залежить від батарейок (докладніше про нього можна прочитати за посиланням).


Petcube Bites + Petcube Play - гаджети, що дозволяють грати і годувати ваших улюбленців віддалено

Сьогоднішні новинки мають як схожий, так і різний принцип дії. За заявою виробника, він хотів, щоб взаємодія людини з домашніми вихованцями вийшло на новий рівень. Багато тварин насилу можуть перенести розлуку зі своїми господарями, тому їх потрібно постійно чимось займати. Обидва гаджета - і Petcube Bites, і Petcube Play працюють від мережі електроживлення, тому їхня автономність залежить тільки від наявності або відсутності електроенергії. Управляються обидва пристрої за допомогою спеціального додатку Petcube.

У чому ж відмінності двох гаджетів і чи обов'язково купувати їх обидва? Зараз ми вам про це розповімо. Отже, Petcube Bites - це резервуар з кормом і відеокамерою з ширококутним об'єктивом 180°. Якість зйомки при цьому досить висока і становить 1080p (HD). Крім того, вам доступно чотириразове цифрове збільшення записи і нічна зйомка. Новинка має також датчики руху і як тільки вона виявить рух в полі зору, вам тут же прийде повідомлення про це. Виходячи з ситуації, власник може погодувати свою тварину або пограти з нею.

В додатку у вас є можливість встановити графік зйомки - цілодобовий, або в певні моменти - наприклад, коли ви граєте з твариною за допомогою лазерної указки, яка також є в комплекті поставки і включається автоматично або за допомогою спеціальної клавіші. Ви також можете скористатися вбудованим динаміком і поспілкуватися з вашими улюбленцями, а також послухати, що вони вам дадуть відповідь через мікрофон. Останнім часом гаджет було суттєво доопрацьовано і в ньому з'явилася функція голосового управління за допомогою Amazon Alexa.


Petcube Bites + Petcube Play - гаджети, що дозволяють годувати ваших улюбленців віддалено

За допомогою Petcube Bites ви можете дресирувати ваших тварин віддалено і пригощати їх ласощами в автоматичному або ручному режимі. Обсяг резервуару для їхнього зберігання становить не менше 1,4 кг, а габарити однієї одиниці корму, який може спокійно проходити через автоподатчик дорівнюють не більше 2,54 см. Він може бути встановлений на будь-яку рівну поверхню стіни, оскільки має спеціальні кріпильні елементи (гачки). Для надійності кріплення виробник рекомендує використовувати анкерні гвинти в кількості двох одиниць. Габарити пристрою склали 14,5 * 7,6 * 27 см (довжина * ширина * висота).

Petcube Bites може бути використано для дресирування ваших улюбленців віддалено, заохочувати їх за хорошу поведінку, відволікати від дрібних капостей, а також грати і спілкуватися. Крім цього, ви можете транслювати своїм собакам або кішкам заспокійливу музику або запис власного голосу. Зв'язок зі смартфоном і додатком пристрій підтримує за допомогою Wi-Fi або Bluetooth. Резервуар новинки легко знімається і може бути помитий в посудомийній машині. У додатку також можна налаштувати свій аккаунт в Amazon і замовляти ласощі з його допомогою, налаштувавши повідомлення про їхнє закінчення.

Petcube Play являє собою зменшену версію Petcube Bites. У ньому немає резервуару для зберігання корму або ласощів. Гаджет має вигляд камери, що знімає в якості 1080p з ширококутним об'єктивом - 180°. Новинка також працює від мережі електроживлення, тому про її автономність піклуватися не варто. Вона має чотириразовий цифровий зум, щоб ви могли розгледіти найдрібніші подробиці з життя вашого улюбленця. Нічна зйомка тут також доступна. Управляється пристрій за допомогою того ж додатка Petcube. Взаємодія відбувається за допомогою каналів Bluetooth і Wi-Fi.

Для користувача Petcube Play доступні наступні параметри для програми - автоматичний запис 24/7, включення автоматичної гри з лазерною указкою, спілкування з улюбленцями в двосторонньому режимі за допомогою вбудованого мікрофону і динаміка. Новинка може використовуватися як власниками собак, так і кішок, без обмежень. На відміну від попереднього пристрою, вона може ставитися на тумбочку, столик або до шафи. Його габарити склали 90,1 * 81,45 * 90,1 мм (довжина * ширина * висота). Усі відеозаписи з обох гаджетів автоматично зберігаються в хмарі протягом 10 або 30 днів з можливістю послідовного відтворення історії.


Petcube Bites + Petcube Play - гаджети, що дозволяють грати з вашими улюбленцями віддалено

Дизайн і характеристики

Petcube Bites отримав прямокутну форму, а Petcube Play - кубічну. Колірна гамма Bites представлена сріблястим, золотистим, рожевим і білим кольорами. А Play - тільки сріблястим. Інших колірних варіацій не передбачено.

Технічні характеристики:

 • тип - іграшка для домашніх тварин з дозатором для ласощів (Petcube Bites):
 • габарити - 14,5 * 7,6 * 27 см (довжина * ширина * висота);
 • обсяг диспенсера - 1,4 кг;
 • максимальний розмір ласощів - 2,54 см;
 • камера - 1080p, нічна зйомка;
 • кути огляду - 180°;
 • управління - додаток iOS, Android, голосове - Amazon Alexa;
 • харчування - електромережу;
 • зв'язок - Bluetooth, Wi-Fi;
 • колір - сріблястий, золотистий, рожевий, білий;
 • тип - відеокамера з лазерною указкою для собак і кішок (Petcube Play):
 • габарити - 90,1 * 81,45 * 90,1 мм;
 • камера - 1080p, з нічної зйомкою;
 • кути огляду - 180°;
 • управління - додаток iOS, Android, голосове - Amazon Alexa;
 • харчування - електромережу;
 • зв'язок - Bluetooth, Wi-Fi;
 • колір - сріблястий.

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 160% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробництво стартувало, перші поставки пройшли успішно. Зараз новинку можна придбати на Amazon або на офіційному сайті виробника. При цьому, варто зазначити, що її доставляють і в Україну. Орієнтовна роздрібна ціна Petcube Bites становить 249$, а Petcube Play - 199$. Ціни наведено без урахування митних зборів, а також вартості доставки.

Ваш улюбленець потребує свого особистого м'якого куточка у вашій оселі. Лежаки для домашніх тварин GT Dreamer Kit мають стильний зовнішній вигляд, велику кольорову гаму в класичному стилі, виготовлені з натуральних матеріалів, легко очищаються і ідеально впишуться до будь-який інтер'єру. Ознайомитися з найширшим асортиментом лежаків для домашніх тварин, вивчити їхні особливості, описи, технічні характеристики, актуальні ціни та відгуки на популярні моделі можна на сайті нашого інтернет-магазину.


Petcube Bites + Petcube Play

Швидке замовлення