0800 21 24 20 [email protected]

Keystone - механічна клавіатура майбутнього

Keystone - механічна клавіатура майбутнього

Які б цифрові пристрої нас не оточували, найпопулярнішим засобом введення інформації залишаються механічні клавіатури. Вони незамінні в роботі з автоматизованими системами проектування, в програмуванні, створенні дизайнів, художніх робіт і для геймінгу. Введення тексту різної складності також має на увазі використання клавіатур. Сенсорні девайси, по типу планшетів і смартфонів, корисні для спілкування в соцмережах і здійснення нескладних робіт - відправки повідомлень, перевірки пошти, демонстрації малюнків і схем. Все інше значно простіше і зручніше робити за допомогою старої доброї фізичної клавіатури. Зараз їх існує безліч, адже прогрес не стоїть на місці. Сьогодні ми вирушимо до Сан-Хосе (США), де компанією Input Club було представлено механічну клавіатуру Keystone, що поєднує в собі аналогове управління і сенсорний ефект натискання, має базові перемикачі з можливістю «гарячої» заміни, відрізняється довговічністю (до мільярда натискань) і отримала RGB-підсвічування.

Особливості новинки

Пристрої введення повинні бути інтуїтивно-зрозумілими, простими в експлуатації, мати сумісність з усіма операційними системами і сприяти максимальній продуктивності. Деякі люблять високі клавіші, іншим, навпаки, подобається низький профіль, що спрощує переміщення пальців по ним. Деякі клавіатури можуть працювати абсолютно безшумно, в той час, як інші - видавати гучні клацання, аналогічні тим, що видає друкарська машинка. Є й окрема категорія - спеціалізованих ігрових моделей, що сприяють полегшенню ігрового процесу.

Раніше, ми розповідали про портативний ігровий контролер Power Vessel від південнокорейської компанії FUNDIAN Team, який поєднує в собі джойстик, QWERTY-клавіатуру, мишку, Hi-Fi-аудіо, завдяки підключенню навушників через роз'єм mini-jack, геймпад. Він має сумісність з різними операційними системами як для гаджетів, так і для телевізорів - iOS, Android, Fire TV, Mii Box і Shield TV. А окрім іншого в ній також є функції Hands-free і Camera Selfie (докладніше про нього можна прочитати за посиланням).

Сьогоднішню новинку виробник називає моделлю майбутнього, оскільки вона не має аналогів у своєму ціновому сегменті. Keystone покликана полегшити роботу користувача, підлаштувавшись під силу його натискань за допомогою використання технології штучного інтелекту. Клавіатура повністю налаштовувана і, до того ж, має відкритий вихідний код, доповнивши який, ви самостійно зможете запрограмувати її на рішення своїх завдань. Вона поєднує в собі дві нові функції - аналогове управління, що забезпечує швидкі переміщення в іграх або додатках, і магнітні перемикачі, що використовують ефект Холла, який значно подовжує термін її експлуатації (до мільярда натискань, що в середньому в 20 разів перевищує середні показники по клавіатур в цілому).


Keystone - механічна клавіатура майбутнього

У кожного користувача своя система натискання на клавіші - деякі сильно натискають на кожну, інші - тільки злегка торкаються. У більшості існуючих механічних клавіатур потрібно досить відчутно натискати на кожну клавішу, інакше вони просто не будуть реагувати на вас. Через деякий час після початку використання новинка запам'ятовує ваш метод введення і покращує швидкість реакції на натискання до 1 мс. Аналогові перемикачі Silo мають м'який хід і залишають приємні тактильні відчуття в процесі роботи. Для користувача можлива їх «гаряча» заміна просто в процесі роботи, без необхідності відключення або перезавантаження системи.

Ефект Холла полягає у використанні напруженості магнітного поля для відстеження тиску на клавіатуру. Користувач самостійно регулює інтенсивність кожного натискання, щоб в подальшому не втомлюватися в процесі роботи. Виробник пропонує на вибір кілька варіантів клавіш з різним звуковим супроводом: Linear (Red Slider), Quiet Tactile (Tan Slider) і Beam Spring (Blue Slider). Впровадження штучного інтелекту також дозволило клавіатурі адаптуватися до вашого режиму введення тексту, пропонуючи створювати свої поєднання клавіш для перемикання між функціями (режим великих літер, наприклад).

Геймерам особливо сподобається наявність RGB-підсвічування, яке буде представленим в двох варіантах - класичному червоному і різнобарвному. Його також можна відключати взагалі, якщо в ньому немає необхідності. Користувач може регулювати кут нахилу клавіатури - 5°, 10° або 15°. На вибір пропонується два варіанти розкладки клавіш - з цифровим блоком справа (стандартна) або ж TKL (без нього). Габарити новинки склали 460 * 144 * 35 мм (довжина * ширина * висота), а вага - 1500 г.

Дизайн і характеристики

Keystone отримала прямокутну форму з високими клавішами, як у стандартних механічних клавіатур. Колірна гамма представлена тільки чорним кольором корпусу. Інших колірних варіацій на даний момент не передбачено.

Технічні характеристики:

 • тип - механічна аналогова клавіатура;
 • габарити - 460 * 144 * 35 мм (довжина * ширина * висота);
 • вага - 1500 г;
 • перемикачі - Silo;
 • клавіші - Linear (Red Slider), Quiet Tactile (Tan Slider) і Beam Spring (Blue Slider);
 • додатково - RGB-підсвічування, регулювання кута нахилу - 5°, 10°, 15°, відкритий вихідний код;
 • швидкість реакції на натискання - 1 мс;
 • кількість натискань - до 1 млрд;
 • підключення - USB Type C;
 • режим друку - адаптивний;
 • сумісність - Windows, Linux, Mac;
 • розкладка - ANSI-US;
 • колір чорний.

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 625% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробництво знаходиться на останніх етапах доопрацювання до початку запуску. Перші поставки очікуються в лютому 2020 року. Про дату виходу на міжнародні ринки наразі нічого не відомо. Орієнтовна роздрібна вартість повнорозмірної моделі з цифровим блоком клавіш праворуч становить 199$, а варіант TKL обійдеться в 169$. Моделі з додатковими перемикачами коштуватимуть приблизно на 100$ дорожче звичайних.

Завзяті геймери і офісні працівники змушені проводити в сидячому положенні по 8 і більше годин на добу. Це негативно позначається на поставі. Геймерські і офісні крісла GT Racer дозволять знизити навантаження з хребта, завдяки наявності ортопедичних спинок, зручних підлокітників і широкого спектру призначених для користувача налаштувань. Ознайомитися з найширшим асортиментом моделей, вивчити їхні особливості, описи, технічні характеристики і відгуки на найпопулярніші з них можна на сайті нашого інтернет-магазину.


Keystone

Рекомендовані товари

Швидке замовлення