0800 21 24 20 [email protected]

Mantis - легкий універсальний намет-гамак

Mantis - легкий універсальний намет-гамак

Що може бути краще кемпінгу на природі, подалі від задушливої спеки і смогу мегаполісу? Погода і вихідні сприяють втечі із задушливого міста, ближче до зелені і свіжості. Правильне оснащення - запорука хороших вражень від відпочинку. Ночівля в лісі або горах може бути затьмарена тим, що за собою потрібно нести занадто багато речей - каремат, намет, спальний мішок. Вся ця екіпіровка сукупно має велику вагу. І залишити щось з перерахованого вище вдома теж не вийде, адже вночі зазвичай холодніше, ніж вдень. Однак, завдяки новітньому винаходу від компанії Kammok з Остіна (США) - універсальному намету-гамаку Mantis, що має просте встановлення без спеціальних інструментів, важить всього 1,25 кг, з габаритами 20 * 15 см і витримує навантаження в 227 кг, ви зможете відмовитися від зайвого вантажу і подорожувати з задоволенням.


Mantis - легкий універсальний намет-гамак

Особливості новинки

На сьогоднішній день існує величезна різноманітність типів наметів і тентів для походів в ліс і гори. Вони можуть мати місткістю від 1 до 8 осіб. Крім того, є різні палатки для кожного сезону - зимові і літні. Точно також, як і спальні мішки. Про зимові походи ми говорити сьогодні не будемо, оскільки зараз - літо, зимову тематику залишимо до настання холодів, оскільки зимові вилазки в гори потребують ретельнішої підготовки та особливого спорядження, що витримує екстремальні температурні режими і нестабільні погодні умови.

Сьогоднішня новинка повністю відповідає сучасним тенденціям до універсальності - адже вона від самого початку розраховувалася на цілорічне використання. Стандартна комплектація включає в себе гамак, навіс від дощу, москітну сітку і систему кріплень у вигляді карабінів і ременів для встановлення. Для зимових умов можна придбати додатковий тент, що захищає від вітру і снігу. Новинку можна апгрейдити за допомогою додаткові кишень, органайзерів, строп для підвішування вашого одягу. За кількістю функцій і наявністю додаткових аксесуарів завжди можна судити про те, наскільки ретельно виробник підійшов до своєї розробки. Про компанію Kammok можна сказати впевнено - хлопці-розробники постаралися на славу, адже нічого подібного ніхто ще не створював.

Погляньте самі: тент від дощу може бути використаний в якості звичайного навісу від сонця, якщо ви користуєтеся гамаком тільки вночі; москітна сітка також може експлуатуватися окремо; сам Mantis застосовується як підвісна лава для кількох людей, якщо їх сукупна вага не перевищує максимально допустиме навантаження. Система кріплень розроблялася з урахуванням того, щоб навіть дитина могла самостійно встановити новинку, не вдаючись до допомоги дорослих. У комплект включені стропи Python 10 Straps, які обертаються навколо дерев з подальшим карабінним кріпленням. Відстань між двома деревами має перебувати в межах 4 - 5,5 м для стандартної довжини стропи, що входить в комплект. При бажанні, запасні елементи кріплення можна додати до замовлення за окрему платню.


Mantis - універсальний гамак-намет

Слід зазначити, що виробник передбачив 2 варіанти гамака - звичайний і ультралегкий (UL). Вони виготовлені з тканин різної щільності. Ще одна відмінність - в ременях, які в стандартному варіанті одинарні, а в ультралегкому - подвійні. Особливістю конструкції кріплення є наявність спеціально вшитих петель, за які зручно кріпити гамак без в'язання вузлів. Крім того, американці, як справжні борці за природу, зробили ремені максимально м'якими, щоб не пошкодити кору дерев, до яких кріпляться. Одночасно з цим, дане кріплення має міцність в 10 разів більшу, ніж сталь.

Новинка оснащена водонепроникним чохлом з нейлону Patagium із застібкою типу скручування на фастекси. Його можна прикріпити до туристичного рюкзака зовні або упакувати всередину. Kammok вибрали для виробництва свого гамака тільки кращі міцні тканини. Mantis виготовлений з міцного нейлону Gravitas щільністю в 40 ден, а варіант UL - Levitas (20 ден), що має плетіння ниток рип-стоп, що перешкоджає його зношуванню і промоканню. Стійкість до злив дорівнює 1500 мм водяного стовпа. Крім міцної тканини, новинка отримала спеціальне покриття тонким шаром поліуретану, а отвори оброблені силіконом. Навіс від дощу виготовлений з нейлону Patagium, щільністю 15 ден, а москітна сітка - з Dragonet з панеллю Stargazer. Ці частини комплекту у двох варіантів абсолютно однакові.

