0800 21 24 20 [email protected]

PetABC iTreater - розумна годівниця для домашніх улюбленців

PetABC iTreater - розумна годівниця для домашніх улюбленців

За допомогою харчування можна відрегулювати нормальне функціонування організму краще, ніж з використанням лікарських препаратів. Це відзначають багато дієтологів. Наші тварини, також, як і ми, можуть хворіти через брак корисних речовин, мінералів і вітамінів в організмі. Одноманітна висушена їжа погано перетравлюється і засвоюється ними, тому ветеринари рекомендують чергувати її з корисною і рідкою. Сьогодні ми вирушимо в Сеул (Південну Корею), де компанією SaltNLight Tech. INC. було представлено «розумну» годівницю для домашніх улюбленців PetABC iTreater, яка може надавати на вибір до 7 різних типів закусок, включаючи вологу їжу, перевіряти їхній стан здоров'я, з внутрішніми сегментованими відсіками для зберігання, загальною ємністю в 3,5 л, а також відтворювати фільми, програвати музику або запис вашого голосу в той час, коли вас немає поруч.

Особливості новинки

Не всі з нас можуть дозволити собі постійно перебувати поруч зі своїми улюбленцями. Тим, хто працює віддалено, значно простіше в цьому плані - вони можуть не тільки приділяти багато часу тваринам, але і готувати їм щоразу свіжу їжу. Решта, на жаль, не мають подібної розкоші. Тому доводиться обмежуватися сухими кормами, або сподіватися, що їжа, залишена в годівниці, не зіпсується до нашого повернення. Для тварин зараз придумано безліч пристроїв, які допомагають віддалено спостерігати за ними, розважати їх під час нашої відсутності, а також годувати.

Раніше, ми розповідали про автоматичну годівницю для кішок та собак easyFeed від американської компанії Gosh. Вона дозволяє віддалено насипати в одну ємність сухий корм, а в іншу - доливати воду. При цьому, внутрішні резервуари для зберігання їжі склали до 20 чашок їжі і до 6 л. води. Управляти пристроєм можна віддалено за допомогою спеціального додатку для iOS і Android. Він також дозволить власнику віддалено спостерігати за тим, чим займаються його улюбленці в будь-який момент часу (докладніше про easyFeed можна подивитись за посиланням).

Сьогоднішня новинка була презентована в рамках міжнародної виставки MWC 2018, що проводиться в Лос-Анджелесі щорічно. Там вона зібрала масу позитивних коментарів і відгуків. Відразу обмовимося, що вона підходить для дрібних і середніх порід собак, майже всіх видів кішок, крім найбільших, а також кроликів. Її форма може бути незручною для собак з короткою мордою, наприклад, бульдогів. Новинка розроблялася спеціально для тих людей, які постійно зайняті на роботі, але тим не менш, не уявляють свого життя без домашніх тварин.

Працює пристрій на технології IoT (Internet of Things). Управляється годівниця за допомогою спеціального додатку, розробленого для смартфонів і планшетів, що діють на базі операційних систем iOS і Android. Ви можете встановити таймер і запускати автоматичне годування улюбленців, згідно складеного розпорядку їхнього дня. Крім того, за допомогою зовнішніх кнопок, пристроєм можна керувати і в ручному режимі. Для того, щоб улюбленці реагували на запропоновану їжу, ви можете записати свій голос, що запрошує їх пообідати. Крім того, годівниця може відтворювати фільми, телепередачі, програвати музику або ваші слова, звернені до тварини.

Навіщо ж пристрій оснащений РК-дисплеєм? Чи помічали ви, що домашні тварини дуже люблять дивитися деякі передачі по телевізору разом з вами? Не всі вони прихильники такого проведення часу, однак, той факт, що вони добре сприймають показуване їм на екрані, не підлягає сумніву. Між іншим, американські вчені провели дослідження, в результаті яких було доведено, що собаки і кішки дуже добре реагують на спокійну класичну музику. Таким чином, ви можете розважати своїх тварин і не давати їм нудьгувати, поки вас немає поруч.

Новинка містить окремі ємності для годування в кількості семи штук. Вони висуваються по дві штуки за раз, щоб надати більше різноманітного частування нашим пухнастим друзям. У той час, коли вони знаходяться в закритому стані, продукти герметично захищені від обвітрювання, що призводить їжу в непридатність. Загальна ємність сегментованих відсіків становить 3,5 л. Кожна ємність легко дістається і миється під струменем теплої води з миючими засобами. Спеціальні датчики дозволять вам контролювати залишки їжі в кожному з контейнерів за допомогою програми.

Габарити пристрою склали 270 * 300 * 450 мм (ширина * довжина * висота), а його вага - 4 кг. Працює годівниця від постійного джерела живлення (електромережі). Її енергоспоживання дуже економне і становить всього 5 Вт на годину. На випадок, якщо ви захочете взяти пристрій із собою в подорож, виробник передбачив можливість його роботи від зовнішньої мобільного батареї. Зв'язок з додатком здійснюється, завдяки вбудованому Wi-Fi приймачеві. Якщо ви захочете перевірити поточний стан здоров'я вашого улюбленця, то вбудований інфрачервоний термометр зможе виміряти температуру його тіла, не торкаючись до нього прямо в процесі годування.

Дизайн і характеристики

Новинка отримала куполоподібну форму і стильний лаконічний зовнішній вигляд. Колірна гамма представлена трьома кольорами: чорним, білим і червоним. Вони поєднуються з білим або жовтим верхом.

Технічні характеристики:

 • тип - автоматична годівниця для домашніх тварин;
 • габарити - 270 * 300 * 450 мм (ширина * довжина * висота);
 • вага - 4 кг;
 • кількість ємностей для зберігання їжі - 7 шт .;
 • загальний об'єм харчових лотків - 3,5 л;
 • робота - мережа електроживлення;
 • енергоспоживання - 5 Вт / год;
 • зв'язок - Wi-Fi;
 • управління - додаток, ручне;
 • додатково - таймер годування, інфрачервоний термометр, відтворення фільмів, музики, записи голосу, ЖК-дисплей, перевірка залишків їжі, вбудовані динаміки;
 • призначення - дрібні і середні породи собак, кішки, кролики;
 • колір - чорний, білий, червоний з білою або жовтою кришкою.

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 140% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробництво стартувало і перші поставки вже почалися. Про дату виходу на міжнародні ринки поки нічого не відомо. Орієнтовна роздрібна вартість годівниці з LCD-дисплеєм становить 179$, а без нього - 149$.

Ваші улюбленці потребують того, щоб у них був свій м'який куточок у вашій оселі. Нові лежанки для домашніх тварин GT Dreamer Kit виготовлені з натуральних матеріалів, мають стильний зовнішній вигляд і велику кількість варіантів забарвлень, щоб легко вписатися до інтер'єру будь-якого приміщення. Крім того, вони не мають власного запаху і не вбирають сторонні, легко відчищаються і перуться. Ознайомитися з найширшим асортиментом лежанок для домашніх вихованців, вивчити їх особливості, описи, технічні характеристики, актуальні ціни та відгуки на популярні моделі можна на сайті нашого інтернет-магазину.


PetABC iTreater

Швидке замовлення