0800 21 24 20 [email protected]

Gomi - розумний інтерактивний м'яч для домашніх улюбленців

Gomi - розумний інтерактивний м'яч для домашніх улюбленців

Залишаючись вдома на самоті, ваші собаки сумують за вами, страждаючи від браку уваги. Американські вчені довели, що 40% стресу у домашніх улюбленців припадає якраз на той час, коли вони вимушено повинні були проводити час в очікуванні господарів. Крім того, малорухливий спосіб життя може мати негативні наслідки для здоров'я домашніх тварин, стаючи причиною ожиріння. Щоб ваш пес не сумував під час вашої відсутності, американська компанія Customer Support розробила інтерактивний м'ячик Gomi, що має автономність до 8 годин на змішаному режимі, абсолютно водонепроникний, запрограмований на 12 різних активностей, керований за допомогою спеціалізованого додатку для смартфону, міцний і заряджається за допомогою бездротової док-станції.

Особливості новинки

Заводячи у себе домашню тварину, ви берете на себе відповідальність за живу істоту, яка потребує не тільки регулярного харчування і вигулу, але й уваги, а також різних активностей. Звичайні механічні іграшки не так бавлять собак, оскільки якщо їх не кинути їм, вони не почнуть рухатися. Інтерактивні іграшки хороші тим, що привертають увагу тварин постійним рухом. Що важливо - від вас участь в таких забавках не потрібна. Раніше, ми розповідали про декілька цікавих розробок - американського робота зі штучним інтелектом Felik, який не має безпосереднього контакту з вашими улюбленцями, а грає з ними, шляхом пускання лазерного променю по хаотичній траєкторії і, тим самим залучаючи їх увагу. Ще два винаходи були розроблені в Австралії компанією Cheerble - інтерактивна роботизована кісточка WickedBone і автоматизований м'ячик Wicked Ball. Вони рухаються самостійно по заздалегідь обраному вами алгоритму, виходячи з необхідної активності для вашої тварини. При цьому, кісточка може як тікати від улюбленця, так і ганятися за ним. Детальніше про ці прекрасних винаходи можна прочитати в нашому блозі.

Сьогоднішня новинка чимось нагадує Wicked Ball з декількома відмінностями. Перше - це повністю бездротовий зарядний пристрій від док-станції. Виробник виходив з простої логіки - немає отвору для зарядного пристрою значить, що ризик його псування виключено. Друге - це цілих 12 різних типів активностей, щоб не повторюватися (наприклад, у його австралійського конкурента їх тільки 3). Третє - ви можете управляти Gomi за допомогою смартфона, а також переглядати журнал активності, що відображає, скільки разів і з якою тривалістю ваш улюбленець грав з м'ячиком. Це дозволить відкоригувати налаштування іграшки в майбутньому і підібрати найулюбленіші режими роботи. Четверте - якщо пес кусає м'ячик, він починає легко вібрувати, при захопленні або кидку, іграшка починає тікати від тварини, рухаючись згідно з постійно змінюваним алгоритмом. П'ята і найважливіша особливість - з'єднуючись зі смартфоном через Bluetooth, новинку легко відшукати, якщо вона кудись покотилася - в додатку є кнопка виклику пристрою, натиснувши на яку, він почне світитися і вібрувати. Таким чином, улюблена іграшка ніколи не загубиться.

Матеріалом виготовлення робота, так само як і у Wicked Ball, послужив сучасний FDA полікарбонат, що дуже стійкий до зовнішніх впливів, не дряпається, не кришиться, не боїться миття під струменем води. Для зручності перекочування і кусання, в ньому є невеликі виїмки на поверхні, як у м'ячика для гри у гольф. Новинка переміщається по будь-яких поверхнях - килимах, паркету, ламінату, деревині і газону. Він не застрягне і буде продовжувати гру, поки вашому улюбленцеві вона цікава. Логотип бренду нанесено стійким соєвим чорнилом, яке, як і покриття м'ячика, є повністю безпечним для здоров'я вашого песика, нетоксичне і стійке до мийних засобів.

Вбудованого акумулятора вистачає на 8 годин роботи в змішаному режимі (5 хвилин - гра, 25 хвилин - спокій), в активному режимі іграшка працює 80 хвилин без підзарядки. Коли улюбленець перестає ним цікавитися, робот автоматично переходить в режим очікування, заощаджуючи заряд акумулятора. Навіть, якщо ваша собака зачепить його носом або лапою один раз в сплячому режимі, він почне повільно рухатись хаотичною траєкторією протягом 1 хвилини, не виходячи зі сну. Для повного заряджання потрібно близько 4 годин. Таким чином, комбінуючи кілька м'ячиків для активних тварин або ж використовуючи всього один для спокійних, ви зможете бути впевнені, що ваш улюбленець не занудьгує, поки вас немає поруч з ним.


Gomi - розумний інтерактивний м'яч для домашніх улюбленців

Дизайн і характеристики

Новинка отримала форму м'ячика для гри в гольф з характерними виїмками по всій площі. Колірна гамма представлена основним білим кольором з трьома різними кольорами логотипу у вигляді собачої лапки: червоним, блакитним і помаранчевим.

Технічні характеристики:

 • тип - інтерактивний м'ячик для гри з домашніми тваринами;
 • матеріал виготовлення - полікарбонат FDA, соєве фарба для логотипу;
 • зарядка - бездротова док-станція;
 • час повної зарядки - 4 години;
 • автономність - 8 год. для змішаного режиму (5 хв активності + 25 хв спокою), 80 хв для активного режиму безперервної роботи;
 • водонепроникність - повна;
 • догляд - миття під струменем води з миючими засобами;
 • прохідність - ламінат, паркет, килими, деревина, газон;
 • додаток - повноцінний, для ОС iOS, Android;
 • кількість активностей - 12 режимів;
 • додатково - виявлення місця розташування через додаток;
 • колір - білий (основний), червоний, блакитний, помаранчевий (логотип).

Коли вийде і скільки буде коштувати

Новинка зібрала на свій випуск на 4278% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробництво успішно стартувало і перше постачання почнеться вже в липні поточного року. Про дату виходу на міжнародні ринки поки нічого не відомо.

Перша партія була успішна розкуплена, однак, на численні прохання власників домашніх вихованців, відкрито друге попереднє замовлення на поставку у вересні і жовтні цього року. Орієнтовна вартість новинки становить 891 (після офіційного виходу вона зросте до 1491). У комплектацію входять також аксесуари до Gomi - накладні ремінці яскравих кольорів і пір'їнка, щоб зробити іграшку більш індивідуальною для вашого улюбленця. Присутні знижки на оптові замовлення, починаючи з двох одиниць.


Gomi

Швидке замовлення