0800 21 24 20 [email protected]

The Edge Desk - новий стіл для підвищення продуктивності

The Edge Desk - новий стіл для підвищення продуктивності

Цифровізація охоплює практично всі аспекти сучасного життя - побутова техніка «розумнішає» не по днях, а по годинах, смартфони і гаджети є, напевно, у кожного користувача. Ринку житла це також торкнулося - смарт-квартири почали користуватися неймовірною популярністю. Ціни на енергоресурси періодично дорожчають і вибір на користь невеликої житлової площі, в якій кожен сантиметр продумано використовується, здається найбільш привабливим. Спеціально для таких квартир існує ціла категорія меблів, що займає зовсім небагато місця і може бути компактно складена, якщо в ній немає необхідності. Сьогодні ми вирушаємо до Чикаго (США), де компанія The Edge Desk LLC вже кілька років успішно продає свою розробку - компактний стіл All-In-One, в який входить похила парта, м'яке сидіння, а також підніжки для максимальної зручності і продуктивності в домашніх умовах.

Особливості новинки

Громіздкі незграбні меблі поступово відходять у минуле, поступаючись місцем ергономічності і компактності. У розробці сучасних столів і стільців використовуються новітні досягнення в області ортопедії. Сидячий спосіб життя негативно впливає на нашу поставу - після повного робочого дня користувачі часто відчувають втому, болі в спині і поперековому відділі, жаліються на неприємні відчуття в області шиї, а також головні болі. Здавалося б, чому нас долають проблеми зі здоров'ям, коли ми сидимо в затишних офісах, а не працюємо фізично? Вся справа в тому, що нашому організму для підтримки гарного самопочуття необхідно часто міняти пози, а не сидіти в одному положенні по 8 - 10 годин.

Багато провідних ортопедів одноголосно сходяться на думці, що стільці, на яких ми сидимо, повинні мати спеціальні профільовані спинки для підтримки ключових ділянок хребта, а також підлокітники, щоб уникнути провисання ліктів і супутнього цьому болю в плечовому поясі. Столи також рекомендується вибирати таким чином, щоб вам не доводилося над ними сильно нахилятися, напружуючи зір. Деякі моделі цих меблів вельми примітні своєю функціональністю і неординарністю.

Раніше, ми розповідали про новітню розробку від іспанської компанії EBÖRD Proton Future, яка представила унікальний стіл EBÖRD, який може самостійно генерувати енергію для бездротової зарядки Qi ваших гаджетів (смартфонів, планшетів, смарт-годинників, фітнес-браслетів, навушників) шляхом накопичення та перетворення зовнішнього сонячного освітлення і дозволить забути про проводи, а також підвищити свою енергонезалежність (докладніше про нього можна прочитати за посиланням).

Сьогоднішня новинка сподобається дизайнерам, художникам, письменникам і всім тим, хто зайнятий переважно віддаленою роботою. Вона являє собою цільну конструкцію зі столу і стільця, встановлену на спеціальній стійці. Головна її відмінність від традиційних парт - наявність спеціальних м'яких накладок для підтримки колін. Бета-тестери новинки стверджують, що такий спосіб сидіння є надзвичайно зручним і сприяє підвищенню продуктивності праці протягом дня.

М'яке сидіння має регулювання по висоті, щоб користувач зміг провести його налаштування відповідно до свого росту. Стіл також легко відкалібрувати - він піднімається і опускається. Крім того, кут нахилу стільниці легко регулюється в залежності від того, яку роботу ви запланували зробити в даний момент - будь то набір тексту на ноутбуці, малювання або розваги. Для користувача доступні різні варіації її розташування - від портретної до ландшафтної, паралельної підлозі. По всьому периметру стільниці розташована спеціальна канавка, до якої ви можете прикріпити будь-яку кількість необхідних вам пристроїв - встановити смартфон, планшет, лампу або коробку для письмового приладдя.

Коли в ньому немає необхідності, його легко скласти до товщини всього в 15 см. Два ролика на одній зі сторін стійки дозволяють зробити новинку дуже мобільною. Конструкція виготовлена з металу і пластика, тому його вага склала 13 кг. Габарити стільниці дорівнюють 51 * 76 см (ширина * довжина). Максимальне навантаження на сидіння складає 113 кг, а на стільницю - 7 кг. Для того, щоб зібрати його і повністю підготувати до роботи, вам буде потрібно всього лишень 10 секунд. Не знаємо, правда, наскільки зручно використовувати його без наявності спинки, але виробник запевняє, що завдяки наявності підніжок, ви приймаєте оптимальну позу автоматично без викривлення хребта.


The Edge Desk - новий стіл для підвищення продуктивності

Дизайн і характеристики

Новинка отримала цікавий складаний дизайн з чітко окресленими контурами і закругленими краями. Колірна гамма представлена сріблястим, чорним і білим кольорами. Інших колірних варіацій не передбачено.

Технічні характеристики:

  • тип - компактний стіл All-In-One;
  • габарити стільниці - 51 * 76 см (ширина * довжина);
  • вага - 13 кг;
  • максимальне навантаження на сидіння - 113 кг;
  • максимальне навантаження на стільницю - 7 кг;
  • товщина в складеному вигляді - 15 см;
  • матеріали - метал, пластик;
  • колір - сріблястий, чорний і білий.

Коли вийде і скільки коштуватиме

The Edge Desk зібрав на свій випуск на 250% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробництво стартувало досить успішно і зараз його можна придбати на сайті офіційного виробника. Судячи з наявності опції розрахунку в іноземних валютах, доставка здійснюється на території США, Канади, Австралії, Великобританії, Європейського Союзу, а також до Японії. Чи з'явиться новинка на нашому ринку - поки невідомо. Орієнтовна роздрібна вартість столу становить 339,991 без урахування місцевих податків і зборів.

Для того, щоб не страждати від болів в спині і попереку, а після роботи не відчувати величезної втоми, варто звернути увагу на ортопедичні крісла для дому та офісу GT Racer. Їх відрізняє висока якість використовуваних матеріалів, величезний вибір моделей, різноманітна колірна гамма, великий спектр налаштувань, а також прийнятний ціновий діапазон. Ознайомитися з найширшим асортиментом крісел GT Racer, вивчити їх описи, особливості, технічні характеристики, актуальні ціни та відгуки на популярні моделі можна на сайті нашого інтернет-магазину.


The Edge Desk

Рекомендовані товари

Швидке замовлення