0800 21 24 20 [email protected]

BackStrong - офісний стілець з оптимальною підтримкою попереку

BackStrong - офісний стілець з оптимальною підтримкою попереку

Велика частина нашого життя проходить на роботі - ми проводимо мінімум 8 годин в сидячому положенні в офісах. Це не може позитивним чином позначатися на нашій поставі і загальному стані здоров'я. З часом офісні працівники відчувають болі в зоні попереку, колінних суглобах, шийному відділі хребта. Простіше попередити появу хвороби, ніж боротися з її наслідками. Тієї ж думки дотримується і найвідоміших ортопед Голлівуду Деніс Колонелло, який винайшов інноваційне офісне BackStrong, нижня частина якого кріпиться до верхньої завдяки шарнірному кріпленню, що сприяє налаштуванню крісла до положення тіла користувача в поточний момент часу.

Особливості новинки

Сучасне суспільство страждає від хвороб сидячого способу життя, що знайомі практично кожному, хто проводить в статичному положенні довгі години. Ще якихось сто років тому людство постійно перебувало в русі - активне життя, фізична праця, постійні переміщення - все це не дозволяло м'язам атрофуватися, а поставі зіпсуватися. Прогрес вплинув не тільки на специфіку праці людини, яка тепер не повинна працювати фізично, а й на стан її здоров'я. Деякі борються з наслідками сидячого способу життя, займаючись спортом, більше пересуваючись, хоча це не завжди приводить до бажаного результату. Завжди варто звертати увагу на першопричину такого стану - а саме, на меблі, якими ми користуємося.

Раніше, ми розповідали про один цікавий винахід від компанії SEKANG ASC - офісному стільці з активним хитанням Swingseat, який, за твердженням авторів розробки, при постійному використанні, має поліпшити поставу користувачів, зняти болі з поперекового відділу і попереджати їх подальшій появі (докладніше про нього можна подивитись тут). Для України такі стільці поки що дивина, так само, як і те, про яке ми зараз вам розповімо.

Ми звикли перебувати в статичному положенні на роботі в офісі. Навіть крісла або стільці зрідка припускають зміну пози. Як показали багаторічні дослідження, багато офісних співробітників все частіше стикаються з болями, що носять затяжний характер. Страждають при цьому не тільки м'язи, але і суглоби, що позначається на нашому загальному стані. Наслідками сидячої роботи стає погіршення здоров'я, відчуття слабкості після робочого дня, накопичення втоми, а звідси - нервових зривів і наступних депресивних станів.

Сьогоднішня новинка стала спільним результатом від найвідомішого в Америці хіропрактика Дениса Колонелло і компанії LA Product Design. Багато голлівудські актори і американські спортсмени, в силу специфіки своєї роботи дуже часто страждають від болю в спині і суглобах. Через це їм доводиться звертатися до профільних лікарів. Одним з найкращих в країні вважається Деніс. За довгі роки своєї практики він в буквальному сенсі поставив на ноги багатьох знаменитостей, тому першими піддослідними, яким дістався сьогоднішній стілець, були саме вони. За своє життя доктор Колонелло бачив багатьох знаменитостей, які страждають від хвороб, викликаних неправильною поставою. Саме тому у нього з'явилася ідея революційного офісного стільця, яку змогли втілити інженери і дизайнери з команди LA Product Design.

Головною особливістю новинки є використовувана технологія Sit-In-Motion - «сиди-в-русі». Нижня частина стільця не закріплена нерухомо, а як би рухається разом з вами. Як би ви не повернулись, стілець буде повторювати ваші рухи. Таким чином сидіння і частина спинки як би «плаваючі» щодо решти верхньої частини, зафіксованої статично. Сам по собі стілець рухатися не буде, тільки разом з сидячою в ньому людиною. Цей принцип дії схожий на механізм React, використовуваних в кріслах GT Racer Shadow X-0712, що підлаштовується під ваші рухи, трохи висуваючи вперед сидіння і відхиляючи спинку, коли ви на ньому відкидаєтеся. Для м'якості сидіння і спинки, в них використаний шар (2,54 - 3 см) пінного наповнювача. Кут відхилення крісла вгору і вниз від центральної осі становить 6° в кожну сторону. Висота спинки становить 63,5 см, ширина сидіння - 53,3 см, глибина сидіння - 49,5 см, розмах підлокітників - 76 см, ширина підлокітників - 8,9 см, їх довжина - 25 см.

Крім рухомої нижньої частини, крісло має фіксовані підлокітники, що можуть відкидатися вгору, якщо в них немає необхідності. Не обійшлося і без стандартних частин - п'ятипроменева хрестовина закінчується широкими роликами, які дозволяють стільцеві пересуватися підлоговим покриттям. Доктор Колонелло рекомендує використовувати своє творіння тим користувачам, що страждають такими хворобами як: поперекові, шийні болі, оніміння плечового поясу, сколіоз, втома, кокцигодинія (проявляється в болю в куприку), напруга м'язів, артрити, остеопороз, грижі, ішіас і т. д. Крім цього, він рекомендує використовувати її тим, хто проводить багато часу за монітором комп'ютеру вдома, або працює в офісі.

Дизайн і характеристики

Новинка отримала незвичайний дизайн з рухомим сидінням в поєднанні зі стандартним офісним стільцем. Колірна гамма представлена змінюваним кольором обшивки - повністю чорна, чорно-червона, чорно-синя і чорно-сіра.

Технічні характеристики:

 • тип - офісний стілець;
 • габарити - висота спинки - 63,5 см, ширина сидіння - 53,3 см, глибина сидіння - 49,5 см, розмах підлокітників - 76 см, ширина підлокітників - 8,9 см, їх довжина - 25 см;
 • стійка - телескопічна;
 • база - п'ятипроменева з роликами;
 • кут відхилення від центральної осі - 6° вгору і вниз;
 • висота стільця - 113,6 - 100,96 см;
 • висота сидіння - 40,6 - 53,3 см;
 • товщина наповнювача - 2,54 – 3 см;
 • обшивка - тканина, штучна шкіра;
 • каркас - метал, пластик;
 • колір - чорний, чорно-синій, чорно-червоний, чорно-сірий.

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 526% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробництво стартувало, перші поставки пройшли успішно. Зараз стілець продається через сайт виробника або на Amazon на території США, Канади і Мексики. Про дату виходу на міжнародні ринки поки нічого не відомо. Орієнтовна вартість новинки становить 10991 в будь-якому кольорі.

GT Racer також піклується про своїх клієнтів, пропонуючи прекрасні офісні крісла з великими можливостями регулювань за демократичними цінами. Крім них, у нас є різні геймерські моделі, на будь-який смак і фінансові можливості. А ознайомитися з найширшим асортиментом крісел, вивчити їх описи, особливості, технічні характеристики, актуальні ціни та відгуки на популярні моделі можна на нашому сайті.


BackStrong

Рекомендовані товари

Офісне крісло GT Racer X-2975 Black

Швидке замовлення