0800 21 24 20 [email protected]

Spruce - перша складана лежанка для подорожей з собакою

Spruce - перша складана лежанка для подорожей з собакою

Останнім часом сучасні тенденції відпочинку мають на увазі брати в усі свої пригоди з собою собак. Вченими було доведено, що, коли ви тривалий час відсутні, ваш вихованець дуже сумує за вами. Навіть, якщо ви наймете доглядальницю або попросите доглянути за твариною ваших знайомих, пес буде тужити. Іноді ця туга настільки сильна, що може призвести до його хвороби і повної відмови від їжі. Тому багато європейців і американці зараз беруть своїх вихованців практично в усі свої подорожі. Спеціально для таких випадків компанія Spruce з Пітсбурга (США) розробила спеціальну однойменну лежанку для собак, що в розкладеному вигляді являє собою повноцінне ліжко для їхнього відпочинку, а в складеному - сумку-переноску для всіх собачих речей.


Spruce - перша складана лежанка для подорожей з собакою

Особливості новинки

Домашні улюбленці дуже прив'язуються до нас, їм нелегко пережити навіть моменти щоденного розставання, коли ми змушені залишати їх одних, збираючись на роботу. В Америці є цілий інститут, який займається вивченням питань психологічного стану домашніх тварин і дає рекомендації щодо догляду за ними. Саме вчені, в результаті багаторічних досліджень, довели, що обдерті шпалери, розбитий посуд і техніка, і подряпані меблі під час вашої відсутності вдома, є ні що інше, як спроба вирватися з дому і слідувати за вами. Це справжні напади паніки, що є результатом рефлексу, яка говорить, що ви їх кидаєте і більше не повернетеся. Викорінити його неможливо, оскільки він безумовний і спрацьовує кожного разу, коли ви залишаєте свого улюбленця на самоті. Однак, його наслідки можуть бути максимально нівельовані.

Австралійська компанія Cheerble розробила спеціальні іграшки для домашніх тварин - Wicked Ball та WickedBone, що мають форму м'ячика і кісточки, робота яких автоматизована і дозволяє позбавити ваших пухнастиків від стресу, коли вас немає поруч. Новинки можуть як тікати від тварин (м'ячик), так і ганятися за ними (кісточка). Їх можна гризти, кидати, мити під водою, а також керувати за допомогою смартфона віддалено. Це дозволяє вихованцям більше пересуватися під час вашої відсутності, знижуючи ризик ожиріння, не даючи їм нудьгувати і шкодити, поки ви на роботі (докладніше про Wicked Ball можна дізнатись за посиланням, а про WickedBone читайте тут).


Spruce - складана лежанка для подорожей з собакою

Сьогоднішня новинка дозволяє вам не залишати пухнастиків вдома, а дозволити їм брати активну участь у ваших пригодах, куди б ви не вирушили. Спеціальна форма лежанки дає можливість складати її на зразок валізи, збираючи туди все необхідне для тварини в поїздці. Таким чином ви завжди будете знати, де знаходяться її речі, іграшки та корм. Виробник подбав про те, щоб собаці було максимально комфортно відпочивати на Spruce - вона навіть має особливі валики по периметру, що мають поглиблення, куди ваш вихованець може заховати ніс під час сну.

В якості наповнювача використовується піна з «ефектом пам'яті», що дозволяє підлаштовуватися під вашого улюбленця. Верхнє покриття виготовлене з м'якої штучної екстра-м'якої замші. Для підвищення міцності, її поверхня прошита. Верхнє покриття знімається і може бути випраним в пральній машині, так само як і наповнювач. Але і це ще не все. Вся поверхня є водонепроникною, тому опади, що можуть трапитися в поході, їй не страшні. Штучна замша була обрана, тому що її легко чистити. Крім цього, вона стійка до подряпин і похідних умов, будучи міцною і довговічною. Зовнішня обшивка виготовляється з поліестеру і нейлону, щоб її можна було використовувати за будь-якої погоди.

У складеному вигляді, лежанка є невеликою сумкою, що отримала два бічних кишені, дві зручні ручки, D-подібні елементи кріплення, еластичну блискавку. Всі використовувані матеріали та фурнітура виготовлені на замовлення, щоб витримувати будь-які види активностей за будь-яких погодних умов. Новинка виготовлялася для тривалого перебування на вулиці в похідних умовах, тому вашому подорожі ніщо не зможе перешкодити. Для різних порід собак пропонується на вибір три варіанти розмірів Spruce: Small (66 * 48 см (довжина * ширина), в розрахунку на вагу до 13 кг), Medium (86 * 48 см, від 13 до 26 кг) і Large (112 * 86 см, від 26 до 41 кг). Вага кожної моделі складає: S - 1,1 кг, M - 2,3 кг, L - 3 кг.


Spruce - складана лежанка для подорожей з тваринами

Дизайн і характеристики

Новинка отримала овальну форму. Колірна гамма представлена сірим кольором зовнішньої обшивки і синім з ялинковим візерунком - для матраца. На етапі запуску інших колірних варіацій не передбачено, проте, виробник обіцяє значно урізноманітнити їх в майбутньому.

Технічні характеристики:

  • тип - похідна лежанка для домашніх тварин;
  • матеріал - штучна замша (матрац), піна з «ефектом пам'яті» (наповнювач), поліестер, нейлон (зовнішня обшивка);
  • розміри - Small (66 * 48 см (довжина * ширина), в розрахунку на вагу до 13 кг), Medium (86 * 48 см, від 13 до 26 кг) і Large (112 * 86 см, від 26 до 41 кг );
  • вага - S - 1,1 кг, M - 2,3 кг, L - 3 кг;
  • догляд - прання в пральній машині;
  • верхній матрац - знімний;
  • додатково - стійкість до подряпин, водонепроникність;
  • колір - сірий (обшивка), синій з ялинковим візерунком (матрац).

Spruce - лежанка для собак

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 186% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробництво успішно стартувало і перші поставки були здійснені ще в 2018 році. Сьогодні Spruce є в роздрібному продажі, а також всі розміри доступні для замовлення на сайті виробника. Про дату виходу на український ринок наразі нічого не відомо.

Орієнтовна роздрібна ціна новинки залежить від розміру і становить: 1391 (S), 1691 (M) і 199,991 (L). Також на сайті можна придбати додаткові товари для ваших вихованців виробництва компанії Spruce. Тепер ви можете не розлучатися зі своїми милими серцю улюбленцями навіть, вирушаючи в подорож або просто на природу. А поки ми перебуваємо в очікуванні, у вас є можливість ознайомитися з широким асортиментом лежанок для домашніх тварин GT Dreamer Kit, та комплектуючих до кожної моделі, вивчити їхні описи, особливості, технічні характеристики і актуальні ціни на нашому сайті.


Spruce

Рекомендовані товари

Швидке замовлення