0800 21 24 20 [email protected]

Нові надходження крісел GT Racer

Нові надходження крісел GT Racer

Геймерські крісла останнім часом почали користуватися неймовірною популярністю, завдяки зручності та повному налаштуванню під індивідуальні параметри користувача. Якщо ви ведете переважно сидячий малоактивний спосіб життя, то уникнути можливих проблем зі здоров'ям допоможе спеціалізоване крісло. Уже в червні поточного року очікуються нові моделі геймерських і офісних крісел GT Racer, які доповнять існуючі серії, що вже встигли завоювати популярність серед українських геймерів. Ми вирішили коротко розповісти про їхні особливості, деякі технічні характеристики і дизайн, щоб скрасити очікування наших клієнтів.

Лінійку спортивних крісел доповнять відразу 6 нових моделей GT Racer: X-2530, X-2504-M, X-2608, X-2545MP, X-2774 і X-2749-1. В офісних можна буде побачити X-2975. Деякі моделі отримали цікаві опції у вигляді масажних вставок і перфорації сидіння, що полегшує циркуляцію повітря всередині них. Інші відрізняються яскравими кольорами, видозміненою формою підлокітників, спинки, більш широкими сидіннями і наявністю нових подвійних механізмів, що відкриває шлях до більш точного налаштування цих моделей для кожного геймера. Нові офісні крісла тепер мають відкидну спинку і досить оригінальну форму підлокітників, щоб ділова рутина перетворилась для вас на справжнісіньке свято.

Для початку відкриємо завісу таємничості над геймерським новинками, оскільки найбільшу різноманітність модифікацій отримали саме вони. Якщо вам зовсім не подобається колірна гамма більшості крісел, представлених на ринку, а хочеться яскравих фарб в стилі Marvel, щоб підкреслити вашу неординарну натуру - в такому випадку зверніть увагу на, мабуть, найяскравішу новинку літнього сезону - GT Racer X -2530, в якій поєднуються синій, білий і червоний кольори з насиченою окантовкою на контурах. Дана модель, як і попередні, отримала ортопедичну спинку, широкі поперекову подушку і підголівник, що кріпляться до спинки на ременях і можуть міняти положення по висоті, або зніматися у разі необхідності. Стійка п'ятипроменева база з кольоровими вставками дозволить з максимальною зручністю розміститися на цьому геймерському троні. GT Racer X -2530, за аналогією з моделлю X-2527 отримало зручні 2D-підлокітники з м'якими накладками, які передбачають регулювання вгору / вниз і по куту відхилення від центру.

Якщо ви часто страждаєте від болів в поперековому відділі, тоді вам точно не обійтися без масажу. Можна, звичайно, записатися в чергу до професійного масажиста, але є варіант набагато простіший - купити геймерське крісло GT Racer X-2504-M з поперековою подушкою, в якій передбачено наявність масажної вставки. Таким чином, ви можете поєднувати релаксацію з активними битвами на ігровому полі бою. Забарвлення цієї моделі більш класичне, ніж попередньої, з переважанням чорного фону і яскравими кольоровими вставками (синіми, жовтими або червоними) у вигляді поздовжніх смужок на сидінні, спинці і подушках. GT Racer X-2504-M оснащується стійкою п'ятипроменевою базою, що закінчується широкими прогумованими роликами і поліпропіленовими 2D-підлокітниками з м'якими вставками по аналогії з попередньою моделлю.

Для перфекціоністів, яким не так просто догодити, була розроблена стильна, неймовірно зручна модель X-2608 з найсучаснішими підлокітниками формату 4D, що здійснюють регулювання по висоті, кутах нахилу від своєї осі, вильотами вперед / назад і поворотам вправо / вліво. Новинка має посилену сталеву хрестовину з широкими колесами і механізмом похитування, що сподобався багатьом, який заспокійливим чином діє на нервову систему. Превалюючий колір в покритті крісла - білий, який розбавляють яскраві вставки чорного, блакитного і помаранчевого кольорів. Для зручності геймерів тут присутні знімні м'які підголівник і поперекова подушка, що кріпляться до спинки на ремінному кріпленні.

GT Racer X-2545MP немов створена для цінителів строгих кольорів і забарвлень, яку не соромно і в офісі поставити в якості робочого місця. Основним кольором обшивки є чорний, з варіантами окантовки в червоному, синьому і помаранчевому кольорах. Такий кант не кидається в очі, а лише підкреслює строгість новинки. Примітною якістю моделі стала наявність поперекової подушки з масажними вставками та перфорацією покриття спинки і сидіння для поліпшення проходження повітря крізь нього. Створення ідеального стилю і неперевершеного комфорту для користувача - ось основні завдання, які виконує дане крісло. 4D-підлокітники допоможуть налаштуватися не лише на ігровий, але і на діловий лад, а посилена сталева хрестовина дозволить витримувати велику вагу, без втрати своїх властивостей.

