0800 21 24 20 [email protected]

Чи варто купувати масажне крісло?

Чи варто купувати масажне крісло?

Сучасний темп життя не дає нам можливості для повноцінного відпочинку. Постійне перебування в сидячому положенні накладає свій відбиток на наше здоров'я - ми часто страждаємо від болю в спині, попереку, колінах. Багато хто вдається до допомоги професійних масажистів. Однак, не в кожному місті можна знайти хорошого фахівця, та й черга до нього часто розписана на кілька тижнів наперед. На щастя, сучасні технології зробили крок далеко вперед - разом з появою на ринку масажних крісел, багато проблем зі здоров'ям легко вирішувані навіть в домашніх умовах.

Біля витоків створення диво-машин стояли японські військові інженери, які придумали перший прототип для автоматичного масажу в положенні лежачи ще під час Другої світової війни. На сьогоднішній день найсучасніші масажні крісла з безліччю функцій пропонують виробники з Японії, Європи, Китаю і США. З відомих брендів, що випускають подібну техніку, можна відзначити: Yamaguchi, Fujian, Casada, Anatomico, Sensa, Irest, Oto, Amma, Fujiiryoki, National, Panasonic, US Medica. Моделі, які належать до бюджетної та середньої цінових категорій, здатні замінити собою професійного масажиста, виконуючи не тільки масаж різних частин тіла, але і додаючи до нього підігрів. У кріслах преміум-класу можна знайти систему автоматичного сканування і виявлення найбільш проблемних ділянок, управління за допомогою смартфону і систему нульової гравітації.


Чи варто купувати масажне крісло

Пропонуємо зупинитися докладніше на технічних характеристиках, властивих моделям в кожному ціновому сегменті. Бюджетна і середня категорії отримали наступні можливості:

 • можливість масажу як у положенні сидячи, так і лежачи;
 • від двох до восьми вбудованих програм масажу (постукування, прокатування, роликовий, розминка, компресія, вібромасаж, поплескування, прогрів), кілька точкових - для певних ділянок тіла;
 • стимуляція лімфодренажу в поєднанні з методами рефлексотерапії;
 • можливість встановлення різних швидкостей і напрямків руху масажних роликів (вгору-вниз, вправо-вліво, назад-вперед);
 • проведення масажу для окремих ділянок тіла (руки, ноги, плечі, поперек, шия) з різною інтенсивністю;
 • в залежності від моделі, вони можуть мати різні додаткові опції - таймер, вбудовані динаміки, які підключаються через Bluetooth до смартфону, розтяжка, індикатор пульсу, можливість програмування під індивідуальні параметри.

Деякі бюджетні та середні за ціною масажні крісла практично нічим не поступаються дорогим моделям - у них такий самий великий функціонал. Як матеріал покриття найчастіше виступають якісні замінники шкіри, що вільно пропускають повітря.

Масажні крісла преміум-класу отримали найширші можливості. Вони нічим не поступаються професійному масажисту, поєднуючи в собі всі існуючі на сьогоднішній день техніки, що застосовуються на Сході. Переваги моделей класу «люкс»:

 • наявність системи нульової гравітації, що створює ефект польоту в невагомості, який підсилює дію вбудованих програм;
 • сканування тіла (3D або 4D) перед стартом - визначає проблемні зони і самостійно підбирає потрібну масажну опцію;
 • велика кількість встановлених програм (до 46, в тому числі: масаж рук, передпліч, стоп, тривимірний, що регенерує, відновлює, 3D, розтяжка типу йоги, термальний, скручування, повітряно-компресійний), що надають приголомшливий розслаблюючий ефект;
 • можливість складання величезної кількості комбінацій різного роду впливів - до 800, в залежності від моделі;
 • наявність додаткових опцій: віддалене управління; підключення колонок; підставок і кишень для смартфонів, планшетів,напоїв; інфрачервоний прогрів; погойдування; регулювання спинки, підлокітників, підголівників, кута нахилу і т.п.

Чи купувати масажне крісло

Дорогі моделі виготовляють переважно з натуральної шкіри, що пройшла спеціальну обробку і фарбування. Гарантія на такі вироби становить в середньому 25 років. Вони створюються із застосуванням найпередовіших технологій, більшість з них мають можливість оновлення програмного забезпечення, щоб не втрачати своєї актуальності протягом усього терміну експлуатації.

Масажне крісло рекомендується до придбання в разі, якщо:

 • у користувача переважно сидяча робота;
 • є медичні показання до масажу через певні проміжки часу;
 • при заняттях спортом необхідно тримати свої м'язи в тонусі;
 • у вас нервова або напружена робота;
 • користувач від природи володіє слабким імунітетом;
 • вам необхідно періодично виводити шлаки і токсини з організму.

Якісний масаж здатний уберегти вас від постійних стресів на роботі, без застосування лікарських препаратів. Крім того, в результаті проведених досліджень було доведено цілющий вплив масажних крісел на загальний стан імунітету і здоров'я людини. Звичайно, вони коштують не дешево, проте, якщо зіставити їхній функціонал, тривалий термін експлуатації та ціну послуг професійного масажиста, то, в результаті, покупка себе виправдовує. Сучасні технології творять чудеса, дозволяючи нам надовго зберігати своє здоров'я і підтримувати гарне самопочуття.


Масажне крісло

Рекомендовані товари

Швидке замовлення