0800 21 24 20 [email protected]

PuppComm - інноваційний пристрій для спостереження за вашою собакою

PuppComm - інноваційний пристрій для спостереження за вашою собакою

Останнім часом стало надзвичайно популярним заводити в квартирах і будинках собак. Що не дивно, адже чотирилапі друзі роблять наше життя веселішим, надаючи йому яскравих барв. Однак, якщо ви працюєте, а собака залишається одна в квартирі, вона починає нервувати, нудьгувати, хвилюватися. Ніхто не може бути настільки відданим, як ці домашні улюбленці. Залишаючи пса вдома або в автомобілі одного, ми нерідко хвилюємося - чи все з ним в порядку, як він себе почуває, чи все з ним добре. Американська компанія PuppTech винайшла унікальний моніторинговий інструмент PuppComm, що ретельно відслідковує стан ваших улюбленців, температуру і вологість в приміщенні, де вони знаходяться, а також дає можливість почути їх голос, завдяки вбудованому мікрофону.


PuppComm - інноваційний пристрій для спостереження за вашою собакою

Особливості новинки

У собак температура тіла вища, ніж у людини, тому її підвищення в навколишньому середовищі може погано позначатися на їхньому стані здоров'я. Дуже важливо, щоб тварина отримувала постійний притік прохолодного повітря, якщо на вулиці + 30°С і вище. Літо в цьому році, як, втім, і кілька років раніше, дуже спекотне. Така погода затягнеться як мінімум до жовтня, а, можливо, і на довше. Зараз, внаслідок діяльності людини, відбуваються глобальні зміни клімату, оскільки ліси вирубані, а озоновий шар, що захищає все живе від шкідливого ультрафіолетового випромінювання, потоншав до межі. Через ці порушення від норми, на планету періодично обрушуються всілякі стихійні лиха - урагани, зливи, торнадо, цунамі і різкі перепади температур.

Через спеку страждають не тільки люди, але і тварини. Тому, американцями і було винайдено спеціальний монітор стану здоров'я ваших улюбленців, щоб ви знали в будь-який момент часу, як вони себе почувають. Новинка має розміри з долоню. Вона кріпиться в автомобілі або в кімнаті, відстежує стан вашого улюбленця, передає дані в хмарне сховище, яке і виводить їх у спеціальний додаток для смартфону. Воно інтуїтивно зрозуміле, тому розібратися в ньому не складе труднощів нікому. Пристрій дозволяє вам не переживати про здоров'я та безпеку вашого чотириногого улюбленця.

У комплекті до PuppComm йде сам монітор, додаток і спеціальна наклейка, що може клеїтися на скло автомобіля, де написаний код доступу до мережі для перевірки поточного стану тварини, щоб перехожі не почали розбивати вікна в автомобілі, намагаючись врятувати вашого пса. Мабуть, такі явища в США трапляються досить часто через високу свідомість громадян, тому наклейка і входить в комплект. Пристрій являє собою сенсорний блок. Він не носиться на тілі, тому його краще закріпити поза зоною досяжності для собаки. PuppComm моніторить стан вологості і температуру навколишнього середовища, аналізує їх і виводить в повідомленні, вказуючи, що псу: жарко; комфортно; холодно; тепло. Внизу екрану програми також відображається, скільки часу ваш пес провів без вас.


PuppComm – пристрій для спостереження за вашою собакою

Всередині монітора є вбудований чіп, що підключається до супутникового сигналу і дозволяє залишатися на зв'язку (для США) або ж Wi-Fi (для інших країн). Він має підключення до GPS, щоб в разі викрадення автомобіля, ви могли точно знати його розташування. Мікрофон дозволяє вам відстежити психологічний стан пухнастого друга. З цим пристроєм ви завжди будете чути, якщо вас пес гавкає, плаче, скавчить або задихається, щоб ви змогли вчасно відреагувати на зміну його стану здоров'я.

У додатку доступні наступні налаштування:

 • сигналів (гучність, мелодія і т.д.);
 • спосіб отримання повідомлень (SMS, e-mail, в додатку);
 • віку і параметрів тваринного (зріст, вага, порода);
 • екстрених контактів на випадок, якщо з вами трапиться щось погане;
 • відправка локації тварини всім контактам з екстреного списку на всякий випадок;
 • відправлення SMS всім перехожим вашого авто, якщо пес погано себе почуває, а вас немає поруч протягом тривалого часу;
 • його можна підключати до відеокамер і інших пристроїв, щоб точно бути впевненим, що з пухнастиком все добре;
 • підписатися на рекомендації лікарів, поради по догляду за твариною, допомогу з поліпшення його стану і т.д.

Виробник обіцяє постійне удосконалення системи, щоб покращувати якість програмного забезпечення в майбутньому. Чим частіше ви використовуєте PuppComm, тим розумнішим він стає. Тому що немає однакових собак - кожна індивідуальна, як людина. Навіть в межах однієї породи можуть бути суттєві відмінності, тому виробник хоче максимально вдосконалити свій винахід. Новинка буде надсилати повідомлення щодо: втрати сигналу мережі; поганого самопочуття вашого пса; розрядки акумулятора; підвищення/зниження температури навколишнього середовища; собачого гавкоту. Додаток працює на гаджетах (смартфонах і смарт-годинах) під управлінням операційних систем iOS і Android.


PuppComm – монітор для спостереження за собакою

Дизайн і параметри

Новинка має зовнішній вигляд прямокутної коробочки, що кріпиться за допомогою спеціального гумового шнура до різних поверхонь. Колірна гамма представлена тільки поєднанням синього (основний) і салатового (кріпильні елементи) кольорів. Інших кольорових варіацій поки не передбачено.

Технічні характеристики:

 • тип - монітор стану собаки для автомобіля (або будь-якого замкнутого простору);
 • габарити - 7,6 * 7,6 * 3,8 см (довжина * ширина * висота);
 • акумулятор - літій-полімерний, автономність - 5 - 8 годин;
 • сенсори - температури, вологості;
 • додатково - мікрофон;
 • зарядка - microUSB;
 • зв'язок - 4G LTE CAT-1, Wi-Fi модуль;
 • індикація - рівня заряду, LED RGB;
 • комплектація - пристрій, шнур живлення, наклейки на автомобіль, додаток;
 • взаємодія з ОС - iOS, Android;
 • колір - синій, салатовий (кріплення).

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 139% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробництво стартувало і перші поставки повинні початися вже в липні поточного року. Поки що новинка буде продаватися на території Північної Америки. Про дату виходу на міжнародні ринки поки нічого не відомо.

Орієнтовна вартість попереднього замовлення становить 165 1 (після офіційного виходу вона зросте до 199 1). Окремо можна придбати додаткові наклейки на вікна. Присутні знижки на оптові замовлення, починаючи з 2-х одиниць.


PuppComm

Швидке замовлення