0800 21 24 20 [email protected]

Lift Pro - регульований електричний стіл

Lift Pro - регульований електричний стіл

Запорукою успіху будь-якої компанії є продуктивність праці її співробітників. На це впливає сукупність різних факторів - рівень оплати праці, соціальна захищеність (наявність оплачуваних лікарняних і відпусток), графік роботи, зручне транспортне розташування, а також комфортні умови роботи. Для цього розробляються і впроваджуються у виробництво спеціальні види офісних меблів, які допомагають знизити навантаження на організм людини, щоб по закінченню робочого дня людина не відчувала втоми і не страждала від болю в спині та шиї. Standing desk - регульовані столи - останнім часом стали користуватися особливою популярністю серед західних фірм. Сьогодні ми вирушимо до Феніксу (США), де компанія iSkelter розробила налаштовуваний електричний стіл Lift Pro, висота якого може варіюватися від 62 до 126 см, він має можливість запам'ятовувати до чотирьох різних установок, отримав широку бамбукову стільницю, обладнаний спеціальними канавками для розміщення гаджетів і може витримувати до 161 кг навантаження.

Особливості новинки

У США і Європі останнім часом спостерігається тенденція до поліпшення умов праці для найманих працівників. Сильний вплив на цей процес зробив відтік кадрів і процеси міграції населення. Кожен роботодавець зацікавлений в тому, щоб його компанія приносила відчутний прибуток, який абсолютно неможливий без високої продуктивності праці. Тому в багатьох країнах намагаються створювати такі умови роботи, при яких співробітники ходили б до офісу із задоволенням, прагнучи працювати якнайкраще. Не тільки рівень оплати і лояльне ставлення до кожного співробітника впливають на якість праці.

Згідно останніх досліджень, не останнє місце в зростанні продуктивності має робоче місце. Багато офісних співробітників часто скаржаться на проблеми зі здоров'ям (погана постава, головні болі, проблеми зі спиною і попереком), справедливо пов'язуючи їх з сидячим способом життя. З розвитком технологій людині більше не потрібно багато рухатися, щоб працювати. Все наше життя проходить в транспорті і офісах в положенні сидячи. Американські вчені і ортопеди провели безліч досліджень на дану тематику, розробивши згодом рекомендації, які сприяють зняттю напруги з м'язів, що виникає від тривалого сидіння.

Особливу любов багатьох користувачів здобули так звані standing desks - столи, висота яких може регулюватися, дозволяючи вам працювати як сидячи, так і стоячи. Це дає можливість людям рухатися, нівелюючи наслідки сидячого способу життя. Раніше, ми розповідали про новітню розробку - розумний стіл Magic Desk від американської компанії The 37° C Smart Home, висота якого регулюється за допомогою жестів, та світлодіодну лампу Magic Lamp з вбудованим акумулятором, що сигналізує про неправильну позі, допомагає підтримувати гарну поставу і заряджати ваші гаджети завдяки вбудованій бездротовій зарядці Qi (докладніше про нього можна прочитати за посиланням).

Сьогоднішня новинка отримала кнопкове управління, здійснюване через спеціальну панель, що розташувалася на краю стола. Користувачі можуть відрегулювати висоту стільниці шляхом натискання кнопок «вгору» / «вниз». Стіл може запам'ятовувати до чотирьох різних установок висоти, завдяки натискання клавіші «запам'ятати» і однією з пронумерованих від 1 до 4 клавіш. Наступне повернення до бажаної висоти здійснюється через натискання відповідної цифрової кнопки. Виробник зробив свій стіл надзвичайно містким. Габарити стільниці складають 147 * 71 см (довжина * ширина). Таким чином ви зможете зручно розкласти велику кількість корисних в роботі речей таким чином, щоб ніщо не змогло заважати вам працювати. До слова, вагу новинка також витримує чималеньку - 161 кг.

Це стало можливим, завдяки використанню міцних надійних матеріалів - сталевих ніжок і бамбукової стільниці товщиною в 2 см. Висота ніжок регулюється в діапазоні від 62 см до 126 см зі швидкістю 4 см в секунду. Мотор відрізняється тихою роботою (всього 45 дБ) і м'яким підйомом без різких ривків. Оскільки стіл виготовлявся для американського ринку, то необхідна напруга для його роботи становить 110 В. Потужність склала 200 Вт / год під час активної роботи, і 0,2 Вт / год в режимі очікування. Ніжки столу мають стійку основу, щоб навіть під максимальним навантаженням захистити користувача від його випадкового падіння.

Виробник подбав про те, щоб користувачам було максимально комфортно за столом. З цією метою він забезпечив його кількома додатковими опціями - глибоким металевим підсклянником, щоб виключити випадкове розлиття води або чаю / кави на стіл; спеціальними прорізами для утримання смартфона і планшета в вертикальному положенні (в них також є отвори для зарядних кабелів); закріпленим на поверхні товстим килимком для мишки; лотками для зберігання дрібниць (ключів, ручок, олівців, дрібниці) на одному з країв столу. З боку установки монітора також є спеціальний проріз, щоб туди ховалися кабелі і не плуталися під руками. У комплекті до столу передбачені кліпси, впорядковують розведення шнурів від всіх зарядних пристроїв.

Дизайн і характеристики

Стільниця Lift Pro отримала прямокутну форму з мінімально закругленими краями. Колірна гамма представлена білим і горіховим кольором стільниці, а також білим, чорним і сірим кольорами ніжок. Інших колірних варіацій не передбачено.

Технічні характеристики:

 • тип - регульований електричний стіл;
 • габарити - 147 * 71 * 2 см (довжина * ширина * товщина стільниці);
 • висота ніжок - 62 см (мінімальна) - 126 см (максимальна);
 • відстань між ніжками - 107 см;
 • робоча напруга - 110 В;
 • споживана потужність - 200 Вт / год (активний режим), 0,2 Вт / год (очікування);
 • кількість запам'ятовуваних налаштувань - 4;
 • швидкість підйому - 4 см / сек;
 • рівень шуму - 45 дБ;
 • максимальне навантаження - 161 кг;
 • матеріал - бамбук, сталь;
 • колір - білий, горіховий (стільниця), білий, чорний, сірий (ніжки і основа).

Коли вийде і скільки коштуватиме

Свого часу стіл зібрав на свій випуск на 170% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробнича кампанія стартувала успішно, деякий час новинка займала лідерські позиції з продажу серед усіх своїх конкурентів. Орієнтовна роздрібна вартість перебувала на рівні 9991. На сьогоднішній день виробництво цієї моделі заморожене через високу конкуренцію на ринку, а виробник перейшов на розробку компактних версій підставок для ноутбуків з натуральної деревини.

Для підтримки гарної постави і чудового самопочуття протягом робочого дня компанія GT Racer пропонує широке розмаїття офісних і геймерських крісел. Вони відрізняються ортопедичними профільованими спинками, зручними м'якими підлокітниками, широким діапазоном налаштувань і великою кількістю дизайнерських рішень на будь-який смак і фінансові можливості. Вони призначені для перешкоджання викривленню постави і запобігання появи болів в поперековому і шийному відділах хребта. Ознайомитися з найширшим асортиментом крісел, вивчити їх описи, особливості, технічні характеристики, актуальні ціни та відгуки на популярні моделі можна на сайті нашого інтернет-магазину.


Lift Pro

Рекомендовані товари

Офісне крісло GT Racer X-2975 Black
Офісне крісло GT Racer X-2975 White

Швидке замовлення