0800 21 24 20 [email protected]

Kcomb - перша у світі електрощітка для догляду за домашніми тваринами

Kcomb - перша у світі електрощітка для догляду за домашніми тваринами

Своєчасний догляд за шерстю домашніх тварин настільки ж важливий, як і регулярні прогулянки та харчування. Незалежно від пори року, тварини можуть линяти - іноді більше, іноді менше. Причиною тому буває не лишень сезонне скидання підшерстя, а й порушення обміну речовин. Якщо видаляти шерсть несвоєчасно, у тварин можуть утворюватися ковтуни, що призводить до виникнення шкірних дерматитів і зростання кількості кліщів або бліх. Стрижка не лише допомагає освіжити зовнішній вигляд тварини, а й прибрати надлишки шкірного жиру, який закупорює пори її шкіри. Сьогодні ми вирішили розповісти про інноваційний винахід для догляду за домашніми улюбленцями - Kcomb від однойменної компанії з Гонконгу - інноваційній щітці для домашніх тварин, що дозволяє акуратно прибирати випалі волосинки, збирати їх у спеціальний резервуар, масажувати шкіру, продуваючи прохолодним повітрям при цьому.


Kcomb - перша електрощітка для догляду за домашніми тваринами

Особливості новинки

Тварини, так само як і люди, кожен день втрачають певну кількість волосся. Якщо не розчісувати їх вчасно, відмерлі волосинки змішуються зі здоровими і призводять до порушення виділення шкірного жиру, що, в свою чергу, веде до закупорки пір, розмноженню бліх, бактерій і утворенню ковтунів. Згодом, доводиться витрачати багато часу і коштів на лікування тварини. Не кажучи вже про те, що на прибирання квартири йде дуже багато сил.

Сьогоднішня новинка допоможе не тільки подарувати вашому вихованцеві дбайливий догляд, а й дозволить убезпечити його від шкідливих наслідків випалої шерсті. В результаті ваш вихованець буде виглядати більш акуратним, шерсть - більш здоровою, а його самопочуття значно покращиться. Kcomb має потужну абсорбційну здатність, що не тільки збирає волосинки, а й витягує лупа і пил з шкірних покривів. Вся справа в унікальній прямокутної конструкції головки, яка має два ряди порожніх всередині зубців, розташованих під кутом близько 30° до основи.

Всередині знаходиться спеціальний ватяний пресований фільтр, що дає можливість зібрати все сміття в одному місці. При відкритті кришки, він легко виймається і чиститься. Матеріалом виготовлення новинки послужив міцний сучасний ABS-пластик. Ще однією особливістю приладу є те, що він має зручну ручку, що легко лягає в долоню. Новинка має бездротову зарядку від док-станції. Пристрій оснащений літій-полімерним акумулятором, ємністю в 600 мА * год. Функціонуючи в трьох різних режимах, новинка може мати автономність від 1,5 до 3-х годин. Повна зарядка відбувається за 3 години.

Головка щітки має габарити 8,5 * 10,8 * 6,6 см (ширина * довжина * висота). Вага пристрою дорівнює при цьому всього 200 г разом з акумулятором. На ручці присутня світлова індикація, що відображає рівень заряду за допомогою LED-смуг. У ручці вмонтовані 7 легких лопатей вентилятора, довжина кожної становить - 24 мм. Кнопка на голівці дозволяє обрати одну з трьох швидкостей обдуву, в залежності від того, де ви знаходитесь - на вулиці або в будинку. Kcomb отримав потужний двигун з максимальною швидкістю в 34 000 об / хв. При цьому, новинка відрізняється дуже тихою роботою.

Пристрій має закриту конструкцію, що виключає потрапляння вовни або сміття всередину. Все збирається в окремому відсіку з фільтром. Після розчісування вашого вихованця, кришка пристрою легко знімається, зсередини дістається фільтр, який можна просто очистити або викинути. Виробник пропонує до придбання упаковку фільтрів з 30 штук за ціною 10 1.


Kcomb - електрощітка для догляду за домашніми тваринами

Дизайн і характеристики

Зовні новинка має прямокутну форму зі злегка загнутими зубцями на 30° до ручки. Колірна гамма представлена пастельними кольорами - ніжно-блакитним і ніжно-рожевим.

Технічні характеристики:

 • тип - автоматична щітка для стрижки домашніх тварин;
 • габарити головки щітки - 8,5 * 10,8 * 6,6 см (ширина * довжина * висота);
 • вага - 200 г .;
 • режими роботи - 3, максимальна швидкість лопастей вентилятора - 34 000 об / хв;
 • кількість лопастей - 7, довжина - 24 мм;
 • система фільтрації - бавовняний змінний фільтр;
 • зарядка - бездротова док-станція, 3 години;
 • акумулятор – літій-полімерний, 600 мА*год;
 • автономність - 1,5 - 3 год. (в залежності від режиму);
 • додатково - світлова LED-індикація рівня заряду;
 • матеріал - ABS-пластик;
 • колір - ніжно-блакитний і ніжно-рожевий.

Коли очікувати і яка вартість

Новинка зібрала на свій випуск на 163% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробництво стартувало, перші поставки очікуються вже в липні поточного року. Спочатку щітка з'явиться на внутрішньому ринку. Про дату виходу на міжнародні ринки поки нічого не відомо.

Орієнтовна вартість замовлення пристрою становить 581 (після офіційного старту продажів вона виросте до 901). Присутні знижки на оптові замовлення, починаючи з двох одиниць. Додатково можна придбати фільтри для пристрою за окрему плату (101 за упаковку з 30 штук).


Kcomb

Швидке замовлення