Відмінності в двох варіантах представлених гамаків також в їхніх розмірах і вазі. У Mantis розміри в упаковці становлять - 20 * 15 см, а у Mantis UL - 15 * 15 см. Вага стандартного набору дорівнює - 1,25 кг, а ультралегкого - 1 кг. Максимальне навантаження на стандартний гамак - 227 кг, на легкий - 136 кг. В розкладеному вигляді обидві моделі мають розміри - 3 * 1,4 м, навіс - 3,5 * 2,2 * 1,8 м. Довжина підвісної стропи кріплення склала 2,9 м.

До складу кожного комплекту входять: гамак, навіс від дощу з 6 виходами, москітна сітка, стропа навісу, 2 великих кріплення типу «кіготь», 2 ремені, 13 маленьких карабінів для підвішування, додаткові шнури для навісу, компресійний чохол.

Розробники є великими любителями походів з друзями на природу. Вони довго страждали від важких умов дикої природи з постійними болями в шиї, спині і попереку від неправильної пози уві сні на жорсткій землі. Крім того, грунт часто була мокрим, холодним і абсолютно непридатним для сну. Намети не є оптимальним рішенням, оскільки вони громіздкі, вимагають тривалого встановлення, занадто приминають траву, на якій ставляться. Новинка ж покликана не тільки поліпшити ваше якість відпочинку на природі, а й знизити вплив людини на навколишнє середовище.


Mantis - гамак-намет

Дизайн і характеристики

Mantis має форму стандартного гамака з трикутним навісом. Колірна гамма залежить від моделі. Для стандартного варіанту це - салатовий, червоний, синій і хакі, а для версії UL - червоний, сірий, чорний. Інших колірних варіацій не передбачено.

Технічні характеристики:

 • тип - гамак-намет для походів і кемпінгу;
 • габарити - 3 * 1,4 м, навіс - 3,5 * 2,2 * 1,8 м (в розкладеному вигляді), 20 * 15 см (Mantis), 15 * 15 см (UL) (в складеному), гребінь - 2,9 м;
 • вага - 1,25 кг (Mantis), 1 кг (UL);
 • максимальне навантаження - 227 кг (стандарт), 136 кг (ультралегкий);
 • матеріали: гамак - нейлон Gravitas 40 ден (Mantis), Levitas 20 ден (UL); москітна сітка - Dragonet з панеллю Stargazer;
 • тент від дощу і компресійний мішок - нейлон Patagium 15 ден; ремені - Python 10;
 • водонепроникність - 1500 мм водяного стовпа;
 • стандартна відстань між кріпленнями - 4 - 5,5 м;
 • комплектація - гамак, навіс від дощу з 6 виходами, москітна сітка, стропа навісу, 2 великих кріплення типу «кіготь», 2 ременя, 13 маленьких карабінів для підвішування, додаткові шнури для навісу, компресійний чохол;
 • додатково - поліуретанова обробка тканини, силіконова - отвори;
 • колір - салатовий, червоний, синій і хакі (Mantis), червоний, сірий, чорний (UL).

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 345% більше коштів, ніж планувалося спочатку. Перші поставки пройшли з великим успіхом ще в травні поточного року. Зараз новинка вийшла на американський ринок. Про дату виходу на міжнародні ринки поки нічого не відомо.

Орієнтовна роздрібна вартість Mantis становить 229 1, а версія UL доступна за ціною 259 1. Додатково до придбання пропонуються стропи, ремені, зимові тенти, подушки, спальні мішки та інші необхідні аксесуари для комфортного відпочинку. А тим, хто змушений влітку працювати, ми рекомендуємо подбати про свій комфорт на робочому місці. Адже здоровий хребет - запорука нашого гарного самопочуття і настрою. Для забезпечення комфорту можна ознайомитися з широким асортиментом офісних крісел GT Racer, вивчити їх описи, особливості, технічні характеристики, наявність і актуальні ціни можна на нашому сайті.


Mantis

Рекомендовані товари

Геймерське крісло GT Racer X-2749-1 Black/Yellow
Офісне крісло GT Racer X-2975 Black

Швидке замовлення