0800 21 24 20 [email protected]

Dygma Raise - нова ергономічна клавіатура для геймерів

Dygma Raise - нова ергономічна клавіатура для геймерів

Світ геймінгу надзвичайно цікавий і захоплюючий настільки, що багато геймерів може цілодобово пропадати в інтернеті, не звертаючи увагу ні на що. Проводячи багато годин в сидячому положенні, необхідно мати зручні меблі - в першу чергу, крісло, оскільки саме від нього залежить правильна постава користувача. Важливим фактором успіху в грі є якість обладнання - комп'ютера, монітора, мишки і клавіатури. Особливо, з останньою доводиться нелегко, оскільки вибір величезний, зорієнтуватися в ньому досить складно. Геймери зрідка користуються всіма клавішами, для ігор необхідна приблизно їхня третя частина. Сьогодні ми вирушимо до Валенсії (Іспанія), де компанією Dygma було розроблено сучасну геймерську спліт-клавіатуру Raise для професіоналів кіберспорту, яка може роз'єднуватися на два незалежних блоки, отримала яскраве підсвічування, спеціальні підставки для рук, має високу ергономічність і дозволяє створювати макроси під кожну гру.

Особливості новинки

Сучасний ігровий світ не стоїть на місці, вдосконалюючись з кожним днем. Деякі ігри отримали настільки гарні локації і грамотно промальованих персонажів, що не видається дивним той факт, що багатомільйонна армія геймерів росте не по днях, а по годинах. Професіонали кіберспорту щорічно заробляють великі гроші, беручи участь у міжнародних турнірах, рекламуючи відомі бренди, створюючи відео, навчаючи хитрощів і знаходячи лазівки в популярних бестселерах.


Dygma Raise - нова ергономічна клавіатура для геймерів

Сучасні ігри мають досить високі системні вимоги, з якими звичайні комп'ютери впоратися не в змозі. Точно також і з клавіатурами - для більшості аркад є спеціальні комбінації клавіш, які допомагають швидко реагувати на різні ситуації, залишаючись у виграші. Раніше, ми розповідали про механічну клавіатуру з підсвічуванням Keystone від американської компанії Input Club, яка поєднує в собі аналогове управління з сенсорним ефектом натискання, отримала базові перемикачі з можливістю «гарячої» заміни, неймовірно довговічна (до 1 мільярда натискань) і має відкритий вихідний код , що дозволяє самостійно програмувати її на вирішення конкретних завдань (докладніше про неї можна прочитати за посиланням).

Сьогоднішня новинка представлена моделлю спліт, що означає поділ її на два незалежних блоки. У той час, як звичайні клавіатури змушують користувача згинати зап'ястя в незручній позі, вона дозволяє розвернути кожну її частину так, як це зручно вам. Крім того, Dygma Raise має спеціальні підставки для кожної руки, що істотно полегшує її використання. Новинка була розроблена професійним гравцем Луїсом «Deilor» Севільєю, який вважає, що різниця між перемогою і поразкою може становити 0,1 секунди. Для того, щоб стати професіоналом, від гравця потрібні відмінна фізичне форма і висока швидкість реакції. Звичайні клавіатури не призначені для високих результатів.

Обидві частини спліт моделі мають своє окреме кабельне підключення за допомогою здвоєного кабелю. Ви можете не тільки відрегулювати розташування клавіатури, а й відстань між половинками. Програмне забезпечення дозволяє створювати макроси в конфігурації, призначати «гарячі» клавіші або їх поєднання і миттєво перемикатися між ними. Будь-яка з них може мати різні властивості при одноразовому або подвійному натисканні, або утриманні. Прошивка новинки має відкритий вихідний код, щоб програмісти могли створювати свої власні плагіни або коректували існуючі.

Пробіл в моделі розділений на 4 частини, а під ним знаходиться ще 4 додаткові програмовані клавіші. Вони знаходяться якраз в тому місці, де у геймера розташовується великий палець при природному положенні рук. Обидві частини спліт-моделі можуть використовуватися автономно одна від одної, що додає більше простору для мишки. Виробник подбав також про лівшів, зробивши половинки майже симетричними з замінними кнопками.

Raise отримала механічні перемикачі з можливістю «гарячої» заміни. На вибір надаються різні види перемикачів - Cherry MX або Kailh. Різниця між ними в тому, що перші дещо вищі, ніж другі. Новинка оснащена регульованим підсвічуванням RGB. У ній налаштовується не тільки яскравість підсвічування, але і присутня можливість додавати окремий колір до кожного функціональному блоку, поєднанню клавіш або ж окремій кнопці. Клавіатура працює без необхідності попереднього встановлення драйверів на будь-який з популярних операційних систем - Windows, Mac, Linux. Підключення до комп'ютера здійснюється шляхом USB.

Матеріалом верхньої частини корпусу виступив алюміній для підвищення міцності пристрою. Нижня виготовлена з ABS-пластику та полікарбонату. Обидві частини спліт-клавіатури кріпляться одна до одної за допомогою магнітів, щоб з'єднання не могло розпастися в процесі роботи. Крім того, виробник помістив на корпус додатковий USB-слот, щоб ви могли не шукати цей роз'єм на системному блоці, а відразу скористатися флешкою або периферійними пристроями, підключивши їх до Raise безпосередньо. Габарити її в складеному вигляді склали 200,9 * 330,9 мм (ширина * довжина), ліва половина - 200,9 * 153,7 мм, права - 200,9 * 177,2 мм. Вага лівої частини склала 320 г, а правої - 365 г.


Dygma Raise - нова клавіатура для геймерів

Дизайн і характеристики

Новинка отримала оригінальну трапецієподібну форму. Колірна гамма представлена чорним і білим кольором. Інших колірних варіацій не передбачено.

Технічні характеристики:

 • тип - геймерська спліт-клавіатура;
 • габарити - 200,9 * 330,9 мм (ширина * довжина) (в складеному вигляді), 200,9 * 153,7 мм (ліва половина), 200,9 * 177,2 мм (права половина);
 • вага - 320 г / 365 г (ліва / права частини);
 • з'єднання - магнітне;
 • особливості - 8 клавіш великого пальця, налаштовувані макети і макроси, регулювання підсвічування, USB-порт;
 • перемикачі - механічні (Cherry MX, Kailh);
 • підсвічування - налаштовуване, RGB;
 • підключення - USB;
 • сумісність - ОС Windows, Mac, Linux;
 • матеріали - алюміній (верхня частина), ABS-пластик і полікарбонат (нижня);
 • колір - білий, чорний.

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 227% більше коштів, ніж планувалося спочатку. Виробництво стартувало. Перші поставки очікуються вже до кінця поточного місяця. Зібрати собі потрібну конфігурацію і замовити клавіатуру можна на сайті виробника. Про дату виходу на світові ринки поки нічого не відомо. Орієнтовна роздрібна ціна новинки склала 309$.

Для того, щоб не відчувати втоми і болю в спині протягом цілого дня перебування в сидячій позі, необхідно підібрати собі якісне геймерське крісло. Моделі GT Racer відрізняються стильним дизайном, яскравими кольорами, якісними матеріалами виконання, високою ергономічністю, ортопедичними спинками, зручними сидіннями і великим спектром користувальницьких регулювань. Ознайомитися з найширшим асортиментом геймерських крісел, вивчити їх описи, особливості, технічні характеристики, актуальні ціни та відгуки на популярні моделі можна на сайті нашого інтернет-магазину.


Dygma Raise

Рекомендовані товари

Швидке замовлення