0800 21 24 20 [email protected]

RelaxoPet PRO - інноваційна система для зняття стресу у тварин

RelaxoPet PRO - інноваційна система для зняття стресу у тварин

Без домашніх вихованців складно уявити життя сучасної людини. Вони дарують нам радість, вчать відповідальності, допомагають впоратися з душевними переживаннями, допомагають легше долати проблеми. Реабілітація та соціалізація багатьох людей з проблемами зі здоров'ям проходить саме з їхньою допомогою. Однак, наші улюбленці і самі часто страждають від стресових ситуацій, що виникають в їхньому житті. Гучні феєрверки, відвідування ветеринара, тривала або періодична відсутність улюбленого господаря, гроза, поїздки в громадському транспорті, передавання на перетримування - все це призводить до підвищення нервозності тварин. Сьогодні ми вирушимо до Мешеде (Німеччина), де компанією RelaxoPet було створено інноваційний пристрій RelaxoPet PRO, що дозволяє заспокоїти кішок, собак, птахів і навіть коней за допомогою спеціального ультразвуку, який практично не сприймається людським вухом.

Особливості новинки

Наші тварини дуже прив'язуються до нас і часто страждають, залишаючись на самоті, коли ми змушені йти на роботу, навчання або виїжджати у відрядження. Це викликає у них сильні напади паніки, що виражається в девіантній поведінці - розкиданих речах, порваній обшивці меблів, розбитому посуді тощо. На жаль, улюбленці не можуть звикнути до нашого періодичного зникання, як би ми не намагалися їх до цього привчити. Тому багато вчених всерйоз зайнялися розробкою і впровадженням товарів, здатних відвернути тварин від стресових ситуацій або максимально нівелювати їхні наслідки.


RelaxoPet PRO - інноваційна система для зняття стресу у тварин

Раніше, ми розповідали про чудесний м'ячик Wicked Ball від австралійської компанії Cheerble, який не потребує спеціалізованого додатку для роботи, повністю автономний і інтерактивний, має всі налаштування на корпусі, може працювати в трьох режимах активності, отримав вбудовану систему обходу перешкод, повністю водонепроникний, надійний, має автономність до 8 годин від одного заряду і підходить як для кішок, так і для собак (докладніше про нього можна прочитати за посиланням).

Сьогоднішня новинка покликана заспокоювати домашніх вихованців, діючи на них за допомогою звукових хвиль, які людське вухо не сприймає, але чуйний тваринний слух здатний його вловити. Гучні і яскраві феєрверки, проїзд в громадському галасливому транспорті призводять до високого рівня стресу і панічних атак у вихованців. Пристрій, включаючись, дозволяє заспокоїти нервову систему вашого улюбленця, де б він не знаходився. В умовах замкнутого приміщення новинка працює в радіусі до 5 м, а на відкритому повітрі - до 3 м.

Виробник розробив окремі модулі, призначені для собак, кішок, птахів і коней. Під час включення пристрою мозок тварин стимулюється на підсвідомому рівні за допомогою різних послідовностей вібрацій і тонів. Це призводить до зниження рівня стресу, заспокоєння і зняття напруги. Більшість вихованців реагує на ці звуки тривалим спокійним сном і відпочинком. Розслаблюючий тренажер RelaxoPet PRO буквально змінює існуючі програми в мозку тварин, замінюючи тривожні очікування позитивними і заспокійливими. Динамік новинки передає об'ємне звучання, тому вам не варто турбуватися, що він не подіє на тварину, або ефект від його застосування буде протилежний очікуваному.

Пристрій може вмикатися через певні проміжки часу (з паузами до 4 годин). Або ж ви встановлюєте автоматичне включення. Завдяки наявності вбудованих сенсорів, новинка чуйно відстежує рівень шуму, що оточує вашу тварина. Як тільки він вловлює можливість виникнення стресової ситуації, відразу відбувається його включення. Новинка дуже економно витрачає заряд літій-іонного акумулятора. Повна зарядка його триває всього 40 хв, а автономності при цьому вистачає на 17 годин роботи. Тому можна не переживати про свого вихованця, RelaxoPet PRO догляне за ним, поки вас немає з ним поруч.

Пристрій одержав міцний алюмінієвий корпус і стійкість до розгризання. На ньому є три індикатори рівня заряду батареї, кнопки управління, а також блокування від випадкового включення або відключення. Габарити пристрою склали 6,6 * 8,6 см (діаметр * висота). Якщо встановити беззвучний режим, то воно може бути використано навіть на борту літака.


RelaxoPet PRO - система для зняття стресу у тварин

Дизайн і характеристики

Новинка отримала тубусообразную форму. Колірна гамма представлена поєднанням сріблястого і чорного кольорів з різними гумовими браслетами на корпусі - червоний для собак, рожевий - для кішок і зелений - для коней. Інших колірних варіацій не передбачено.

Технічні характеристики:

  • тип - звуковий тренажер для зняття стресу у тварин;
  • габарити - 6,6 * 8,6 см (діаметр * висота);
  • радіус дії - в приміщенні - 5 м, на вулиці - 3 м;
  • включення - автоматичне, ручне;
  • зарядка - мережа, 40 хв;
  • автономність - до 17 год;
  • матеріал - алюмінієвий сплав;
  • колір - сріблясто-чорний з різними обідками: червоний (для собак), рожевий (для кішок), зелений (для коней).

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на 119% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробництво стартувало, перші поставки пройшли успішно. Зараз її можна придбати на сайті виробника або на маркет плейсі Amazon. Поки що доставка здійснюється тільки на території Німеччини і до 21 країни-учасниці Євросоюзу. Про дату виходу на міжнародні ринки наразі нічого не відомо. Орієнтовна роздрібна вартість новинки без урахування податків і зборів, становить - 69,90 € (версії для собак і кішок), 99,90 € (для коней).

Наші домашні вихованці заслуговують мати свій окремий куточок у вашій оселі. Лежаки для домашніх тварин GT Dreamer Kit використовують натуральні матеріали обшивки, якісні наповнювачі, легко перуться і відчищаються, мають велику різноманітність кольорів. А їхній елегантний вишуканий дизайн дозволяє підкреслити будь-який інтер'єр приміщення. Ознайомитися з найширшим асортиментом товарів для тварин, вивчити їхні особливості, описи, технічні характеристики, актуальні ціни та відгуки на популярні моделі можна на сайті нашого інтернет-магазину.


RelaxoPet PRO

Рекомендовані товари

Швидке замовлення