0800 21 24 20 [email protected]

Magic Desk - розумний стіл, керований жестами

Magic Desk - розумний стіл, керований жестами

Нещодавні дослідження в області продуктивності праці показали, що безпосередній вплив на продуктивність працівників має те, як людина розташовується за своїм столом. Сучасна робота передбачає перебування в офісі протягом 8 - 10 годин. Незручне становище, пов'язане з невідповідними меблями, призводить до погіршення стану здоров'я користувачів, зниження продуктивності їхньої праці і швидкої стомлюваності. Тому до кінця тижня багато хто з нас відчуває себе не найкращим чином. Навіть щоденні заняття в тренажерному залі не в змозі виправити наслідки викривлення хребта і зняти болі в спині. Сьогодні ми вирушимо в Сан Матео (США), де компанією The 37° C Smart Home було представлено розумний стіл Magic Desk, висоту якого можна налаштовувати за допомогою жестів, а також світлодіодну лампу Magic Lamp, яка може зарядити ваші гаджети, сигналізує про неправильну позу , допомагає підтримувати гарну поставу і робити паузи під час роботи.

Особливості новинки

Відтік трудових ресурсів спостерігається в різних країнах світу. Звичайно, не всюди це приймає настільки величезні масштаби, як в Україні, однак, дана тенденція змушує роботодавців переглянути умови праці в кращу сторону, щоб співробітники були зацікавлені в результатах своєї роботи і не поспішали звільнятися. Уряди європейських країн навіть прийняли декілька законів в останні кілька років, що полегшують життя найманим працівникам. Вони стосуються не тільки збільшення кількості вихідних днів (перехід з п'ятиденного на чотириденний робочий тиждень зі збереженням рівня оплати), але і поліпшення соціального пакету, в якому тепер передбачається більший термін відпустки, а також час, проведений в дорозі в офіс і назад тепер вважається як робочий. Як показали останні дослідження, вжиті заходи сприяли збільшенню продуктивності праці та зменшили міграцію кадрів.

У США, наприклад, постійно проводяться дослідження щодо поліпшення якості роботи і зменшення фізичних і розумових затрат кожного окремо взятого співробітника. Фахівці з продуктивності рекомендують частіше міняти позу тим, хто зайнятий, в основному, сидячою роботою. Для цього розробляються спеціальні меблі, що знижує ризик викривлення постави і погіршення самопочуття. Останні кілька років на Заході набувають все більшої популярності так звані standing desk, що дозволяють відрегулювати їх висоту в діапазоні від положення «сидячи» до «стоячи» і сприяють підвищенню продуктивності праці.

Раніше ми розповідали про повністю налаштовуваний стіл The Edge Desk від однойменної компанії з Чикаго (США), який отримав зовнішній вигляд модуля All-In-One, що поєднує в собі стільницю з можливістю регулювання її висоти і кута нахилу від портретного до ландшафтного, м'якого сидіння з корекцією висоти, а також інновації - м'яких підніжок для розташування на них колін. За твердженням виробника, людина, яка сидить, автоматично займає правильну позу навіть без наявності спинки (докладніше про нього можна прочитати за посиланням).

Сьогоднішня новинка має вбудований мотор і кілька сенсорів, що чутливо реагують на рухи вашої руки, опускаючи або піднімаючи стільницю на необхідний в даний момент рівень. Стіл виконаний в мінімалістичному дизайні, а матеріалом його виготовлення послужила сталь і пресована деревна плита. Новинка отримала кілька варіантів розмірів стільниці з можливістю індивідуального підбору під параметри користувача - 150 * 70 см (довжина * ширина) і 120 * 70 см. Стіл вийшов дуже міцним і може витримувати навантаження до 120 кг, так що можна не побоюватися, що він зламається під вантажем папок з документами або купою книг.

