0800 21 24 20 [email protected]

Lagio - найбільш функціональний столик для ноутбука

Lagio - найбільш функціональний столик для ноутбука

Останнім часом багато хто починає відмовлятися від громіздких комп'ютерів на користь ноутбуків, планшетів і смартфонів. І це не дивно, адже вони портативні, зручні у використанні, мають чималий функціонал і займають зовсім небагато місця. Багато маститих компаній, таких як Apple, Dell, Samsung і HP приділяють чимало часу розробкам своєї портативної техніки. Тому на ринку спостерігається така різноманітність прекрасних лептопів, які мають не лише сильні характеристики, але і стильний витончений і презентабельний зовнішній вигляд.

До них щорічно розробляється безліч аксесуарів, найпоширенішими серед яких можна вважати столики і підставки. Сьогодні ми запрошуємо вас відправитися з нами в Сан-Антоніо (США), де компанією Aeon Gold було представлено розкішний столик для ноутбуків Lagio, який може підтримувати моделі до 19 дюймів і має досить широкий функціонал, що включає в себе Bluetooth-колонки, підсклянник, кілька відділень для всього найнеобхіднішого, окремі USB-виходи для зарядки ваших портативних пристроїв, слоти для установки смартфона, планшета, блокнота і все це в красивій шкіряній обробці.

Особливості новинки

Тяга до прекрасного присутня, мабуть, в кожній людині. Всім нам хочеться комфорту і стилю, щоб наше житло було затишним, а речі в ньому були не тільки функціональними, зручними, але і красивими. Ми намагаємося оточувати себе такими речами, які б дарували нам радість і приносили зручність. Сучасні меблі далеко пішла від громіздкість, перейнявши кращі традиції Скандинавського дизайну. Лаконічність Скандинавії зараз стала модним трендом, який тримається на вершині популярності вже декілька років.


Lagio - найбільш функціональний столик для ноутбука

Раніше, ми розповідали про один такий стильному і зручний ліжковий столик за розміром двоспального ліжка BedChill від французьких дизайнерів меблів. Він стильний, зручний, а головне - місткий настільки, що дозволяє поставити на нього не лишень ноутбук, але також тарілки з їжею та напої, має вбудовані колонки по краях, оснащений LED-підсвічуванням, розетками для підключення гаджетів, USB-портами і висувними ящиками для корисних дрібниць (докладніше про нього можна прочитати за посиланням).

Сьогоднішня новинка не настільки габаритна. Вона призначена швидше для роботи та ділових людей, які цінують компактність. Його габарити склали: 59 * 3,3 * 28,7 см (довжина * товщина стільниці * ширина). Ніжки можуть регулюватися по довжині в залежності від того, як ви звикли працювати. Якщо вони вам не потрібні, їх легко заховати в спеціальні поглиблення в стільниці. Максимальна довжина становить 25 см. Вага новинки становить 3,85 кг. Завдяки використанню металевої конструкції з порошковим фарбуванням і шкіряних вставок на стільниці, вона має дійсно розкішний зовнішній вигляд, здатний стати окрасою не тільки квартири, але і будь-якого сучасного офісу.

З торцевого боку стільниці розташувалися 5 USB-портів 3.0 для підключення зовнішніх пристроїв. Одними з них можуть бути LED-лампочки для того, щоб вам було зручно працювати за ним в темний час доби. Верхня частина стільниці розділена на 5 функціональних частин. Центральна - найбільша, вона може відкидатися, відкриваючи погляду сховище для блокнотів, важливих документів, зарядних пристроїв, письмового приладдя або зовнішніх мобільних батарей. Її кришка служить підставкою для ноутбука.

Бічні відділення мають відкидні кришки, представляючи відділення поменше, в яких теж можна тримати всілякі дрібниці. Верхня частина правої призначається для мишки, а лівої - для блокнота або зошита, в якому ви можете вести якісь записи. Дальня частина стільниці має два роз'єми, в які можна монтувати Bluetooth-колонки або підстаканники. Все залежить від ваших особистих переваг. Якщо вони вам не потрібні, до столика додаються спеціальні заглушки. Над місцем для мишки знаходиться слот, що виконує функцію утримувача для смартфона. Паралельно йому знаходиться лівий роз'єм для телефону. А над частиною, що служить для ноутбука, розташувався слот для планшета.

У кожній кришці - і справа, і зліва, знаходяться спеціальні виїмки, через які можна протягнути кабелю зарядних пристроїв, щоб вони вам не заважали. Матеріалом ніжок виступає авіаційний сплав алюмінію. В майбутньому виробник хоче додати деякі аксесуари, які доповнять стиль вашого столика - роз'єм для стилуса, індукційний зарядний пристрій, хутряне оздоблення. Компанія позиціонує себе як виробника розкішних аксесуарів для ноутбуків і смартфонів, тому цікаво, що вона представить в подальшому.


Lagio - столик для ноутбука

Дизайн і характеристики

Новинка отримала стильний дорогий зовнішній вигляд і обтічну форму. Колірна гамма представлена двома кольорами - чорним і чорно-коричневим. Інших колірних варіацій не передбачено.

Технічні характеристики:

  • тип - столик для ноутбука;
  • габарити - 59 * 3,3 * 28,7 см (довжина * товщина стільниці * ширина);
  • максимальна довжина ніжок - 25 см;
  • вага - 3,85 кг;
  • матеріали - шкіра, авіаційний сплав алюмінію;
  • особливості - 5 портів USB 3.0, виїмки для установки смартфонів, планшетів, протягування кабелів, приховані відділення для канцелярії, зарядних шнурів;
  • колір - чорний, чорно-коричневий.

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 172% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробництво стартувало і перші поставки очікуються у вересні поточного року. Орієнтовна роздрібна вартість столика становить 1881, LED-світильника - 251, зовнішньої мобільного батареї - 501, Bluetooth-колонок - 901. Про дату виходу на міжнародні ринки наразі нічого не відомо.

Подбати про свій комфорт в офісі або вдома можна за допомогою геймерських крісел GT Racer. Вони відрізняються високою якістю збірки, сучасними матеріалами, неперевершеним комфортом, широким спектром налаштувань і демократичними цінами. Ознайомитися з найширшим асортиментом геймерських крісел, вивчити їх описи, особливості, технічні характеристики, актуальні ціни та відгуки на популярні моделі можна на сайті нашого інтернет-магазину.


Lagio

Рекомендовані товари

Швидке замовлення