0800 21 24 20 [email protected]

PlayDate - камера спостереження за тваринами у формі іграшки

PlayDate - камера спостереження за тваринами у формі іграшки

Домашні улюбленці роблять наше життя насиченим і захоплюючим. Вони привчають нас до відповідальності і вчать радіти простим речам. На жаль, ми не можемо постійно перебувати з ними поруч - майже у кожного є робота або навчання, невідкладні справи і домашні клопоти, коли ми не звертаємо на свою кішку або собаку жодної уваги. Якщо коти більш волелюбні і не так сильно переживають брак уваги з боку своїх господарів, то собаки дуже сильно страждають від цього. Тому багато виробників гаджетів для тварин серйозно працюють над створенням інтерактивних іграшок для улюбленців, щоб вони не відчували себе покинутими і нікому не потрібними. Сьогодні ми вирушаємо до Нью-Йорку (США), де вже кілька років з успіхом продається інтерактивна камера спостереження за тваринами PlayDate, що випускається у формі м'ячика, який дозволяє грати з ними в будь-який час, коли вас немає поруч.

Особливості новинки

Тварини простіші за нас - вони можуть радіти простим речам, не шукають сенсу життя і не створюють проблем на свою голову. В Америці існують цілі підрозділи психологів, які вивчають психологію домашніх тварин. Саме вони довели, що собаки, залишаючись на самоті відчувають різкі напади паніки. Вони думають, що улюблений господар їх кинув і більше не повернеться. Цим пояснюється їхня девіантна поведінка, коли вони гризуть меблі, б'ють посуд, рвуть подушки і т.п. Навіть самий тихий і милий песик, залишившись один, може зробити щось таке, чого ніколи б не зробив, якби ви були поруч.

Не поспішайте карати тварин коли повернетесь додому - ними рухають інстинкти, і вони досить сильні. Саме тому в різних країнах були придумані інтерактивні іграшки, які допоможуть вашим вихованцям відволіктися, поки вас немає поруч. В час вашої відсутності тварини дуже сумують, можуть впасти в нудьгу або навіть депресію. Саме так - у представників тваринного світу також бувають такі стани, які проявляються в апатії, повній байдужості до всього навколо. Вони можуть годинами лежати і чекати вашого повернення з роботи або навчання. Малорухливий спосіб життя в сукупності з кормами нерідко призводять до ожиріння і різних захворювань.


PlayDate - камера спостереження за тваринами у формі іграшки

Щоб ваш улюбленець активно рухався і проводив час з користю, було розроблено автоматичні іграшки, які, рухаючись самостійно, привертають його увагу і підвищують активність. раніше, ми розповідали про Wicked Ball - автоматизований м'ячик для домашніх тварин від австралійських розробників. Іграшка виконана з міцного полікарбонату, що захищає внутрішній блок управління від випадкового розкушування. Придумано дві версії - для кішок і собак. Перша має ворсисту поверхню, яку легко підчіплювати кігтиками, а друга - гладка, її зручно переносити в пащі і кусати. Автономність іграшки становить 8 годин, за умови чергування гри з півгодинним спокоєм (докладніше про неї можна прочитати за посиланням).

Якщо попередня модель не має камери і повністю автоматизована, то сьогоднішня новинка має вбудовану камеру з ширококутним об'єктивом, а керувати нею можна на відстані за допомогою смартфону чи планшета. Матеріалом її виготовлення також служить міцний прозорий полікарбонат, стійкий до розкушування, ударів і відколів. Він не токсичний, тому годі й переживати за стан здоров'я ваших улюбленців. Новинка підключається до вашого домашнього Wi-Fi, що дозволяє вам завжди бути на зв'язку з вашим улюбленцем. Управляється вона за допомогою спеціалізованого додатку для смартфонів, що працюють на базі iOS і Android. Софт простий в управлінні і дозволяє вам «будити» м'ячик від сну, котити його по дому, розшукуючи вашого улюбленця. П'ятимегапіксельна камера дає можливість вести зйомки веселих відео і фото для домашнього архіву.

Крім того, новинка може автоматично повертатися на підзарядку, оскільки її автономність поки що не надто велика і становить близько півгодини. Заряд здійснюється, завдяки використанню док-станції бездротовим шляхом. Чим менше роз'ємів - тим меншою є ймовірність, що ваш вихованець покалічиться або зламає іграшку. Крім різних варіантів пересування, м'ячик оснащений динаміком, що здійснює двосторонній зв'язок з вашим улюбленцем. Ви можете слухати його гавкіт або нявкання і спілкуватися з ним - він вас точно почує.

Відеозапис отримав стабілізацію в автоматичному режимі, щоб ви могли створювати веселі ролики для своєї колекції. PlayDate має кілька розмірів для зручного використання, як більшими, так і дрібними тваринами. Молодша модель отримала діаметр 7,6 см, а старша - 10,2 см. Кішки люблять грати з ниточками і мотузочками. З метою пожвавлення їхнього інтересу до іграшки, м'ячик має невеликий роз'єм для прив'язування стрічок до нього. При натисканні на спеціальну кнопку «Пищання» у додатку, новинка буде відтворювати писк, щоб привернути увагу вашого вихованця до себе. Щоб почати гру від вас потрібно всього пара простих кроків: завантажити додаток на свій смартфон, приєднати його до домашнього Wi-Fi і бути на зв'язку зі своїм улюбленцем.

Дизайн і характеристики

Новинка має форму круглого м'ячика з вбудованою камерою всередині. Колірна гамма представлена помаранчевим кольором блоку управління і прозорим зовнішнім шаром. Інших колірних варіацій не передбачено.


PlayDate - камера спостереження за тваринами

Технічні характеристики:

 • тип - інтерактивна іграшка з вбудованою камерою для домашніх тварин;
 • форма - м'ячик;
 • габарити - 7,6 см (молодша модель) і 10,2 см (старша) в діаметрі;
 • матеріал - полікарбонат;
 • камера - 5 МП;
 • об'єктив - ширококутний;
 • додатково - механічна і програмна стабілізація відео, опція писку для залучення уваги, роз'єм для прив'язування стрічок;
 • зарядка - бездротова (док-станція);
 • автономність - 30 хв;
 • управління - додаток для iOS, Android;
 • колір - помаранчевий (блок керування), прозорий (корпус).

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 598% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробництво стартувало, перші поставки пройшли успішно. На даний момент м'ячик можна замовити на офіційному сайті виробника за ціною 2491 за будь-яку з версій. Орієнтовна дата доставки становить 2 - 3 тижні залежно від регіону вашого проживання.

У ваших вихованців також може бути свій особистий куточок, де їм комфортно буде знаходитися. Разом з лежаками для домашніх тварин від GT Racer, кожній кішці або собаці, незалежно від її розмірів, буде зручно відпочивати в будь-який час доби. Вивчити повний асортимент товарів для тварин, ознайомитися з їхніми описами, особливостями, технічними характеристиками і актуальними цінами на кожну модель можна на нашому сайті.


PlayDate

Швидке замовлення