0800 21 24 20 [email protected]

Яке майбутнє у геймерських крісел?

Яке майбутнє у геймерських крісел?

Уявіть собі, що всі війни на планеті припинилися, а будь-які протиріччя між країнами вирішуються через баталії в кіберпросторі. Було б чудово, якби в подальшому всі суперечки вдалося залагоджувати, завдяки битвам в комп'ютерних іграх, що відбуватимуться на глобальному рівні. Таке майбутнє дозволило б уникнути багатьох руйнувань, знищення людей і загибелі цілих екосистем. Ну, а поки таке майбуття, на жаль, не є можливим, пропонуємо разом пофантазувати, на основі сформованих світових тенденцій, як будуть виглядати геймерські крісла у віддаленій перспективі.

Ігрова індустрія розвивається дуже швидко, охоплюючи досить широкі верстви населення - серед геймерів можна зустріти дітей, підлітків, людей середнього та навіть пенсійного віку. Багато країн світу поступово переходять на роботизацію виробництва, щоб менше залежати від людського фактору. У деяких сферах скоро взагалі не залишиться співробітників-людей. Однак, кількість населення планети неухильно зростає, і їм всім потрібно чимось займатися. Багато країн збільшили розміри соціальних виплат, щоб їхнім громадянам не доводилося думати про хліб насущний і можливих, найчастіше, злочинних шляхах, його отримання.


Яке майбутнє у геймерських крісел

Що ж робити з такою кількістю вільного часу? Відповідь проста - грати в онлайн-ігри, подорожуючи віртуальною реальністю, без необхідності залишати свою квартиру. Оскільки людині тепер доводиться більше часу проводити в положенні сидячи, необхідно подбати про те, щоб забезпечити максимальний комфорт при цьому. Вже сьогодні існує величезна кількість моделей геймерських крісел на будь-який смак і фінансові можливості. Що ж може очікувати нас, скажімо, вже за десять років?

На основі світових тенденцій можна судити про те, що бюджетні моделі зміняться мало - можливо, у них з'явиться трохи більш розширений функціонал, інші варіанти покриття та наповнювачів. Незмінною залишиться ортопедична форма, тому як вона відмінно себе зарекомендувала і кращого варіанту, ніж профільована спинка для підтримки хребта просто не існує, та і навряд чи з'явиться. Зміни можуть торкнутися колісної бази - ймовірно, видозміняться самі ролики - стануть масивнішими і крупнішими. Хрестовина, швидше за все, змінить вигляд - замість п’ятипроменевої, стане цілісною конструкцією круглого або овального виду з висувними колесами.

Цілком можливо, що поясна і шийна подушки матимуть дещо іншу форму і наповнення, що дозволить їм з легкістю підлаштовуватися під користувача при зміні тиску на них. Як варіант - рідкі наповнювачі в міцної оболонці, що перешкоджала б їхньому витоку. Підлокітники і так досягли межі можливостей, і якщо змінять свій зовнішній вигляд, то незначно. Можуть з'явитися моделі геймерських крісел з ручками, що ховаються всередину спинки або сидіння.


Чи є майбутнє у геймерських крісел

Тенденції в області розвитку дорогих моделей, ціна яких стартує з декількох десятків, та досягає декількох сотень тисяч доларів, кажуть про значні видозміни і прогрес, оскільки при високій вартості, можливостей для впровадження новітніх технологій стає значно більше. Відносно зовнішнього вигляду, то деякі крісла перетворяться в невеликі дивани, місткістю від одного до трьох осіб. Керувати ними можна буде за допомогою панелі, розташованої на одному з підлокітників. Вона буде мати вигляд кнопкової стандартної, з джойстиком, або сенсорної. Всі додаткові опції знайдуть реалізацію і стануть обов'язковими - підігрів / охолодження, масаж, гідравліка, що переміщуватиме таку модель в такт рухам у грі.

Ігрові робочі станції, що складаються з крісла, трьох широкоформатних моніторів, закріплених навколо нього, а також висувних клавіатури, мишки, підлокітників, підніжок, зазнають найбільших змін. Вони отримають безліч вбудованих датчиків, що реагуватимуть на рухи геймера і автоматично налаштовуватимуть всі компоненти модуля, залежно від його потреб - зміна положення, нахил, поворот, розкладання, зміна кута перегляду зображення з корекцією висоти моніторів, включення охолодження / обігріву і т.п. Швидше за все, такі станції отримають додаткові опції, типу холодильників, щоб гравець майже не покидав своє місце. Візуалізація покращиться, додавши до всього ефект доповненої реальності без необхідності носіння спеціальних VR-окулярів.


Майбутнє геймерських крісел

Рухи крісел стануть максимально плавними і непомітними для гравця, щоб не відволікати його від процесу. Звичайно ж, об'ємного звучання з повним відчуттям присутності в зображеному на екрані, це також торкнеться. Вбудовані колонки та сабвуфери зможуть розташовуватися не тільки в кріслі, а й навколо нього, найімовірніше, вони отримають вигляд навісного обладнання, що спускається з зовнішнього перекриття або висувається з боків.

Зовнішність станції отримають максимально обтічну. Однак, при всій кількості всіляких додаткових опцій, місця такі модулі будуть займати чимало - для них знадобиться виділяти цілу кімнату. Таким чином, розвиток пристроїв для геймерів може привести до повного розмиття кордонів реального та віртуального світу, коли ти сам не знаєш - де в даний момент часу перебуваєш - в реальності або кіберпросторі.


Рекомендовані товари

Швидке замовлення