0800 21 24 20 [email protected]

Чи потрібні геймерському кріслу підлокітники?

Чи потрібні геймерському кріслу підлокітники?

Індустрія ігор останнім часом набула бурхливого розвитку. Завдяки сучасним технологіям і високоякісній графіці, розробники надають можливість геймеру повністю зануритися в захоплюючий ігровий світ - з яскравими деталями, гарною промальовкою персонажів і локацій. Не дивно, що армія шанувальників комп'ютерних ігор неухильно зростає. Вони допомагають розслабитися, забути про проблеми і втекти в казковий світ ельфів, магів, воїнів, відчути себе володарем Всесвіту або всемогутнім повелителем стихій.

Для отримання максимального задоволення від гри, вас ніщо не повинно відволікати від процесу. Це стосується в першу чергу зручності розташування гравця за комп'ютерним столом. Важливу роль відіграє в цьому якісне геймерське крісло. Воно повинно створювати максимальний комфорт для користувача. На якому б виробнику ви не зупинили свій вибір - чи то GT Racer, чи Hator або Aerocool - воно повинно відповідати основним параметрам - мати ортопедичну спинку для підтримки хребта, надійний механізм повороту і розкладання, потужну колісну базу і підлокітники. Про останню опцію ведеться чимало суперечок і доводів супротивників та захисників їхньої наявності. Спробуємо розібратися в цьому питанні далі.


Чи потрібні геймерському кріслу підлокітники

Види підлокітників в геймерських кріслах

Матеріалом для їхнього виготовлення служить, в основному, міцний пластик. Він може мати додаткове покриття і м'які накладки зверху. Але найважливішим моментом у них залишається можливість їх регулювання, в залежності від чого вони поділяються на такі види:

  • підлокітники 1D - найпростіший і найбільш бюджетний варіант, з можливістю коригування висоти під потреби користувача;
  • 2D - їх налаштування відбувається в двох напрямках - вгору / вниз і в сторону від центру - сидяче положення геймера не передбачає статичності, ми зрідка тримаємо лікті строго паралельно підлозі, хоча б тому, що це незручно;
  • 3D - відкриває більш широкі можливості налаштування крісла під свої потреби - тому до висоти і відхилення додано можливість руху вперед / назад;
  • 4D - вважається найдосконалішим видом, оскільки регулювання здійснюється в усіх напрямках - вгору / вниз, виліт, в сторону і вправо / вліво. Такий варіант ідеальний для перфекціоністів.

Чим більше можливостей до налаштування, тим вищою буде ціна такої моделі. Але не варто засмучуватися раніше часу - існують і бюджетні моделі геймерських крісел, з не менш зручними підлокітниками. Вони також умовно можуть бути розділені на види:

  • відкидні - кріпляться з боків до спинки, а якщо необхідності в них немає, то їх легко прибрати, щоб не заважали вашим рухам;
  • виносні - мають дугоподібну форму, злегка подаючись вперед, надійно фіксуються до сидіння та не знімаються;
  • стандартні - можуть бути як округлими, так і трикутними, з легким подовженням, кріпляться збоку від сидіння, нерухомі.

Подлокітники в геймерських кріслах

Будь-яке геймерське крісло після покупки проходить налаштування користувачем під його потреби. Бюджетні моделі теж можуть бути дуже якісними. Різниця у вартості обумовлюється найчастіше можливістю внесення коректив до їхнього зовнішнього вигляду. Чим більше додаткових опцій і регулювань доступно в кріслі, тим простіше гравцеві здійснити коригування під індивідуальні параметри, відповідно до фізичних особливостей власного організму.

Рекомендовані товари

Швидке замовлення