0800 21 24 20 [email protected]

Що краще - стілець чи крісло?

Що краще - стілець чи крісло?

Серед величезного розмаїття меблів для дому та офісу легко розгубитися - які обрати для себе так, щоб було зручно не тільки працювати, а й відпочивати, які гармонійніше впишуться в ваш інтер'єр, які ідеально поєднуватимуться з дизайном і одночасно матимуть високу ергономічність? Безліч суперечок на форумах, в соціальних мережах і просто в магазинах ведеться на тему - що краще обрати стілець або крісло? Шанувальники і противники цих предметів меблювання надають все нові та нові аргументи на користь того чи іншого варіанту. Спробуємо разом розібратися, що до чого, і розставити всі крапки в цій нескінченній суперечці.

Як стільці, так і крісла добре справляються з поставленими перед ними завданнями - підкреслювати інтер'єр і надавати власнику комфорт. Тут варто звертати увагу на область застосування і на те, скільки часу ви будете проводити в сидячому положенні:


Що краще - стілець чи крісло

  • стільці - бувають різних форм, кольорів та фактур. Застосовуються в основному на кухні, у вітальні будинку, за письмовим столом у кабінеті. Зовні поділяються на високі барні, класичні зі спинкою, табурети, складні. Якщо приміщення кухні невелике, варто звертати увагу на малогабаритні моделі, що легко сховати під стіл або винести на балкон. Для великих приміщень використовуються масивні стільці з високими спинками, з м'якою обшивкою або подушками для зручності. Також все залежить від того, скільки часу ви будете проводити в них - для довгих задушевних бесід варто придбати зручні стільці з високою спинкою. Якщо ж ви досить швидко їсте (до півгодини) або не маєте звички засиджуватися за столом, тоді варто зупинити свій вибір на стільцях з м'якими сидіннями. Вони не дуже дорого коштують, мають гарний вигляд і досить компактні при цьому. В офісі стільці теж набули широкого поширення в прийомних і конференц-залах. Офісні моделі цілком комфортні, як для недовгого очікування, так і для тригодинної конференції;
  • крісла - мають дуже великий асортимент і призначення. Основними відмінностями від стільців можуть вважатися наявність підлокітників і можливість зручно розташуватися в них в будь-якій позі. Вони бувають розкладними, що трансформуються в ліжко, офісними, геймерським. Конструктивно поділяються на два види - каркасні і безкаркасні. Безкаркасні меблі набули нещодавно широкого поширення не тільки для будинку - у вигляді гостьових, основних або дитячих, а й в лаунж-зонах офісів, кафе, барів, ресторанів, або як варіант вуличних меблів. Крісла для будинку варто підбирати в кімнату, вітальню, дитячу кімнату. Для своїх співробітників, які проводять по 8 - 9 годин в сидячому положенні, обирайте зручні офісні моделі. Для завзятих гравців існує широке розмаїття геймерських крісел. Вони відрізняються від офісних великою кількістю налаштувань відносно конкретного користувача.

Офісні стільці

Крісло апріорі витримує великі навантаження - до 200 кг, в той час, як стілець - в середньому 120 кг. М'які меблі дозволяють комфортніше влаштуватися в них, прийнявши будь-яку позу - напівсидячи, напівлежачи, згорнувшись калачиком або підібгавши під себе ноги. Крісла існують для створення максимального комфорту користувачам, що розташувались в них. Основне призначення стільця - створення зручних умов для недовгого перебування в ньому.

Тому, в кріслах, крім різних пристосувань (механізмів підйому-повороту, відкидного, погойдування), анатомічної конструкції з профільованою спинкою (геймерські моделі), наповнювачів з різним ступенем м'якості і еластичності, є додаткові опції. Вони виражаються в наявності подушок, що забезпечують поперекову і шийну підтримку, регульованих підлокітників, висувних або фіксованих підставок для мишки / клавіатури, склянок, тарілок, кишень для гаджетів, вентиляції / обігріву, а також масажних вставок в одному чи декількох місцях, або по всій площині крісла.

Рекомендовані товари

Офісне крісло GT Racer X-2975 Black

Швидке замовлення