0800 21 24 20 [email protected]

Чим відрізняється геймерське крісло від звичайного офісного?

Чим відрізняється геймерське крісло від звичайного офісного?

Сучасній людині доводиться проводити багато часу в положенні сидячи, що не може не позначатися на її поставі - болі в спині, попереку, колінних суглобах - рано чи пізно стають її постійними супутниками. Офісна робота передбачає приблизно 8 годин сидіння за комп'ютером. Приходячи додому, ми знову влаштовуємось за столом для того, щоб відпочити від роботи, граючи в ігри. Виходить замкнуте коло, вирватися з якого дозволять сучасні меблі для офісу та дому.

Багато починаючих геймерів часто задається питанням - чи потрібно купувати геймерське крісло, може, звичайне офісне його запросто замінить? Якими особливими параметрами відрізняються ігрові моделі від офісних? Чи варто купувати спеціалізоване крісло для ігор?

Геймерські крісла були розроблені з урахуванням рекомендацій провідних ортопедів планети, які провели серйозну роботу в галузі дослідження проблем з поставою у людей, змушених вести переважно сидячий спосіб життя. Їхні побажання були враховані розробниками спеціалізованих меблів для гравців.


Чим відрізняються геймерські крісла від звичайних офісних

Відмінності геймерських крісел від офісних полягають в наступному:

  • повне налаштування і адаптація під параметри користувача - тут враховується зріст, вага, особливості фігури - спеціалізовані механізми дають можливість регулювати кут нахилу спинки з наступною фіксацією в будь-якому зручному положенні, піднімати / опускати і провертати підлокітники, піднімати / спускати сидіння для забезпечення правильного згину колінного суглоба, в якому ноги не будуть набрякати (становить 110 °);
  • стійкість в будь-якому положенні - вони не бояться нахилів, підтримують розмірене погойдування, що заспокійливим чином впливає на нервову систему;
  • матеріали, що застосовуються у виготовленні геймерських крісел, стійкі до зношення, деформацій, сприяють вільній циркуляції повітря, не вбирають воду, прості в очищенні, витримують велику вагу, швидко відновлюють форму. Вони спеціально призначені для експлуатації в різних, часом екстремальних, умовах, тому такі моделі служать значно довше аніж їхні офісні «побратими»;
  • різноманітні дизайнерські рішення - тут представлений широкий асортимент не тільки кольорових варіацій, а й виконання в стилі персонажів з улюблених ігор;
  • наявність додаткових опцій - підголівники, поясні подушки, вентиляційні отвори, підставки для клавіатури, мишки, їжі, напоїв, стійки для моніторів, підсвічування, вентиляція, обігрів, масажні вставки. Існують цілі ігрові модулі, в комплектацію яких входять столи, джойстики, кермо, педалі, вмонтовані колонки, особлива гідравліка, яка приводить всю конструкцію в рух. Вони призначені спеціально для любителів гонок.

Відімнності у геймерських та офісних кріслах

Офісні моделі не можуть похизуватись таким широким розмаїттям тонкого налаштування під конкретного користувача. Вони нерідко виготовляються відповідно до певних стандартів без можливості здійснення регулювання під вас. Тому, досить часто трапляється, що офісне крісло є незручним для кінцевого користувача. Чи можна купувати таке крісло замість геймерского?

Можна, якщо ви приділяєте іграм не так багато часу, а також не полінуєтесь «приміряти» конкретну модель під себе - сходити в магазин і посидіти хоча б в кількох, щоб точно визначитися, чи зручно вам буде перебувати в ньому. Так, геймерські крісла дорожче коштують, проте, комфорт перебування в них з лихвою компенсує всі витрати. До того ж, термін служби гарної ігрової моделі є набагато більшим, ніж у офісної.

Рекомендовані товари

Офісне крісло GT Racer X-2975 Black

Швидке замовлення