GT Racer X-2774 стало вдосконаленою версією популярної X-2752. Основним кольором є чорний, а барвисті вставки по всій площі жовтого, синього та червоного кольорів нададуть яскравості вашим робочим будням. Перше, на що звертаєш увагу при поверхневому огляді новинки - це її габарити - ширина її сидіння на 10 см більша, завдяки чому, ви зможете сидіти в ньому, підібгавши під себе ноги. X-2774 виглядає значно масивніше свого попередника. Зміни торкнулися також і механізмів, за допомогою яких ви можете тепер не тільки погойдуватися, але і розкладати його під кутом 120°. Підлокітники новинки також дещо змінили свою форму - вони, як і раніше нерухомі, проте, тепер мають цілісну конструкцію з фіксацією в чотирьох точках. М'які накладки на них забезпечують комфортне перебування користувача протягом дня. П'ятипроменева база, як і раніше, потужна і стійка, а її стиль перегукується з підлокітниками - вона отримала гладку поліровану поверхню. Ортопедична спинка буде підтримувати вашу поставу здоровою і красивою. Шийна і поперекова подушки не передбачені. Ця модель буде відмінним рішенням для геймерів, які не вирізняються богатирським зростом.

Геймерський трон GT Racer X-2749-1 отримав найнезвичайнішу форму - спинка у нього тепер не тільки профільована, але і складається з декількох, міцно змонтованих частин. В області плечового поясу є великий вентиляційний отвір, що неодмінно послужить вам добру службу спекотним літом. Підголівник тепер кріпиться у верхній частині спинки, незалежно від поперекової подушки, яка, як і раніше має ремінне кріплення і може переміщатися по висоті для вашої зручності. У забарвленні переважає класичний чорний колір, що доповнений невеликими вставками синього, червоного і жовтого кольорів. Крісло має кілька складаних механізмів, що дозволяють не тільки перевести його в режим погойдування, але і відкинутися на спинці до 140°. А якщо врахувати, що ця новинка має також висувну підніжку, то ви з легкістю розташуєтеся в ньому напівлежачи. Таке крісло буде корисним не тільки для геймерів, але і для тих, хто любить пару годинок подрімати після обіду. Підлокітники отримали нерухому фіксацію. У нас є невеликий сюрприз для майбутніх власників новинки - по їхньому центру є спеціальне шарнірне з'єднання, що дозволяє розкладати їх разом з кріслом. М'які накладки, як і раніше, відповідають за ваш комфорт та зручність.

І завершує наш невеликий огляд нова модель офісного крісла - X-2975. Вона виконана спеціально для використання в діловій обстановці, покликана підкреслити ваш інтер'єр і створити оптимальні робочі умови. Тому яскраві вставки в даному випадку недоречні. Колірна гамма пропонується тільки в чорному і білому кольорах. Модель отримала ортопедичну спинку, а також укомплектована потужною хромованою металевою хрестовиною. В тон їй зроблені і підлокітники, що також мають в своїй основі метал. Новинка більш габаритна і масивна, ніж її попередники - X-2873 і X-2852. Підлокітники отримали цікаву форму з бічною підтримкою. Вони мають вбудовану суцільну велику накладку для м'якості і зручності перебування в них. Сидіння в цьому офісному красені може відкидатися назад на 120°, щоб ви влаштовували собі сеанси релаксації в перервах між роботою. Новинка також має улюблений багатьма механізм похитування для підтримки своєї нервової системи в тонусі. А для максимального комфорту в спинці і сидінні передбачені прямокутні перфоровані вставки для поліпшення вентиляції.

Всі моделі виконані з якісних матеріалів - вже знайомої вам тришарової шкіри PU, що має стійкість до будь-яких видів впливів і відрізняється простотою догляду, а також пінополіуретановим наповнювачем, що відмінно пружинить і швидко повертає свою форму після припинення тиску на нього. Новинки гідно доповнять ряди наявних лінійок як офісних, так і геймерських крісел. Літо обіцяє бути спекотним! Слідкуйте за нашими новинами, в яких ми обов'язково розповімо вам в максимальних подробицях про кожну модель.

Рекомендовані товари

Офісне крісло GT Racer X-2975 Black

Швидке замовлення