0800 21 24 20 [email protected]

Inti 2 - легкий універсальний намет-альков

Inti 2 - легкий універсальний намет-альков

Кемпінг дозволяє нам втекти від навколишньої цивілізації, подалі від людей, галасливих міст, відпочити далеко від всіх і насолодитися красою дикої природи. В Україні є чимало місць, де природа неймовірно прекрасна настільки, що дух захоплює. У кожному з нас хоч на деяку частку, але присутній дух авантюризму і бажання пригод. Тому беремо свої рюкзаки і прямуємо у вихідні. А поки зазирнемо до Солт-Лейк-Сіті (США), де компанією Cotopaxi було представлено універсальний трисезонний намет-альков Inti 2, який може вміщати від двох до чотирьох осіб, має два входи, два вестибюля, чотири внутрішні кишені для спорядження і кілька вентиляційних отворів для коротких вилазок з друзями і тривалих поїздок з сім'єю на природу.

Особливості новинки

Сучасні намети передбачають різні конфігурації зовнішнього вигляду і форми, а також дозволяють розміститися не тільки поодинці, але і цілою компанією. Про більшість з них ми вже розповідали раніше. Як, наприклад, про модель Cinch, що має просто-таки величезний простір, як для туристів, так і для їх речей, а також має в наявності два окремих виходи, систему освітлення, великі вестибюлі, а на додачу установку сонячних батарей для абсолютної автономності в поході . За допомогою окремого хаба POD ви можете зібрати разом до чотирьох наметів і побудувати цілу заміську резиденцію (докладніше про нього можна прочитати за посиланням).

Сьогоднішня новинка розроблялася, як система легких наметів «три в одному». Вона проектувалася спеціально для тих, хто кожен похід їздить в різному складі - удвох, утрьох, учотирьох або і зовсім поодинці. Inti 2 - це універсальний намет, який може адаптуватися разом з вами до різних життєвих ситуацій. Ця система включає в себе легкий двомісний намет з великими вентиляційними отворами починаючи приблизно з середини стінок. Купол новинки кріпиться на зовнішньому каркасі, що складається з двох перехрещених між собою дуг з алюмінієвих трубок. Таким чином, у вас виходить легкий намет для літнього відпочинку на двох.


Inti 2 - легкий універсальний намет-альков

Друга частина - альков, передбачає розширення існуючого простору ще для двох осіб або для великої кількості речей, оскільки подвоює займану площу. Вона може зрушуватися і служити в якості навісу від дощу для основного намету. Основна конструкція отримала подвійні стінки з нейлону 15D рип-стоп, що відрізняється водостійкістю. Однак, зверху її обов'язково потрібно прикривати від роси чи дощу, оскільки клімат в наш час - найнепередбачуваніша і найменш прогнозована річ в світі.

Нижня частина моделі традиційно використовує в своїй конструкції більш щільний темний нейлон, який захистить вас і ваше спорядження від вологої землі або легкого дощу. Зони для зберігання речей розташувалися всередині основного намету. Конструктивно передбачено наявність чотирьох великих сітчастих кишень для швидкого доступу до всього необхідного. Просторий симетричний дизайн дозволяє вам рівномірно розподілити спорядження всередині намету, щоб воно не заважало вам в ній розташуватися з максимально можливим комфортом.

Новинка передбачає також наявність алюмінієвих кілків для того, щоб надійно закріпити її на землі і впоратися з вітряною погодою. Альков отримав поліуретанове покриття для надійного протистояння будь-яких погодних умов. Ви можете налаштувати конфігурацію його встановлення двома різними способами. Перший передбачає використання його в якості розширення площі основного намету, при якому він частково його прикриває, а частково служить окремим приміщенням. Другий має на увазі використання його як повноцінного навісу від дощу, вітру або сонця. З цією метою в якості додаткових опор можуть служити трекінгові палки, які простягаються в спеціальні анкерні рукава по його краях.

Вага намету Inti 2 становить 2,07 кг, а алькова - 1,13 кг. Присутній додатковий тент, що слугує захистом від сонця. Його маса складає 0,57 кг. Загальна вага конструкції становить 3,2 кг. Габарити Inti 2 в складеному вигляді склали 48 * 15 см, а алькова - 48 * 13 см. Площа намети склала 3 м², а алькова - 3,3 м². Вестибюлі додають по 1,1 м² до загальної площі намети. Висота купола досягає 1,15 м, а загальна довжина системи кріплень - 3,94 м. Матеріалом каркасу є авіаційний сплав алюмінію з діаметром труби в 9 мм.

Дизайн і характеристики

Новинка отримала звичний багатьом користувачам вид купола. Колірна гамма представлена поєднанням світло-блакитного, синього і зеленого кольорів. Інших колірних варіацій не передбачено.


Inti 2 - універсальний намет-альков

Технічні характеристики:

 • тип - трисезонний намет, розміщенням на 2 - 4 особи;
 • габарити - 224 * 132 * 115 см (довжина * ширина статі * висота купола) (в розкладеному вигляді), 48 * 15 см (довжина * ширина Inti 2), 48 * 13 см (довжин * ширина алькову) (в складеному вигляді );
 • площа - 3 м² (намет), 3,3 м² (альков), 1,1 м² х 2 шт. (вестибюлі);
 • вага - 3,2 кг (загальний), 2,07 кг (Inti 2), 1,13 кг (альков), 0,57 кг (навіс від дощу);
 • матеріали - нейлон 15D рип-стоп (намет), нейлон 40D рип-стоп (підлога), нейлон з поліуретановим покриттям 20D (навіс від дощу), авіаційний сплав алюмінію 7001-Т6 (каркас, кілочки);
 • кількість кілочків - 17 шт.;
 • кількість стійок каркаса / дверей - 4/2;
 • діаметр стійки - 9 мм;
 • загальна довжина системи - 394 см;
 • особливості - дві настройки конфігурації, анкерні рукава для трекінгових палиць, перемикачі натягу, великі вентиляційні отвори;
 • колір - поєднання світло-блакитного, синього і зеленого.

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 277% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробництво успішно стартувало і тепер Inti 2 доступний до покупки на офіційному сайті виробника. Доставка здійснюється на територію США, Канади і Європейського Союзу. Орієнтовна роздрібна ціна повного набору з Inti 2, алькова і навісу від дощу становить 4501, намет обійдеться в 3001, альков оцінений в 1301, а навіс - в 201. Вони можуть бути придбані як разом, так і окремо.

Відчувати комфорт можна не тільки на відпочинку, кожен може сам обладнати своє робоче місце зручним офісним кріслом від GT Racer. Офісні моделі поєднують в собі якісні матеріали, надійну конструкцію, можливість великої конфігурації налаштувань і стильний зовнішній вигляд. Ознайомитися з повним асортиментом офісних крісел GT Racer, вивчити їх описи, особливості, технічні характеристики, актуальні ціни, наявність та відгуки на популярні моделі можна на нашому офіційному сайті.


Inti 2

Рекомендовані товари

Офісне крісло GT Racer X-2975 Black

Швидке замовлення