0800 21 24 20 [email protected]

Який матеріал обшивки кращий для геймерського крісла?

Який матеріал обшивки кращий для геймерського крісла?

Будь-який геймер - від початківця до професіонала - знає, що для досягнення максимально високого результату в грі вас ніщо не повинно відволікати. Геймерське крісло має бути максимально зручним і не доставляти дискомфорту в процесі експлуатації. Безпосередньо на це впливає обшивка конкретної моделі. Навіть, якщо крісло отримало величезну кількість налаштувань, дуже зручне і стильне, але матеріал верху доставляє незручність, то довго ним користуватися ви не зможете при всьому бажанні.

На сьогоднішній день існує декілька найпопулярніших матеріалів обшивки для геймерських крісел:

 • натуральна шкіра;
 • штучна шкіра;
 • тканина.

Кожен вид отримав свої особливості і поділяється на кілька підвидів, повсюдно використовуваних у виробництві меблів. Далі ми розглянемо характеристики різних обшивок і вирішимо для себе, який варіант обрати.


Який матеріал обшивки кращий для геймерського крісла?

Геймерське крісло з обшивкою з натуральної шкіри

Найдорожчі моделі використовують саме такий тип покриття. Натуральна шкіра завжди дорого виглядає і відрізняється міцністю. Особливого розмаїття кольорів такі крісла не мають - в основному переважає спокійна колірна гамма, без різких переходів і яскравих відтінків. Натуральну шкіру забарвлюють за особливою технологією із застосуванням спеціальних фарб, що не закупорюють пори і дозволяють матеріалу вільно пропускати повітря, не затримуючи вологу.

Є кілька видів такого типу покриття:

 • Split - отримують з нижнього шару шкіри тварин - може бути відшліфованою або ж мати глянсову поверхню. До неї відносять замшу і велюр. Вона досить доступна за ціною;
 • Luxe - відрізняється ретельною вичинкою, різноманітністю фактур і кольорів. Найдорожчі моделі крісел мають саме таке покриття. Шкіряна поверхня, за умови правильного догляду, може служити дуже довго, зберігаючи всі свої властивості протягом усього терміну експлуатації. Вона вільно «дихає» і не накопичує вологу.

 • Матеріал покриття для геймерського крісла

  Геймерське крісло з еко шкіри

  Таке покриття отримують, завдяки сучасним технологіям обробки штучних ниток з нанесенням тонкого шару поліуретану для підвищення міцності. Така обшивка також відрізняється дихаючими властивостями, оскільки має тканинну основу. Вона поділяється на кілька підвидів:

  • Rodeo - отримала виражену фактуру і глянсове покриття. Не боїться ультрафіолету і перепадів температур, відрізняється м'якістю, еластичністю, швидко прогрівається та охолоджується;
  • Extra ECO - м'яка, не вицвітає, проста в догляді. Відрізняється дуже доступною вартістю і великим розмаїттям забарвлення.
  • Такий тип обшивки розроблявся як альтернатива натуральній шкірі зі схожими властивостями, але більш доступним ціновим сегментом. Крім того, зоозахисники можуть бути абсолютно спокійні - при виробництві даного матеріалу жодна тварина не постраждала.

  Матеріали обшивки для геймерського крісла

  Геймерські крісла з тканинною обшивкою

  Тканинні матеріали мають перевагу перед іншими видами покриття - вони зносостійкі, прості в догляді, а циркуляція повітря відбувається абсолютно безперешкодно. Така обшивка відрізняється широкою гамою кольорів, різноманітністю дизайну і фактури. Тканини для виробництва геймерських крісел також діляться на кілька підвидів, залежно від способу плетіння ниток та їхніх властивостей:

  • Cagliari - зовні нагадує дрібну мішковину, приємна на дотик, міцна і найдоступніша за вартістю;
  • Zesta - гладенька, міцна, зносостійка, не вицвітає і не линяє згодом;
  • Japan - напевно, найфактурніша, з ромбоподібним плетінням, дуже щільна, м'яка на дотик. Отримала середню вартість і довговічність;
  • Contract - нагадує велику мішковину на вигляд, але залишається гладенькою на дотик, не підлягає вигорянню та зношенню;
  • Lusso - схожа на попередню, з об'ємним плетінням, має яскраві кольори і низьку вартість;
  • сітчаста - має найрізноманітніші типи плетення, крізь які відмінно проходить повітря. Вона не втрачає форму, використовується в основному в якості дихаючих вставок в сидіння або спинку;
  • мікрофібра - зустрічається значно рідше. Отримала виключно м'яку оксамитову структуру, не вбирає плями, легко відчищається, не проводить статичну електрику, має вологовідштовхувальні властивості. В основному використовується у виробництві дитячих крісел і м'яких меблів.
  • Підбір обшивки залежить від особистих переваг і фінансових можливостей користувача. Як компромісний варіант можна вибрати комбінований верх, з поєднанням еко шкіри і тканини, або сітчастих вставок. Натуральні матеріали зазвичай не фарбують в яскраві кольори, тому якщо вам подобається індивідуальність і широка колірна гамма, варто звернути увагу на штучне покриття.


   Геймерське крісло

   Рекомендовані товари

   Швидке замовлення