Висота ніжок налаштовується і знаходиться в діапазоні від 65 см в нижньому положенні до 130 см - у верхньому. Для того, щоб відрегулювати рівень стільниці, необхідно прикласти долоню до сенсора, розташованого на її краю. Якщо ви хочете підняти стіл, тоді помістіть долоню під сенсор і плавно піднімайте її. Для того, що знизити висоту стільниці, потрібно розташувати долоню над сенсором і плавно спускати її. Виробник гарантує, що помилкових спрацьовувань не буде, оскільки ширина стільниці досить велика, щоб уникнути подібних випадків. Якщо на стіл вистрибне кіт, сенсор не зреагує на нього, оскільки запрограмований тільки на людський дотик.

У комплекті до столу для поліпшення працездатності і контролю правильної постави виробник пропонує розумну світлодіодну лампу Magic Lamp, що отримала дисплей з відображенням часу, можливістю бездротової зарядки Qi і провідної - через USB-шнур, а також вбудовані сенсори, що контролюють дистанцію між користувачем і столом. Вона щогодини виводить повідомлення про необхідність змінити позу, а також про те, що ви занадто близько нахиляєтесь над столом.

Magic Lamp має кілька установок освітлення для вирішення повсякденних завдань. Режим читання передбачає рівень яскравості в 100% з колірною температурою 4000К з увімкненими повідомленнями. Фокусування - вмикається, коли вам необхідно виконати роботу, що вимагає максимальної деталізації (малювання креслень, малюнків, схем і т.п.) з 5500К освітленням і вимкненими сигналами, щоб не відволікати вас від роботи. Дисплейний режим передбачає роботу за комп'ютером, має колірну температуру в 2700К і дозволяє знизити негативний вплив блакитного світла від монітора на зір. Повідомлення в ньому також увімкнені.


Magic Desk - розумний стіл, керований жестами

Лампа отримала вбудований акумулятор, ємністю в 5200 мА * год. Вона може працювати від мережі, а також сама виступати в якості зарядного пристрою для вашого смартфону. Це можливо з вбудованою зарядкою Qi в її дисплей. Потужність зарядки становить 5Вт, що дозволяє значно прискорити її процес. Magic Lamp використовує сучасний OLED-дисплей, який витрачає мало енергії, а також є досить яскравим і чітким, щоб не напружувати зір користувача.

Дизайн і характеристики

Новинка має лаконічний прямокутний зовнішній вигляд із закругленими краями. Колірна гамма представлена білим, чорним, сірим і горіховим кольорами. Інших колірних варіацій не передбачено.

Технічні характеристики:

 • тип - розумний стіл з сенсорним управлінням;
 • габарити - 150 * 70 (довжина * ширина стільниці), 120 * 70 см;
 • висота - настроюється, 65 - 130 см;
 • вага - 58 кг;
 • максимальне навантаження - 120 кг;
 • контролери - 2 шт. для підйому і спуску;
 • колір сенсорного дисплея - чорний;
 • матеріал - пресована деревина, метал;
 • колір - білий, чорний, горіх, сірий;
 • тип - розумна лампа;
 • потужність - 5Вт;
 • режими - читання (100% яскравість, 4000К колірна температура, повідомлення увімкнені), фокусування (100%, 5500К, повідомлення відімкнені), дисплейний (80%, 2700К, повідомлення увімкнені);
 • акумулятор - вбудований, 5200 мА * год;
 • повідомлення - про неправильній позі, про шкоду тривалого сидіння (щогодини);
 • вбудована зарядка - Qi (5Вт), USB (5В / 1А);
 • дисплей - OLED.

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 110% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробництво стартувало і перші поставки вже почалися. Про дату виходу на світові ринки наразі нічого не відомо. Орієнтовна роздрібна вартість комплекту з розумною лампою в будь-якому розмірі становить 8981. Стіл без Magic Lamp коштує трохи дешевше - 6991. Також можна придбати розумну лампу окремо за 1991.

Красива постава залежить не лишень від столу, за яким ми проводимо свій робочий час. Геймерські та офісні крісла GT Racer мають профільовані ортопедичні спинки, зручні підлокітники, широкий діапазон налаштувань і найширший вибір моделей на будь-який смак. Ознайомитися з повним асортиментом крісел, вивчити їх описи, особливості, технічні характеристики, актуальні ціни та відгуки на популярні моделі на сайті нашого інтернет-магазину.


Magic Desk

Рекомендовані товари

Швидке замовлення