0800 21 24 20 [email protected]

MOFT - перша на ринку невидима підставка для ноутбука

MOFT - перша на ринку невидима підставка для ноутбука

Сучасну людину оточує безліч електроніки - смартфони, планшети, ноутбуки, смарт-годинники. Ми навіть не уявляємо своє життя без гаджетів. Вони допомагають нам завжди залишатися на зв'язку, працювати і вчитися, де б ми не знаходилися. Для коректної роботи ноутбука необхідно його охолодження, а користувачеві, в свою чергу, важлива ергономічність, що полягає в правильному положенні екрану і клавіатури, що не дозволяють йому швидко втомлюватися. Цьому значно сприяють різноманітні підставки, про найцікавіші з яких ми вам періодично розповідаємо. Сьогодні ми пропонуємо відправитися до Саннівейлу (США), де компанією MOFT Stand було представлено невидиму підставку для ноутбука MOFT, яка кріпиться до його дна, а при необхідності відкидається, дозволяючи встановити потрібне положення для свого лептопа.

Особливості новинки

Мабуть, багато хто погодиться, що фізична клавіатура значно зручніша, ніж сенсорний екран. Це твердження справедливе для роботи з таблицями, діаграмами, написанням програм, роботи з графічними файлами, ведення ділової переписки, набору тексту та іншої роботи, пов'язаної з введенням. Яким би чудовим не був планшет, сенсорний екран хороший виключно для розваг або спілкування, але ніяк не роботи. Тому зараз до планшетів пропонуються спеціальні клавіатури, що полегшують завдання. Але це ніяк не допомагає користувачеві, якому на додачу до планшета тепер потрібно носити за собою безліч додаткових аксесуарів.

Футурологи передбачали технічну революцію, що знизить кількість вироблених ноутбуків до мінімуму, а кількість сенсорних гаджетів навпаки, повинно було різко зрости. Усе це сталося почасти - як показує практика, немає нічого зручнішого фізичної клавіатури, і бажано, щоб вона була невіддільна від девайсу. Тому ноутбуки впевнено тримають свої позиції на ринку, не поспішаючи їх поступатися іншим високотехнологічним пристроям. Як і говорилося раніше, лептопи мають потребу в гарному охолодженні, для чого використовуються різноманітні допоміжні аксесуари - підставки, столики, тримачі і т.п. Раніше, ми розповідали про iMoov Astuto - ультрапортативну підставку для ноутбуків, смартфонів і планшетів, що відрізняється легкою вагою, простотою у використанні, універсальністю, а також отримала стильний дизайн і складану форму (докладніше про неї можна прочитати за посиланням).


MOFT - перша на ринку невидима підставка для ноутбука

Сьогоднішня новинка стане в нагоді тим, чия робота пов'язана з постійними поїздками і переміщеннями, хто завжди знаходиться в дорозі. Вона має мінімалістичний дизайн і кріпиться просто на дно ноутбука. Для її коректної роботи слід, однак, кріпити її ближче до з'єднання між екраном і клавіатурним блоком. Традиційні підставки занадто громіздкі і підходять більше для стаціонарного використання. Вони не відрізняються високою мобільністю.

Ви ніколи не зможете забути взяти її з собою, оскільки, починаючи з моменту прикріплення її до лептопу, вона стає його частиною - неподільної і цілісною. Вона отримала товщину всього в 3 мм, а вагу - 85 г. Її габарити склали 224 * 170 мм (довжина * ширина). Новинка підходить для ноутбуків, діагональ яких не перевищує 15,6 дюймів. Мінімальні габарити лептопів для її коректного використання склали 11,6 ". У них не повинно бути вентиляційних отворів знизу, щоб новинка не могла їх перекрити.

Стенд має два регулятора висоти, що дозволяє встановити ноутбук в двох різних положеннях - з кутом в 15° на висоті 5 см, і кутом в 25° на висоті 8 см. Виробник також пропонує варіант з безліччю отворів на дні для поліпшення вентиляції лептопів . Така підставка трохи більша стандартної - її габарити склали 180 * 250 * 3 мм (ширина * довжина * товщина). Вона підходить для моделей з діагоналями від 11,6 "до 17". Клеїться новинка за допомогою спеціального двостороннього скотчу, який при необхідності легко відклеюється, не пошкоджуючи ваш пристрій. Матеріалом виготовлення підставки послужив поліуретан та фібергласс, що забезпечує її стійкість і можливість витримувати навантаження до 8 кг.

Дизайн і характеристики

p{Новинка отримала прямокутну форму з округленими краями. Колірна гамма представлена срібним, золотим, рожевим, сірим, перламутровим кольорами. Для естетів пропонуються варіанти з художнім розписом. Інших колірних варіацій не передбачено.

Технічні характеристики:

  • тип - підставка для ноутбука;
  • габарити - 170 * 224 * 3 мм (ширина * довжина * висота) (MOFT Adhesive), 180 * 250 * 3 мм (MOFT Universal);
  • вага - 85 г .;
  • сумісність - ноутбуки діагоналлю 11,6 "- 15,6" (MOFT Adhesive), 11,6 "- 17" (MOFT Universal);
  • кути підйому - 15° (5 см), 25° (8 см);
  • максимальне навантаження - 8 кг;
  • матеріали - поліуретан, скловолокно;
  • колір - срібний, золотий, рожевий, сірий, перламутровий, художній розпис.

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 92657% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробництво стартувало, перші поставки пройшли успішно. Зараз підставка доступна до замовлення на офіційному сайті виробника. Про дату виходу на міжнародні ринки поки нічого не повідомляється. Орієнтовна роздрібна вартість MOFT Adhesive склала 25$, а MOFT Universal - 30$.

Якщо ваша робота передбачає постійне перебування в позі сидячи, тоді варто подбати про зручне крісло, яке нівелюватиме наслідки сидячого способу життя. Геймерські та офісні крісла GT Racer мають ортопедичні спинки, зручні підлокітники, відрізняються високою ергономікою, стильним дизайном, яскравими кольорами і широким діапазоном налаштувань. Ознайомитися з найширшим асортиментом моделей, вивчити їх особливості, описи, технічні характеристики, актуальні ціни та відгуки на популярні з них можна на сайті нашого інтернет-магазину.


MOFT

Рекомендовані товари

Офісне крісло GT Racer X-2975 White

Швидке замовлення