0800 21 24 20 [email protected]

LT-Stand X 2.0 - універсальна підставка-стіл для ноутбука

LT-Stand X 2.0 - універсальна підставка-стіл для ноутбука

Діджиталізація сучасного світу йде прискореними темпами. Комп'ютерна техніка модернізується і вдосконалюється, параметри її поліпшуються і те, що здавалося фантастикою ще якихось десять років тому, тепер стало реальністю. Багато користувачів відмовляються від традиційних системних блоків на користь ноутбуків, благо, їхні технічні характеристики дозволяють використовувати їх не лишень для робочих цілей, але і для широкого спектра розваг. Для них розроблено безліч корисних аксесуарів, що спрощують їх використання і транспортування. Сьогодні ми вирішили заглянути в місто Стара Пазова (Сербія), де місцевий виробник Barnak пропонує досить оригінальну підставку для ноутбука LT-Stand X 2.0, що має вигляд столика, з регульованим кутом нахилу, можливістю надійної фіксації лептопа і не перешкоджає його природному обдуву.

Особливості новинки

p{Розробка аксесуарів для цифрових пристроїв розвивається дуже стрімко. Іноді не знаєш, які саме приналежності тобі потрібні, поки не побачиш їх на власні очі. Для ноутбуків існує багато різних допоміжних пристроїв - підставок, столиків, зовнішніх екранів, мишок, чохлів, рюкзаків і сумок. Про найцікавіші з них ми періодично вам розповідаємо. Деякі моделі можуть бути досить функціональними і гармонійно доповнювати лептоп, розширюючи його можливості.

Раніше ми розповідали про Lagio - розкішний столик для ноутбуків з підтримкою моделей з діагоналлю до 19 дюймів, що має вбудовані колонки, підсклянник, спеціальні відділення для зберігання зовнішніх акумуляторів, блокнотів, письмового приладдя, отвори для зарядних шнурів, а також виїмки для встановлення у вертикальному положенні смартфонів і планшетів. Все це знаходиться в елегантному корпусі від компанії Aeon Gold із Сан-Антоніо (США) (докладніше про неї можна прочитати за посиланням).

Сьогоднішня новинка являє собою окремий столик на ніжці зі зручними роликами, що дозволяють легко переміщати його по кімнатах. Таке рішення може сподобатися власникам смарт-квартир, в яких кожен сантиметр площі на рахунку. LT-Stand X 2.0 має вагу всього в 2,5 кг, а матеріалом виготовлення його служить метал. Ноутбук в ньому фіксується за допомогою спеціальних тримачів. Так що можна не переживати, що ви випадково упустите його, зачепивши підставку. Тримачі виступають над корпусом таким чином, щоб не перешкоджати природній вентиляції пристрою.

Новинка підтримує різні моделі ноутбуків з діагоналлю екрану від 10 до 17 дюймів. Під тримачами розташувалися дві висувні підставки для того, щоб ви могли розташувати на них мишки, блокноти, смартфони та інші дрібниці, необхідні для роботи. Регулювання кута нахилу стільниці здійснюється за допомогою нижнього гвинта, шляхом повороту його навколо своєї осі. Стійка підставки телескопічна, її висота регулюється в діапазоні від 61 см (нижнє положення) до 90 см (верхнє). Ширина стільниці в складеному стані дорівнює 46,5 см, а в повністю розкладеному - 68,5 см.

LT-Stand X 2.0 підходить також для шульг. Завдяки фіксаторам у вас буде створюватися відчуття, що ноутбук буквально приклеєний до підставки. Трьохточкова основа не дасть новинці перекинутися навіть, якщо ви будете спиратися на неї. Вона дозволяє не тільки працювати за ноутбуком, як за повноцінним столом, а й використовувати його для розваг. Оскільки висота пристрою є регульованою, його легко налаштувати для перегляду фільмів або серіалів в ліжку або ж на кухні під час приготування їжі. Прогумовані коліщатка не дадуть LT-Stand X 2.0 ковзати по підлозі, що також знижує ризик її падіння.

Дизайн і характеристики

Підставка отримала строгий зовнішній вигляд з чітко окресленими контурами. Колірна гамма представлена тільки чорним кольором. Інших колірних варіацій не передбачено.

Технічні характеристики:

  • тип - підставка-столик для ноутбука;
  • висота - від 61 см (нижнє положення) до 90 см (верхнє);
  • ширина стільниці - 46,5 см (складена) - 68,5 см (розкладена);
  • вага - 2,5 кг;
  • матеріал - метал, пластик, гума;
  • колір чорний.

Коли вийде і скільки коштуватиме

Хоча LT-Stand X 2.0 не набрав потрібної кількості коштів на свій випуск, виробництво стартувало і зараз його можна купити за попереднім замовленням на сайті виробника. Орієнтовна роздрібна вартість підставки становить 1501. До слова, Barnak значно розширили асортимент своїх підставок і тепер пропонують ще кілька моделей з різним ступенем удосконалень і додаткових елементів.

Тривала сидяча робота негативно позначається на вашій поставі - крім її викривлення, нерідкими стають болі в шийному і поперековому відділах хребта, а також головні болі. Геймерські та офісні крісла GT Racer мають ортопедичні спинки, що сприяють рівномірному розподілу навантаження на спину. Широкий модельний ряд, яскрава кольорова гамма, великий діапазон налаштувань і охоплення різних цінових сегментів дозволяють підібрати меблі собі до душі. Ознайомитися з найширшим асортиментом продукції GT Racer, вивчити її особливості, описи, технічні характеристики, актуальні ціни та відгуки на популярні моделі можна на сайті нашого інтернет-магазину.


LT-Stand X 2.0

Рекомендовані товари

Швидке замовлення