0800 21 24 20 [email protected]

Swingseat - перший офісний стілець з активним хитанням

Swingseat - перший офісний стілець з активним хитанням

Сучасній людині доводиться проводити по 10 - 12 годин в сидячому положенні. Це негативно відображається на всьому організмі і стає причиною багатьох захворювань. Американські лікарі вже охрестили сукупність всіх нездужань постійного перебування в статичній позі «сидячій хворобою». Через малорухливий спосіб життя багатьом не з чуток знайомі проблеми з попереком, шийним відділом хребта, плечовим поясом, а також набряклість ніг після робочого дня. М'язи поступово втрачають свій тонус, що стає причиною появи зайвої ваги. Сьогодні ми вирішили зазирнути в Південну Корею, де компанія SEKANG ASC представила нове офісне крісло Swingseat, що має на увазі активне хитання протягом усього дня, отримало колісну базу, ортопедичну спинку, вентильований підголівник, а також кілька конфігурацій для домашнього та офісного використання.


Swingseat - перший офісний стілець з активним хитанням

Особливості новинки

Багато провідних лікарів в усьому світі починають бити на сполох, адже, згідно з останніми проведеними в США і Європі дослідженнями, тривала відсутність руху збільшує ризик ранньої смертності в 4 рази в порівнянні з тими, хто регулярно рухається. В середньому на добу людина проводить сидячи близько 12 годин. Цим страждає приблизно 80% населення планети, адже робота і навчання, в основному вимагають від нас постійного сидіння. Тривале перебування в неактивному стані проявляється в загостренні хронічних захворювань, а також поступовому зниженні психічної активності, завдаючи цим шкоди всьому організму в комплексі.

Прислів'я: «Рух - це життя» стає актуальним, як ніколи раніше. Ще якихось сто років тому людина пересувалась значно більше, адже робота в основному, передбачала фізичні навантаження. З розвитком сучасних технологій, вона стає все менш і менш активною, що не може не позначатися на нашому загальному стані. В Японії, наприклад, у багатьох корпораціях є традиція всім офісом займатися легкими фізичними вправами протягом невеликих перерв. У США лікарі суворо рекомендують вставати і, хоча б виступати щопівгодини, щоб розім'яти м'язи і суглоби. В Європі дійшли висновку, що потрібно взагалі скоротити робочий тиждень з п'яти до чотирьох днів, оскільки у багатьох європейців починається поступове «вигорання» на роботі, апатія, депресії і відсутність бажання жити.

Сьогоднішня новинка дозволить зменшити згубні наслідки постійного перебування в статичній позі на роботі чи вдома. Вона відноситься до розряду активних стільців, які передбачають періодичні фізичні вправи для сидячої людини. Звичайно, нам це в новинку, однак, давайте ж подивимося, що саме пропонують корейці. У Swingseat використовується технологія Effecore, що дає можливість сидіння рухатися паралельно п'ятипроменевій базі приблизно на 10° і 55 мм вправо і вліво відносно стійки. Вони стверджують, що такі пересування корисні тим, що ваш таз пересувається, вирівнюючи хребет і сприяючи зняттю болю в спині.


Swingseat - офісний стілець з активним хитанням

Виробник провів серію досліджень, які показали, що новинка допомагає поліпшити фізичне і психічне здоров'я користувача наступним чином:

 • збільшується циркуляція крові і метаболізм;
 • м'язи тримаються в тонусі;
 • підтримується робота серця;
 • спалюються зайві калорії;
 • вирівнюється постава;
 • знижуються болі в спині;
 • зростає активність мозкової діяльності;
 • відчувається приплив сил і енергії;
 • підвищується продуктивність праці і можливість сфокусуватися на завданнях;
 • знімається стрес через відсутність фізичних вправ.

Але головним плюсом новинки стала можливість поєднувати фізичну активність з роботою, без необхідності щоденного відвідування спортзалу. Звичайно, новинку не можна назвати бюджетною, однак, компанія SEKANG ASC заявляє, що ви робите інвестиції в своє здоров'я, щоб потім економити на відвідуванні лікарів, покупці дорогих лікарських препаратів, а також тривалому лікуванні.

Крісло складається з наступних частин: п'ятипроменевої бази (з підніжками або без них, залежно від конфігурації), подвійних коліс з автоматичними фіксаторами в нерухомому положенні, широкої трапецієподібної підставки з прихованим механізмом гойдання всередині, м'якого розділеного на 2 частини згідно анатомічних особливостей, сидіння, дихаючої спинки з сітчастою обшивкою, знімного підголівника, вигнутих металевих підлокітників з м'якими накладками (або ж пластиковими формату 1D, залежно від моделі), піни Memory Foam в якості наповнювача сидіння. Дане наповнення підлаштовується під сидячу людину, дозволяючи їй підібрати максимально природну позу, не мнеться, швидко повертає первісний вигляд.


Swingseat - офісний стілець с хитанням

Габарити крісла склали 1031,73 * 638,25 * 755,25 * 519,3 * 155,49 мм (висота від краю спинки до підлоги * ширина колісної бази * розмах підлокітників в нижній точці * ширина сидіння * висота підголівника). Як бачимо, модель досить велика і підійде високим користувачам. Спинка також може похитуватися вперед/назад. Всі механізми можна фіксувати нерухомо, якщо ви хочете, щоб вас ніщо не відволікало від роботи

.

Дизайн і характеристики

Офісне крісло отримало вельми оригінальний вигляд. Головна особливість його - тумбовидна підставка під сидінням, в якій заховані механізми. Колірна гамма представлена чотирма кольорами: чорний, зелений, синій і бордовий. Інших колірних варіацій не передбачено на даному етапі.

Технічні характеристики:

 • тип - активний офісний стілець;
 • габарити - 1031,73 * 638,25 * 755,25 * 519,3 * 155,49 мм (висота від краю спинки до підлоги * ширина колісної бази * розмах підлокітників в нижній точці * ширина сидіння * висота підголівника);
 • матеріали - сітчасте покриття, піна Memory Foam, метал, пластик;
 • технологія - Effecore;
 • кут похитування - 10 ° щодо центру вправо / вліво;
 • відстань - 55 мм від центру вправо / вліво;
 • підголівник - знімний;
 • підлокітники - фіксовані або 1D;
 • база - п'ятипроменева з підніжками або без;
 • ролики - здвоєні з фіксаторами;
 • спинка ортопедична, може гойдатися вперед / назад;
 • колір - чорний, зелений, синій і бордовий.

Swingseat - офісний стілець

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск повну суму, виробництво стартувало і перші поставки були здійснені. Орієнтовна роздрібна вартість новинки становить близько 8991. Присутні знижки на оптові замовлення, починаючи з двох одиниць. Про дату виходу на міжнародні ринки нічого не повідомляється. Центральні офіси компанії-виробника знаходяться в Південній Кореї і в США.

Не тільки Swingseat може запропонувати альтернативу сидячого способу життя. Наші офісні крісла GT Racer також надають можливість міняти позу в процесі тривалого сидіння, відкидатися на спинку і погойдуватись, регулювати підлокітники та мають стильний вигляд. Вивчити описи, особливості, технічні характеристики, актуальні ціни та відгуки на популярні офісні моделі можна на нашому сайті.


Swingseat

Рекомендовані товари

Офісне крісло GT Racer X-2975 Black

Швидке замовлення