0800 21 24 20 [email protected]

Crua Clan - модульна система для відпочинку на природі

Crua Clan - модульна система для відпочинку на природі

Відпочинок на природі тим хороший, що ви можете вибратися з наметами в будь-яку пору року. Від правильної екіпіровки залежить все - і стан вашого здоров'я, і те, з якими враженнями ви повернетеся з поїздки. Ніщо не повинно заважати вашій релаксації - ні дощ, ні вітер, ні навіть сніг. Життя не стоїть на місці, чекаючи, поки ви заробите достатньо грошей для задоволення всіх своїх запитів. Сьогодні ми зазирнемо до компанії Crua Outdoors в США, яка представила цілу модульну систему для повноцінного відпочинку в будь-який час року - Crua Clan, що включає в себе великий намет-тамбур Crua Core, двомісну Crua Duo і утеплену ізольовану Crua Cocoon, щоб ваша поїздка була максимально комфортною і приємною в будь-якій компанії.

Особливості новинки

Природа дарує нам спокій і відволікання від метушні навколишнього нас мегаполісу, дозволяє зібратися з думками і відчути себе її частиною. Подорожі з наметами тим хороші, що для них не потрібно тривалого планування, резервування житла, купування квитків заздалегідь і т.п. Досить виїхати за межі міста в ліс або на річку, запастися продовольством і речами, а також захопити з собою своє житло. Сучасні намети від Crua Outdoors дозволяють користувачам відпочивати так, як їм хочеться, не витрачаючи при цьому масу зусиль. Компанія випускає одномісні моделі Crua Koala, що поєднують в собі гамаки з навісами, для установки яких необхідні лише опори у вигляді дерев. Вони дуже легкі, займають мало місця і дозволяють залишити вдома каремати, оскільки ви не контактуєте із землею взагалі (докладніше про них можна прочитати за посиланням).


Crua Clan - модульна система для відпочинку на природі

Сьогоднішня новинка представляє нову еру в розвитку наметів. Crua Clan може використовуватися, як модуль, а також комбінуватися в будь-якому поєднанні або продаватися окремо. Модель Duo призначена для поїздок в якості легкого похідного намету. Вона має алюмінієвий каркас, що перехрещується над верхівкою, а також систему кілочків для надійного закріплення кожної її частини. Тент має високий ступінь вологозахисту - 5000 мм водяного стовпа, тому стане надійним супутником ваших вилазок на природу або риболовлю ранньою весною чи пізньою осінню. Вона отримала відділення для зберігання ваших речей і антимоскітну сітку. У верхній її частині знаходяться вентиляційні отвори, що дозволить відпочивати з комфортом.

Якщо ваша поїздка передбачає холодну пору року, тоді варто скористатися доповненням Crua Cocoon, який отримав надувний каркас, мінімалістичний дизайн, захист від температурних перепадів, шумоізоляцію та дихаючі матеріали для поліпшення вентиляційних характеристик. Вона може використовуватися як додаток до моделі Duo або в складі загального модуля. У верхній частині також передбачено наявність віконець на липучках для циркуляції повітря.

Спеціально для великої компанії передбачено наявність намету-тамбура Crua Core, що передбачає з'єднувальний високий тент для моделей Duo. Вона має бічні отвори, до яких можна підключити до трьох двомісних моделей. Місця всередині Core достатньо не тільки для того, щоб збиратися всією чесною компанією вдень або ввечері для спілкування, щоб не бруднити спальні місця, а й для того, щоб розташувати всі ваші речі, встановити техніку, поставити столики зі стільцями або навіть частково запаркувати автомобіль. Вона має великі вентиляційні вікна, щоб вам було комфортно в ній відпочивати. Її також можна використовувати в комплекті з Cocoon або в складі модуля. Каркас вона отримала також надувний, що спрощує загальне встановлення.

Матеріалом виготовлення всіх модулів служить дихаючий поліестер з водовідштовхувальним шаром просочення. Кожна модель має антимоскітну сітку. Весь модуль може з успіхом замінити гостьовий будиночок для повноцінного відпочинку на природі. Площа Cocoon склала 2,8 м², Duo - 4,5 м², а Core - 17 м². Вага першої дорівнює 6,8 кг, другої - 2,2 кг, а третьої - 15 кг. Габарити кожної склали: Cocoon - 2,1 * 1,35 * 1,25 м (довжина * ширина * висота), Duo - 3 * 1,5 * 1,25 м (довжина * ширина * висота), Core - 4, 9 * 3,5 * 2,3 м (довжина * ширина * висота). Весь модуль зручний при наявності у вас автомобіля, оскільки сукупна вага виходить досить немаленькою. Crua Clan доцільно купувати, якщо ви часто відправляєтеся великою компанією відпочивати на природу, або ваш відпочинок займає тривалий час (більше тижня).

Дизайн і характеристики

Новинка отримала обтічні дугоподібні форми, характерні для наметів такого плану. Колірна гамма представлена темно-зеленим кольором у Duo і Core, і сірим - у Cocoon. Інших колірних варіацій не передбачено.


Crua Clan - система для відпочинку на природі

Технічні характеристики:

  • тип - модульна система наметів;
  • габарити - Cocoon - 2,1 * 1,35 * 1,25 м (довжина * ширина * висота), Duo - 3 * 1,5 * 1,25 м (довжина * ширина * висота), Core - 4,9 * 3,5 * 2,3 м (довжина * ширина * висота);
  • вага - Cocoon - 6,8 кг, Duo - 2,2 кг, Core - 15 кг;
  • матеріал - дихаючий поліестер з водовідштовхувальним просоченням;
  • вологозахист - 5000 мм водяного стовпа;
  • рама - надувна (Cocoon, Core), алюмінієва (Duo);
  • колір - темно-зелений (Duo, Core), сірий (Cocoon).

Коли вийде і скільки коштуватиме

p{Новинка зібрала на 601% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробництво успішно стартувало. Зараз Crua Clan доступна до покупки на офіційному сайті виробника і у вільному продажі на території США і Канади. Орієнтовна роздрібна вартість моделі Crua Core становить 699$, Crua Duo - 249$, Crua Cocoon - 349$. Або можна придбати весь модуль за ціною 999$. p{Відчувати себе комфортно не тільки на відпочинку, але й перебуваючи на роботі чи вдома можна разом з офісними кріслами GT Racer. Їх грамотно продумана конструкція включає в себе високі ортопедичні спинки, надійні каркаси, зручні підлокітники і стійкі бази. А стильний дизайн в строгих тонах вигідно підкреслить ваше офісне приміщення і налаштує співробітників на діловий лад. Ознайомитися з асортиментом офісних крісел GT Racer, вивчити їх описи, особливості, технічні характеристики, актуальні ціни та відгуки на популярні моделі можна на нашому сайті.
Crua Clan

Рекомендовані товари

Офісне крісло GT Racer X-2975 Black

Швидке замовлення