0800 21 24 20 [email protected]

Siesta 2 - всесезонний намет захистить від холоду взимку і подарує прохолоду влітку

Siesta 2 - всесезонний намет захистить від холоду взимку і подарує прохолоду влітку

Кемпінг поступово виходить на перші місця за популярністю серед різних видів відпочинку, оскільки це дуже зручно, особливо, коли у вас є особистий автомобіль. Досить взяти з собою екіпіровку, запас харчових продуктів і вперед - до пригод і відпочинку. До того ж, зовсім не обов'язково чекати відпустки, щоб відпочити - адже попереду свята, а це додаткові вихідні, на яких можна з'їздити на природу. Крім злив, хороший відпочинок може також зіпсувати спека. Вранці намет перетворюється в теплицю, довго в ньому не поспиш при всьому бажанні. Сьогодні ми вирушимо до Сан-Франциско (США), де компанією Outback Logic було представлено унікальний всесезонний двомісний намет Siesta 2, головними особливостями якого є вміння відображати не тільки видиме сонячне світло, але і інфрачервоні промені, а також тепло, що дозволяє вам відчувати себе комфортно в ньому навіть раннім літнім ранком.

Особливості новинки

Сучасні намети можуть запропонувати мандрівникам значно більше зручностей, ніж раніше. Ми багато розповідали про моделі, представлені на ринку. Якщо вам належить відправитися в похід по лісистій місцевості, тоді варто взяти з собою намет-гамак, для якого немає необхідності встановлювати кілочки або нести палиці для установки. Досить кількох дерев і зручне місце ночівлі забезпечено. В такому випадку, вам не доведеться брати за собою каремат, адже можна не побоюватися переохолодження вночі від холодної землі, на якій ви лежите.

У разі, якщо ви подорожуєте на своєму авто, тоді є спеціалізовані модульні моделі, які дозволяють розташуватися з максимально можливим комфортом, створити собі і своїй родині або компанії цілий переносний будинок з кількома кімнатами, кількість яких не обмежена. Крім того, в них можна встановлювати окремі тамбури для денного часу, а перед входом навіть присутній килимок для витирання ніг. Чудовим прикладом такого модуля є Cinch від британських винахідників, який, крім усього перерахованого вище, має автономне освітлення, охолодження і навіть сонячну панель для підтримки життєдіяльності всіх ваших гаджетів без електророзеток (докладніше про нього можна прочитати за посиланням).

Сьогоднішня новинка розрахована на одночасне розміщення в ній двох осіб і передбачає значну компактність. Якщо ви подорожуєте своїм ходом без автомобіля, тоді її вага в 2,17 кг не буде для вас занадто напружуючою. Виробник передбачив наявність зручної сумки для перенесення, яка має 2 ручки, щоб її легко могла нести як одна людина, так і двоє. Габарити намета в складеному вигляді складають - 15 * 45 см (діаметр * довжина). Така сумка може бути прикріпленою до рюкзака для того, щоб звільнити руки від зайвих речей. При цьому, в розкладеному вигляді вона досить габаритна, щоб двоє людей відчували себе в ній комфортно - 225 * 228 см (зовнішні довжина * ширина), 221 * 134 см (внутрішні довжина * ширина). Висота її становить 116 см.

Внутрішня частина моделі спирається на алюмінієвий каркас, що складається з двох перехресних опор. Ще одна особливість намета в тому, що в ньому не передбачено кілочків. Він встановлюється шляхом розстановки каркаса, що дуже важливо, якщо грунт кам'янистий і забивати кілочки вельми проблематично. Або місцем її встановлення буде ліс, де коріння дерев можуть служити упорами для нього. Виробник гарантує, що модель досить стійка і ніякий вітер не стане для неї перешкодою. Зверху вона накривається другим шаром, що захищає її від дощу, вітру і сонця.


Siesta 2 - всесезонний намет

На ньому ми зупинимося докладніше. Матеріалом його виготовлення послужив нейлон 20D з плетінням ниток рип-стоп, і вологозахистом в 1200 мм водяного стовпа. Дно отримало більш щільну поверхню - нейлон 40D і захист в 5000 мм водяного стовпа. Це гарантує її всесезонність і можливість використання за будь-якої погоди. Внутрішня частина намету отримала спеціальні сітчасті вставки від москітів, що дозволяють здійснювати вентиляцію. Цю ж функцію беруть на себе вентилятори в кількості двох штук, що встановлюються з двох протилежних кінців намети. Для них передбачено наявність двох сітчастих кишень, куди, крім них вміщується Power Bank.

Виробник зробив все можливе, щоб вам було комфортно в ній перебувати, тому вентилятори споживають надзвичайно мало енергії. Так батареї на 10 000 мА * ч вистачить для безперебійної роботи 1 вентилятора в максимальному режимі протягом 8,9 год, або двох - протягом 4,3 год. Ємність зовнішньої батареї в 20 000 мА * ч продовжує їх роботу приблизно в два рази і т.д. по наростаючій. Якщо ж ви не хочете нести зайву вагу, у випадку подорожі своїм ходом, тоді функцію охолодження відіграє верхній шар намету. Він отримав спеціальне покриття, що блокує не тільки сонячне світло, але і інфрачервоне випромінювання, а також ультрафіолетове. У ній вам гарантований відмінний сон протягом всієї ночі. Ця модель рекомендована до застосування в областях з великою кількістю сонячних днів в році. Верхня частина намету має форму шестикутника, тому при розведенні країв в сторони дозволяє здійснювати додаткову вентиляцію всередині неї.

Дизайн і характеристики

Новинка отримала шестикутну форму. Колірна гамма представлена білим кольором. Інших колірних варіацій не передбачено.

Технічні характеристики:

  • тип - двомісний намет;
  • габарити: в розкладеному вигляді - 225 * 228 см (зовнішні довжина * ширина), 221 * 134 см (внутрішні довжина * ширина), в складеному вигляді - 15 * 45 см (діаметр * довжина);
  • вага - 2,17 кг;
  • матеріали - нейлон 20D (верх), нейлон 40D (дно), алюміній 7000 (каркас);
  • кількість опор каркаса - 2;
  • кількість дверей / вестибюлів - 2/2;
  • особливості - відображення і блокування ультрафіолетового, інфрачервоного і видимого випромінювання;
  • комплектація - намет, каркас, вентилятори (2 шт.);
  • колір білий.
  • Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 159% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Орієнтовна роздрібна вартість моделі без вентиляторів 3001, з одним вентилятором - 3421, а з двома - 3841. На території США Siesta 2 є у вільному продажу на сайті виробника, або в магазинах туристичного спорядження. Доставка в інші країни здійснюється відповідно до встановлених тарифів.

Комфорт на роботі також важливий, як і на відпочинку. Тому компанія GT Racer пропонує широкий асортимент офісних крісел, що мають високі ортопедичні спинки, зручні підлокітники, надійні конструкції і зручну колісну базу. Ознайомитися з повним асортиментом офісних крісел, вивчити їх описи, особливості, технічні характеристики, актуальні ціни та відгуки на популярні моделі можна на нашому сайті.


Siesta 2

Рекомендовані товари

Офісне крісло GT Racer X-2975 Black

Швидке замовлення