0800 21 24 20 [email protected]

easyFeed - автоматична годівниця для домашніх улюбленців

easyFeed - автоматична годівниця для домашніх улюбленців

Домашні тварини вчать нас дисциплінованості, привчають до відповідальності, а також вчать радіти простим дрібницям. Вони дарують чимало веселих моментів, але і потребують нашої турботи. Собак потрібно декілька разів на день вигулювати, що дає можливість їхнім господарям розвіятися від щоденних турбот і тримати себе у відмінній формі. Напевно, тому останнім часом почало з'являтися так багато собачників на вулицях великих міст. Кішки ж більше підходять тим, хто не має можливості щодня гуляти зі своїми улюбленцями. Здорове і свіже харчування - запорука довгого життя тварин, яких ми приручили. Часто буває, що ми не можемо вгадати, залишаючи надто мало їжі, або ж під впливом зовнішніх факторів (температури і вологості), вона і зовсім може приходити в непридатність. Сьогодні ми пропонуємо відправитися до Лос-Анджелесу (США), де компанією Gosh було представлено автоматичну годівницю для домашніх тварин easyFeed, яка розділена на дві ємності - для їжі і пиття, може вміщати до 20 чашок корму в запасі і до 6 літрів води, допомагає вам віддалено спостерігати за ними за допомогою камери на 720р, а також спілкуватися через мікрофон.

Особливості новинки

Ми живемо в часи дивовижних технологій, здатних спростити життя не тільки нам, а й нашим улюбленцям. Користь для психіки людини від домашніх тварин складно переоцінити. Якби не вони, ми б просто загрузли в рутині і щоденних клопотах. Ми часто залишаємо собак і кішок на самоті, вирушаючи на роботу або навчання. Щоб улюбленці не відчували себе покинутими і не сумували, для них існує безліч різних інтерактивних іграшок, як керованих дистанційно за допомогою смартфону, так і працюючих у повністю автоматичному режимі.

Раніше, ми розповідали про чудесний пристрій RelaxoPet PRO від німецької компанії RelaxoPet, який за допомогою спеціальних звукових коливань здатен заспокоїти собак, кішок, коней і птахів, коли вони починають нервувати через вплив різних зовнішніх факторів (гучних і яскравих феєрверків, проїзду в громадському транспорті і т.п.). Звуковий тренажер в буквальному сенсі змінює сигнал тривоги у тварин на заспокійливі звуки, чутні тільки їм. Таким чином, новинка допомагає вашим тваринам заспокоїтися і заснути (докладніше про пристрій можна подивитись за посиланням).

Сьогоднішня новинка являє собою годівницю для вашого улюбленця і підходить для використання як кішками, так і собаками. Управляється пристрій за допомогою спеціального додатку, розробленого для операційних систем iOS та Android. Через смартфон ви можете встановити графік харчування для тварини і розмір одноразової порції їжі, що з'їдається. Далі машина буде поповнювати годівницю строго за встановленими параметрами. Обсяг резервуара для зберігання сухого корму становить близько 20 чашок, а розмір миски з їжею - 4 чашки. Вода зберігається окремо в спеціальному диспенсері і автоматично поповнюється, коли датчики сигналізують про її відсутність. Обсяг такого сховища склав 6 л, а одноразово в миску можна набрати 0,8 л.

Завдяки вбудованій камері, яка знімає в якості 720р, ви можете залишатися на зв'язку зі своїм улюбленцем віддалено, перебуваючи у будь-якій точці світу. А мікрофон дозволить спілкуватися з ним на відстані. Мало того, ви також почуєте, що він вам відповість. Для полегшення спілкування з ветеринарами, у вас є можливість створювати автоматичний графік харчування домашнього улюбленця, який виведе тренди за тиждень або декілька місяців. Пристрій має прив'язку до вашого аккаунту на Amazon і дозволить віддалено замовляти сухий корм прямо через додаток.

Таким чином, поки ви прийдете додому, перед дверима вашого будинку пакет сухого корму вже буде чекати на вас. Залежно від замовленого його типу, додаток може вирахувати інформацію про добове споживання калорій, жирів, білків і вуглеводів, щоб ваш улюбленець відчував себе здоровим і щасливим. Габарити новинки склали 40 * 47 * 44 см (довжина * висота * ширина), а вага - 6,6 кг. Пристрій призначений тільки для сухого корму і питної води. Вологе харчування не передбачено виробником.

Дизайн та характеристики

Новинка має прямокутну форму з округленими краями. Колірна гамма представлена на даний момент тільки поєднанням білого і оранжевого кольорів. Інших колірних варіацій не передбачено.

Технічні характеристики:

 • тип - автоматична годівниця для домашніх улюбленців (собак, кішок);
 • габарити - 40 * 47 * 44 см (довжина * висота * ширина);
 • вага - 6,6 кг;
 • харчування - від мережі AC 100 В - 240 В;
 • обсяг резервуара для зберігання їжі / води - 20 чашок / 6 л.;
 • обсяг лотка для їжі / води - 4 чашки / 0,8 л.;
 • веб камера - 720р;
 • управління - смартфон;
 • сумісності з операційними системами - iOS, Android;
 • функції - автоматичне наповнення корму / води, складання графіка годування з установкою обсягу порції, автоматичне замовлення їжі з Amazon, двосторонній голосовий зв'язок, аналіз здоров'я, аналіз споживаної їжі з підрахунком калорій;
 • матеріал - пластик;
 • колір - біло-помаранчевий.

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 280% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Перші поставки вже пройшли, однак, в результаті доставки було виявлено, що існують деякі проблеми з інтеграцією програмного забезпечення в систему. Тому на сьогоднішній день йдуть його доопрацювання. Про дату виходу на світові ринки наразі нічого не відомо. Орієнтовна роздрібна вартість пристрою очікується на рівні 290$.

Вашим улюбленцям необхідний свій куточок у будинку. Створити йому затишну місцинку легко за допомогою лежаків для домашніх улюбленців GT Dreamer Kit. Вони виготовлені з натуральних матеріалів, відрізняються високою зносостійкістю, прості в очищенні і експлуатації, не вбирають сторонні запахи і не мають свого власного, мають стильний зовнішній вигляд, велику різноманітність кольорів і здатні прикрасити будь-який інтер'єр приміщення. Ознайомитися з найширшим асортиментом лежаків для домашніх улюбленців, вивчити їхні особливості, описи, технічні характеристики, актуальні ціни та відгуки на популярні моделі можна на сайті нашого інтернет-магазину.


easyFeed

Швидке замовлення