0800 21 24 20 [email protected]

Smart Desk Mini - автономний моторизований комп'ютерний столик

Smart Desk Mini - автономний моторизований комп'ютерний столик

Сучасний ритм життя диктує нову моду на робочі місця. Багато співробітників переходять на віддалену роботу. З метою економії коштів в нашій країні починає набирати популярність організація робочого простору за типом «open space», що має на увазі наявність великої кімнати, розділеної перегородками між робочими столами. В таких умовах працюють давно в США і Європі, а тепер є така мода дійшла і до України. В реаліях нашої країни це може перетворитися на величезну кількість людей, що туляться в одному приміщенні. Часто в них немає достатньо місця для того, щоб організувати повноцінне робоче простір. Тому, сьогодні ми прямуємо в Нью-Йорк (США), де молодою інноваційною компанією Autonomous було представлено автономний моторизований комп'ютерний стіл Smart Desk Mini, що має електропривод, регулювання по висоті, що дозволяє зайняти зручне положення сидячи або стоячи і не займає багато місця.

Особливості новинки

Зараз ми спостерігаємо стрімке зростання і вдосконалення технологій, що полегшують наше життя. Вони зачіпають не тільки персональну електроніку, побутову техніку, програмне забезпечення, але і меблі. Вона «розумнішає» просто на очах - існують столики, здатні зарядити ваші гаджети, тумбочки, що поєднують в собі холодильники і музичні центри, офісні або геймерские крісла, що виправляють поставу і роблять масаж та багато інших цікавинок. Технічний прогрес знайшов своє відображення в багатьох сферах нашого життя, спрощуючи його максимально.

Раніше ми розповідали про унікальний стіл EBÖRD від іспанської компанії EBÖRD Proton Future, який може самостійно генерувати енергію для зарядки ваших мобільних пристроїв шляхом акумуляції сонячного світла в спеціальних батареях. При цьому, ніяких проводів або підключення до електромережі більше не потрібно. Це дає повну автономність і незалежність від енергетичних компаній, а також величезний ривок в майбутнє (докладніше про EBÖRD можна подивитись за посиланням).

Сьогоднішня новинка істотно полегшить ваше життя, якщо ви працюєте в сучасному офісі типу «open space» і в якому катастрофічно не вистачає місця, щоб повноцінно розміститися. Він також може успішно використовуватися вдома або в коворкінгах, які у нас в країні також стали надзвичайно популярними. Він має спеціальне кріплення VESA, призначене для установки монітора в нерухомому стані з метою максимізації вільного простору для користувача. Розумна клавіатура, що знаходиться під стільницею запам'ятовує найбільш часті налаштування висоти, щоб в подальшому було досить одного натискання на клавішу для переведення його в звичний вам режим.

Стійка виготовлена зі сталі і має порошкове покриття, що перешкоджає появі корозії на ній. Столик компактний, зручний і легко складається, якщо ви часто переїжджаєте, або працюєте віддалено. Кронштейн для установки монітора і рама є єдиним цілим, тому від'єднанню один від одного не підлягають. Дана модель призначена не тільки для звичайних стаціонарних комп'ютерів, але і для ноутбуків. Він складається з верхньої кришки столу і нижньої, на якій розміщується клавіатура або документи, канцелярське приладдя, блокноти і т.п.


Smart Desk Mini - автономний моторизований комп'ютерний столик

У нижньому положенні висота столика становить 15 см, а у верхньому - 58 см. Висота кронштейна при цьому досягає 108 см. Довжина стільниці становить 84,5 см, а її ширина - 51 см. Його можна ставити на ваш звичайний стіл або підставку для отримання додаткового місця. Швидкість його пересування склала 2,5 см в секунду, тому налаштування забере у вас всього декілька миттєвостей. Вага Smart Desk Mini складає 15 кг, тому що матеріалом виготовлення послужила сталь. При такій масі сила гравітації утримує його на місці, тому від вас не буде потрібно купувати ніяких додаткових кріплень, щоб встановити його. Можна не побоюватися, що він зможе пошкодити ваш існуючий стіл, оскільки його ніжки мають спеціальне пластикове покриття, що убезпечить його від появи подряпин.

Живлення новинки відбувається за допомогою електророзетки. У комплекті поставки виробник докладає спеціальний двоконтактний шнур живлення з вилкою, яка призначена для використання в США. Для поставок за межі країни-виробництва до столика буде додаватися відповідний шнур з вилкою з поправкою на країну відправлення. Smart Desk Mini може бути використаний разом з вашим столом, якщо він не зручний для вас. Столик допоможе відрегулювати висоту монітора таким чином, щоб ваші очі не втомлювалися, а шия і плечі не перебували в постійній напрузі.

Дизайн і характеристики

Новинка отримала складаний мінімалістичний дворівневий дизайн. Колірна гамма представлена поки що тільки білим кольором. Інших колірних варіацій не передбачено.

Технічні характеристики:

  • тип - моторизований комп'ютерний столик;
  • габарити - 84,5 * 51 см (довжина * ширина стільниці);
  • висота - 15 см (мінімальна), 58 см (максимальна) (стільниця), 108 см (максимальна для стійки);
  • вага - 15 кг;
  • швидкість підйому / спуску - 2,5 см / сек;
  • особливості - робота від електромережі, запам'ятовування найбільш часто використовуваних налаштувань;
  • матеріал - сталь;
  • колір білий.

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск достатню кількість коштів. Виробництво стартувало, перші поставки пройшли успішно. Зараз столик можна придбати на офіційному сайті виробника. Орієнтовна роздрібна ціна новинки складає 2991. Про дату виходу на міжнародні ринки на даний момент нічого не відомо.

Подбати про свій комфорт як на роботі, так і вдома, легко разом з геймерським кріслами GT Racer. Вони відрізняються ортопедичною формою, сучасними матеріалами виготовлення, широким діапазоном налаштувань, стильним зовнішнім виглядом, яскравою барвистою колірною гамою, різноманітністю стилів і зовнішнього вигляду, а також демократичними цінами. Ознайомитися з найширшим асортиментом геймерських крісел, вивчити їх описи, особливості, технічні характеристики, актуальні ціни та відгуки на популярні моделі можна на сайті нашого інтернет-магазину.


Smart Desk Mini

Рекомендовані товари

Швидке замовлення