0800 21 24 20 [email protected]

Wayzn - автоматичний доводчик дверей для тварин

Wayzn - автоматичний доводчик дверей для тварин

Собаки дарують нам радість і вчать відповідальності. Чотирилапі друзі вимагають до себе чимало уваги і турботи. Добре, коли у власників є необмежений час для того, щоб присвятити його своїм пухнастим улюбленцям. Однак, не кожен може похвалитися тим, що у нього є стільки вільного часу. Якщо вам доводиться часто бути відсутнім, то хто ж погуляє з вашим псом? Компанія Wayzn Inc. з Лос-Алтос (США) представила новинку - автоматичний доводчик розсувних дверей Wayzn для приватного будинку, що працює дистанційно, керуючись за допомогою програми і зможе впускати в будинок вашого улюбленця і випускати його з нього тоді, коли йому цього хочеться. Більше ніяких доглядальниць для домашніх тварин і ніякого стресу ні для вихованців, ні для вас.


Wayzn - доводчик дверей для животных

Особливості новинки

У США традиційно використовуються прорізи в нижній частині вхідних дверей, прикриті гумовою або пластиковою шторкою за розмірами вашого пса чи кота. Вони використовуються тоді, коли тварина хоче вийти на вулицю погуляти. Для тварин не представляє особливих труднощів відкривати таку шторку. Однак, тут існують приховані ризики для вашого житла, оскільки зростає вірогідність бути пограбованим під час вашої відсутності. Та й взимку вхідні двері прикриваються не герметично, що сприяє витоку тепла з приміщення, а значить, підвищенню витрат на опалення будинку.

Американські інженери давно займаються розробками в області догляду за домашніми тваринами, щоб людині не потрібно було вибирати між задоволенням від придбання хорошого друга і безпекою. Таким чином з'явився автоматичний доводчик розсувних дверей Wayzn, який встановлюється всього лишень за 3 хвилини, керований за допомогою мобільного додатку і вільно інтегрується в систему «розумного будинку». Новинка може встановлюватися як зсередини, так і зовні будинку. Для цього в ній використовується спеціальний пластик, який не боїться сонячних променів і погодних несподіванок у вигляді дощу або снігу.

Вона легко встановлюється, не вимагаючи від вас будь-яких спеціальних знань або навичок по установці. При цьому, немає необхідності робити отвори в дверній коробці - всі частини кріпляться до стін за допомогою надійної клейової основи. У додатку Wayzn можна налаштувати повну автоматизацію процесу відкриття дверей. Вбудовані датчики руху будуть реагувати на вашого улюбленця, автоматично відчиняючи й зачиняючи двері за ним. Якщо ви побоюєтеся, що в цей момент хтось сторонній може проникнути до вашого будинку, тоді встановіть навпроти нього відеокамеру, синхронізуйте їхню роботу, а потім, коли ваш улюбленець захоче вийти на вулицю або увійти всередину, вам на смартфон прийде повідомлення з відеозаписом вашого песика, що вимагає його впустити.

Додаток надійно захищене, працюючи на базі IoT комерційного рівня. На додачу до автентифікації вашого смартфона, додаток вимагає пройти додаткову ідентифікацію користувача, щоб відчинити двері. Новинка працює з голосовими помічниками Amazon Alexa і Google Home для віддаленого управління вбудованими функціями. Ви можете підібрати максимальну ширину відкриття дверей під розміри вашого вихованця - 5, 30,5 або 46 см. Тепер можна не турбуватися, що двері будуть стояти настіж, залучаючи грабіжників. Якщо в дверному отворі собака застрягне, двері від’їдуть назад на декілька сантиметрів, щоб у неї була можливість вивільнитися і вийти. Живлення самого пристрою відбувається через звичайну електричну розетку.

Wayzn має вельми скромні габарити - 5 * 10 * 46 (61) см (ширина кронштейна * його висота * довжина телескопічного доводчика для різної ширини дверного отвору). Вага пристрою становить всього близько 2,7 кг. Новинка виготовлена з поєднання алюмінієвих компонентів і композитного пластика для забезпечення надійності, простоти в експлуатації, стійкості до різних видів впливів (фізичним або кліматичним). З'єднання «розумного будинку» і додатком походимо з допомогою Wi-Fi. Надалі список голосових помічників буде розширюватися, так само як і можливості установки на різні типи дверей. Крім того, виробник обіцяє додати деякі додаткові функції в формі безкоштовних оновлень програми для смартфонів.


Wayzn - автоматичний доводчик дверей для собак

Дизайн і характеристики

Новинка отримала обтічну форму з округлими краями, щоб не заважати пересуванню ваших вихованців і не чіплятися за штори або жалюзі на дверях. Колірна гамма представлена поки що тільки білим кольором. Надалі виробник обіцяє збільшити кількість доступних кольорів.

Технічні характеристики:

 • тип - автоматичний доводчик дверей для тварин;
 • матеріали - композитний пластик, алюміній;
 • габарити - 5 * 10 * 46 (61) см (ширина кронштейна * його висота * довжина телескопічного доводчика для різної ширини дверного отвору);
 • вага - 2,7 кг;
 • ширина відкриття дверей - програмована - 5, 30,5 або 46 см;
 • управління - додаток на базі IoT комерційного рівня;
 • автентифікація користувача - потрібна;
 • інтеграція - система «розумного будинку» Ring, Nest і т.д., голосові помічники - Amazon Alexa, Google Home;
 • додаток - iOS, Android;
 • харчування - електромережу;
 • колір - білий.

Коли очікувати і яка вартість

Новинка зібрала на свій випуск на 416% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробництво стартувало, перша партія розкуплена. Перші поставки розпочнуться в липні поточного року. Наступна поставка планується не раніше грудня 2019-го. Про дату виходу на світові ринки наразі нічого не відомо.

Орієнтовна регулярна вартість новинки становить 399 1. Присутні знижки на оптові замовлення, починаючи з двох одиниць продукції.


Wayzn

Швидке замовлення