0800 21 24 20 [email protected]

Pocopet - компактна переноска для тварин

Pocopet - компактна переноска для тварин

Власники собак знають, що скільки б не довелося гуляти зі своїм улюбленцем - коротку дистанцію або тривалу, рано чи пізно доведеться брати його на руки. Ситуації бувають різні: на вулиці занадто багатолюдно, дорожнє покриття надто розжарилося від спеки (як влітку, наприклад), потрібно зайти дорогою до магазину, тварина була травмованою або прооперованою і їй не можна багато пересуватися, або ж ваш пухнастик дуже втомився. У деяких випадках можна залишити їх в машині. Але коли на вулиці спекотно, ви ж не вчините так зі своїм улюбленцем, чи не так? Для найрізноманітніших ситуацій тепер є одне просте рішення від американської собачниці Джейн Стуріале - The Pocopet - кишенькова переноска для собак маленьких порід, що в складеному вигляді займає місця не більше долоні, важить всього 70 г, має вентиляційну вставку, зовнішню кишеню і карабін для того, щоб завжди бути поруч і виручати вас.


Pocopet - компактна переноска для домашніх тварин

Особливості новинки

Винахідниця, сама, будучи завзятою собачницею, часто стикалася з різними життєвими ситуаціями, коли її вихованця доводилося нести на руках. Одна справа, коли вам потрібно просто перенести песика з одного місця на інше, і зовсім інша - носити його в руках в магазині, поряд з купою покупок. Звичайні переноски для тварин настільки громіздкі, що носити їх за собою зовсім незручно - вони габаритні, важкі, незручні. Навіть в складеному вигляді їх потрібно постійно тримати перед очима, боячись загубити, адже коштують вони чимало. Джейн задумалася над створенням оптимального рішення, яке було б компактним і міцним водночас. Так і з'явилася ідея створення The Pocopet.

Головною особливістю новинки є її унікальна компактність. Якщо сумка для покупок або навіть цілий рюкзак можна з легкістю закинути в кишеню сумочки або джинсів, то чому цього не можна зробити з переноскою для домашніх улюбленців? У складеному вигляді новинка має габарити всього 12,7 * 8,9 см. Невеликі розміри дозволяють з легкістю кинути її в сумочку, кишеню, або просто прикріпити за допомогою вшитого карабіна до повідця. Тепер можна не побоюватися, що ви будете відчувати будь-які незручності, заходячи в магазини або торгівельні центри разом з пухнастиком. Надійне кріплення, у вигляді наймилішого карабіну в формі собачої кісточки, не дозволить забути її десь на лавці у скверику, де ви любите прогулюватися.

В розкладеному вигляді The Pocopet є сумкою з широким, регульованим по довжині, плечовим ремінцем. У її верхній частині знаходиться широка вентиляційна панель. Сумка досить глибока, щоб вихованець не вистрибнув або не вивалилися звідти випадково. Зовні є бічна кишенька, яку зручно використовувати для смартфону або інших невеликих дрібниць. Всередині неї є спеціальний вшитий маленький карабін на мотузочці для того, щоб пристібати його до нашийника улюбленця, або щоб ваші ключі від будинку або квартири завжди були під рукою. Сумка виготовлена з міцного нейлонового матеріалу з особливим плетінням рип-стоп, що роблять практично неможливим порвати її. Ще однією рисою такої тканини є її вологонепроникність, що дозволяє ходити з твариною в дощову або снігову погоду. The Pocopet витримує тварин вагою до 7 кг. При цьому, довжина тіла вашого вихованця не повинна перевищувати 33 см.


Pocopet - переноска для тварин

Дизайн і характеристики

Новинка отримала зовнішній вигляд невеликої сумки з плечовим ременем, що має регулювання по довжині. Колірна гамма представлена тільки насиченим блакитним кольором. Інших колірних варіацій поки що не передбачено. Однак, в майбутньому Джейн планує значно розширити перелік доступних кольорів.

Технічні характеристики:

  • тип - кишенькова перенесення для домашніх тварин;
  • габарити в складеному вигляді - 12,7 * 8,9 см (висота * ширина);
  • вага - 70 г .;
  • призначення - для дрібних і середніх порід собак, кішок, тхорів, куниць, мавпочок і т.д .;
  • рекомендована вага тварини - до 7 кг;
  • рекомендована довжина тіла - до 33 см;
  • матеріал - нейлон рип-стоп;
  • додатково - кріплення для пристібання тварини за нашийник всередині, карабін зовні, вентиляційна панель у верхній частині, 1 зовнішня кишеня для смартфону;
  • ремінь - регульований - 24 "- 26";
  • колір - насичений блакитний.

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 103% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Перші поставки були успішно відвантажені. наразі новинка пропонується до придбання на масовому ринку. Її можна замовити в онлайн-магазині виробника, або ж знайти у магазинах-партнерах. Про дату виходу на наш ринок поки нічого не відомо. Орієнтовна роздрібна вартість новинки становить 291. Присутні знижки на оптові замовлення, починаючи з двох одиниць.


Pocopet

Швидке замовлення