0800 21 24 20 [email protected]

Запрошуємо на виставку CEEGames 2019

Запрошуємо на виставку CEEGames 2019

Вже зовсім скоро - в період з 28 по 29 вересня 2019 року відбудеться найбільш грандіозний захід для всіх шанувальників сучасних технологій і продуктивної техніки CEE 2019. Цього року виставка розділяється на 2 великі майданчики за спеціалізаціями - CEE і CEEGames. Потрапити туди можна буде за єдиним вхідним квитком.

Перша частина присвячена сучасним досягненням в області техніки для домашнього та професійного використання, продуктам для здоров'я і краси, саду, городу, будівництва, ремонту. Друга частина, безсумнівно, буде оцінена гідно професіоналами кіберспорту, а також шанувальниками віртуальної реальності, ігор та косплею. На різноманітних виставкових стендах будуть представлені новітні геймерські смартфони, ноутбуки, монітори, акустичне обладнання і периферія.

Всі учасники виставки зможуть протестувати і нашу продукцію. Ми покажемо вам останні новинки серед геймерських крісел, які здатні підкорити серця користувачів не тільки завдяки своєму нетривіальному дизайну, а й високоякісним матеріалам, великими можливостями щодо персоналізації, а також широкому діапазону налаштувань. Крісла GTRacer створені для вашого комфорту. Вони допоможуть підкреслити свій стиль, а також подбають про красиву поставу.

Квитки на виставку можна придбати на сайті організаторів у період з 01 по 22 вересня за ціною 150 грн, після 23 вересня - по 200 грн, або безпосередньо перед входом в касах на території проведення. Обидва заходи проводяться за адресою: м Київ, вул. Межигірська, 82 (недалеко від метро Тараса Шевченка). Ми гарантуємо вам масу приємних вражень і відмінний настрій. Приходьте, чекаємо вас!

Знайти нас на офіційному сайті заходу можна за посиланням.


CEEGames 2019

Рекомендовані товари

Швидке замовлення