0800 21 24 20 [email protected]

Різновиди геймерських крісел

Різновиди геймерських крісел

Діджиталізація сучасного світу охоплює практично все наше життя – мі працюємо з бізнес-партнерами по всьому світу, завдяки спілкуванню у мережі інтернет, можемо віддалено навчатись в університетах на інших континентах, спілкуємось з друзями в соціальних мережах. Технології захопили також сферу розваг – на сьогодні існує безліч онлайн-ігор, з настільки реалістичним відображенням кожної деталі, що вони практично не відрізняються від реальності. Геймінг давно перестав бути просто видом дозвілля. Щороку проводяться різноманітні змагання для геймерів, міжнародні в тому числі, з цілком реальними призами.


Різновиди геймерських крісел

Беручи це до уваги, зовсім не дивно, що для гравців існує безліч різноманітних технічних засобів – комп’ютери, монітори, мишки, клавіатури, а також спеціалізовані меблі, що дозволяють вам грати краще. Геймерські крісла отримали найбільший розвиток та розмаїття. Здавалося б – навіщо купувати спеціалізовані меблі, невже звичайний стілець не впорається з цим завданням? Річ у тім, що ми проводимо багато часу в положенні сидячи, навчаючись чи працюючи. Приходячи додому, знову сідаємо за комп’ютер, але цього разу – для відпочинку. Постійне перебування в одному положенні надзвичайно шкідливе для осанки. Саме тому, провідні ортопеди створили чимало рекомендацій щодо запобігання негативних наслідків малорухливого способу життя.

Таким чином, з’явились спеціалізовані геймерські крісла, що виготовлені із міцних надійних матеріалів, що стійкі до зношення, та здатні переносити великі навантаження. Вони мають ортопедичні сидіння, стійку базу, зручні підлокітники, а наявність додаткових подушок для підтримки спини сприяє зниженню навантаження на організм людини. Вибір конкретної моделі залежить від персональних уподобань геймера – комусь до вподоби висувна підніжка, а хтось – жити не може без поперекової подушки.

Залежно від комплектації та можливостей, геймерські крісла можуть поділятися на декілька різновидів:

  • прості – подібні до офісних, мають декілька налаштувань регулювання спинки, вшиті підголівники, поперекова подушка відсутня, ручки нерухомі, оснащуються ортопедичною спинкою та стійкою базою. Їх можна обирати геймерам-початківцям або тим, хто проводить за комп’ютером небагато часу;
  • ергономічні – отримали декілька варіантів регулювання по висоті, а також спинку, що може фіксуватись у декількох положеннях, рухому подушку під голову та регульовані підлокітники - 1D або 2D;
  • вдосконалені гоночні моделі – з повним комплектом всього необхідного для регулювання висоти, положення сидіння, поворотним механізмом та можливістю точного налаштування під свої потреби, підлокітниками у модифікаціях від 1D до 4D, поперековою та шийною подушками, розкладною підніжкою. Вони можуть бути оснащені додатковими опціями – підсвічуванням, підставками, зігріванням/охолодженням, роз’ємами для підключення зовнішніх пристроїв;
  • стаціонарні моделі з повною комплектацією та підвісним обладнанням – моніторами, верхніми перекриттями, столом з підставками для клавіатури/мишки. Вони мають декілька недоліків – захмарна ціна, відсутність мобільності та необхідність відведення великої площі для встановлення. Цей вид досить популярний в ігрових центрах. Для домашнього використання майже не купується.

Різноманіття геймерських крісел

Перед тим, як купити собі геймерське крісло, варто «приміряти» його до себе – не полінуватись, походити по магазинам або торгівельним центрам та посидіти в різних моделях. Від цього залежить ваше здоров’я, тому не варто на ньому економити. До того ж, бюджетні моделі досить зручні. Може виявитись, що, вирішивши купити дороге крісло, але, посидівши в дешевшому, ви зрозумієте, що воно влаштовує вас просто ідеально. Не завжди дороге означає «найкраще». Тут все залежить від індивідуальних особливостей вашого організму – осанки, комплекції, зросту.

Рекомендовані товари

Швидке замовлення