0800 21 24 20 [email protected]

Guardian Orb - інноваційний GPS-трекер для домашніх улюбленців

Guardian Orb - інноваційний GPS-трекер для домашніх улюбленців

Домашні тварини доставляють своїм власникам масу позитивних моментів і скрашують будні однією своєю присутністю. Їм прощаються будь-які витівки - роздерті на шматки шпалери, подряпані меблі, розбитий посуд і т.д. Багато що з того, що ми в звичайній ситуації ніколи б не пробачили людині, тваринам прощається легко і відразу. Якщо вихованець кудись пропадає, скільки страждань це приносить його власникам! Згадайте хоча б, скільки історій пошуку собак з'явилося в інтернеті і на телебаченні за останні кілька років. Компанія з Санта-Моніки (США) придумала особливий легкий міцний трекер у вигляді сфери Guardian Orb, що кріпиться до нашийника тварини, дозволяючи відслідковувати розташування вашого улюбленця в режимі реального часу зі смартфону, планшета або комп'ютера, має дальність сигналу від 8 до 16 км, доступного як для мобільного, так і для стаціонарної версії

.

Особливості новинки

Безпека братів наших менших не менш важлива, ніж людини. Раніше, ми розповідали про прекрасний монітор самопочуття вашої собаки PuppComm, який встановлюється в салоні автомобіля, і дозволяє постійно відслідковувати поточний стан вашого улюбленця, надсилаючи повідомлення разом з його точним місцезнаходженням і вказуючи на погіршення здоров'я пса. Якщо ви в даний момент не зможете прийти на допомогу своєму улюбленцю, пристрій відправить його локацію списку екстрених контактів з проханням прийти на допомогу тварині. Крім того, PuppComm може розсилати повідомлення всім перехожим з проханням про допомогу, якщо вони знаходяться поруч з автомобілем (докладніше про новинку можна прочитати за посиланням).

Якщо людей знаходити простіше хоча б тому, що вони вміють розмовляти і так-сяк пояснити, хто вони і звідки, то у тварин, на жаль, такої можливості немає. Кожен раз, відпускаючи гуляти собаку, ми переживаємо, чи все з нею буде гаразд. На жаль, останнім часом почастішали випадки викрадення собак і кішок, тому, американський винахід буде дуже доречним. Ви можете брати свого чотирилапого друга з собою в будь-які пригоди та поїздки, не переживаючи, що він відійде далеко від вас і заблукає. Сьогоднішня новинка може працювати як зі стаціонарним приймачем сигналу, так і з портативним.

Якщо у портативного приймача радіус дії обмежується 16-ма кілометрами, то стаціонарні можуть бути розставлені на цій відстані один від іншого, щоб розширити радіус виявлення до нескінченності. Guardian Orb отримав сферичну форму, діаметр якої становить всього 3 см. Вона підключається через стільникову або Wi-Fi мережі до стаціонарного приймача Guardian Home або мобільного - Guardian Go. Обидві версії поєднують в собі технології радіосигналу, стільникового зв'язку та GPS-відстеження. Габарити Guardian Home склали 24,6 * 19,3 * 5 см (довжина * ширина * висота). Зовні він схожий на Wi-Fi роутер з антеною. Кишеньковий варіант отримав зовнішній вигляд зовнішньої мобільного батареї з габаритами 7,6 * 6,3 * 3,8 см (довжина * ширина * висота). Якщо домашній приймач працює від звичайної електромережі з подачею струму 220В, то Guardian Go працює без підзарядки протягом 16 годин.


Guardian Orb - інноваційний GPS-трекер для домашніх улюбленців

Сфера отримала водонепроникність, тому вам годі й тривожитися, що вона вийде з ладу, якщо ваш улюбленець побігає під проливним дощем або снігом. Автономність знімного акумулятора, завдяки економічному енергоспоживанню, становить 3 місяці. Новинка дозволяє відстежувати активність вашої тварини, а також її маршрути, відображаючи їх на картах GPS в спеціальному додатку для вашого смартфона. Пристрій подає сигнали наближення тварини, а також, сигналізує про його вихід із зони дії мережі з приймачем.

Новинка має свою власну зашифровану мережу, щоб ви не боялися, що хтось чужий зможе проникнути туди зі злим умислом. Пристрій працює на трьох рівнях відстеження, першим з яких є базова радіостанція. Guardian Orb виробляє штучний радіосигнал для позначення поточного місцезнаходження в радіусі 8 - 16 км. Приймач вловлює його і, якщо тварина не вийшла за периметр, звертається до служби GPS для точного визначення місцезнаходження, яке наноситься на карту в додатку з використанням методів тріангуляції. Якщо поблизу немає супутника зв'язку або базової радіостанції, сфера переходить в режим GSM. Потім локація тварини буде передана вам за допомогою SMS-повідомлення. Активується Guardian Orb просто - достатньо натиснути ручкою або скріпкою на спеціальний отвір на пристрої. Включення відбувається автоматично.

Дизайн і параметри

Новинка отримала форму сфери, приймач для домашнього використання - Wi-Fi роутера, а кишеньковий варіант - універсальної мобільної батареї (УМБ). Колірна гамма представлена поєднанням синього і сірого кольорів (сфера), повністю синього (Guardian Home), чорного (Guardian Go).

Технічні характеристики:

  • тип - пристрій для відстеження місцерозташування домашніх тварин;
  • габарити - 3 см (діаметр) (сфера), 24,6 * 19,3 * 5 см (довжина * ширина * висота) (Guardian Home), 7,6 * 6,3 * 3,8 см (довжина * ширина * висота) (Guardian Go);
  • дальність сигналу - діапазон - 8 - 16 км (при підключенні декількох пристроїв - необмежений);
  • автономність - 3 міс. (Сфера), 16 год. (Guardian Go);
  • зарядка - електромережу, 220В;
  • підключення - Wi-Fi, GPS, GSM;
  • глибина занурення під воду з можливістю відстеження - 1 м;
  • колір - синьо-сірий (сфера), синій (домашній приймач), чорний (мобільний приймач).

Коли з'явиться і скільки буде коштувати

Новинка зібрала на свій випуск на 444% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробництво стартувало і перші поставки повинні розпочатися вже в наступному місяці. Про дату виходу на міжнародні ринки поки нічого не відомо.

Орієнтовна роздрібна вартість комплекту з Guardian: Go, Orb і Home становить 2571. Попереднє замовлення на даний момент недоступне. Окремо можна буде купувати різні елементи комплекту - сферу або будь-який з приймачів за додаткову плату. Сподіваємося, незабаром новинка з'явиться і на нашому ринку, щоб кожен господар домашніх вихованців міг бути спокійний, знаючи, що його пухнасті друзі знаходяться під невсипним наглядом і контролем 24 години на добу 7 днів на тиждень.


Guardian Orb

Швидке замовлення