0800 21 24 20 [email protected]

Меблі-трансформер від Pirate Duck Designs

Меблі-трансформер від Pirate Duck Designs

Ритм життя сучасної людини спонукає до її частих переміщень. У нашій країні відрядження і зміна місця роботи зрідка призводить до зміни міста проживання. А ось в Америці дуже часто трапляється, що вам можуть запропонувати роботу в іншому місті або штаті. За сотні кілометрів особливо не наїздишся, тому люди часто переїжджають. Поки ви живете на одному місці, ви незмінно «обростаєте» речами - меблями, предметами побуту, які, при терміновому переїзді вельми складно забрати за собою, а розлучатися з ними просто шкода. Тому, і було розроблено спеціальні модульні меблі, які істотно полегшують життя сучасної людини. Сьогодні ми вирушимо до Сан-Франциско (США), де компанією Pirate Duck Designs було розроблено меблі-трансформер, що складаються із приліжкового столика, розсувного журнального столика і красивих гачків для одягу, які стильно доповнять ваш інтер'єр, дозволяють легко міняти габарити, а також брати їх з собою в разі зміни місця проживання.

Особливості новинки

Американський дизайнер з індійським корінням - Мохіт Манкар засмучувався, що йому за родом занять доводилося часто подорожувати по країні і кожен раз розлучатися зі звичною обстановкою. Тому він вирішив створити такі меблі, яку буде просто перевозити за собою, змінювати їхный розмір відповідно до ваших потреб (збільшуючи або зменшуючи їхню ширину), а також додати вашому інтер'єру вишуканості. Так з'явилася модульна серія, що складається відразу з трьох предметів - журнального і приліжкового столиків, а також стильних гачків для одягу, сумок, навушників і інших речей.

Першим в серії йде приліжковий столик Aden, що складається з чотирьох ніжок і двох поличок, які встановлюються одна над одною. Якщо вам потрібна невелика площа для склянки води, навушників або лампи, можна використовувати тільки 1 поличку. А якщо треба помістити стос газет, журналів або планшет, тоді ви просто додаєте до нього ще одну поличку. Його габарити склали всього 71 * 48 см (висота * глибина). При бажанні, ви можете грати з полками, додаючи до вже наявних площу в 46 см або 30,5 см.

Наступним варто зазначити розсувний журнальний столик Baltic, що може розсуватися по типу гармошки, фіксуючи на шарнірно-болтовому кріпленні. Його ширина варіюється в трьох розмірах: 46 см, 51 см або 91 см. Поверхня столу може використовуватися в якості сервірувальної для чаювань, а от нижня підвісна поличка - для складання будь-яких корисних дрібниць, дитячих іграшок, ноутбука, журналів і т.п.

Ceram - це декоративні настінні гачки, що прикриті панелями квадратної, круглої або трикутної форми. Розташовуючись разом на стіні, вони створюють єдину художню композицію, і можуть бути використані як елементи декору. З ними вам не потрібно буде шукати місце для сумки, рюкзака, пальто або навушників. Ваші речі завжди будуть перебувати на своїх місцях.

Матеріалом виготовлення всіх трьох варіантів модульних меблів послужила березова фанера, що є досить міцним матеріалом, стійким до гниття і дрібних шкідників. Більше немає необхідності міняти меблі при переїзді на нове місце проживання. Вона легко складається буквально за пару хвилин в день переїзду.


Меблі-трансформер від Pirate Duck Designs

Дизайн і характеристики

Новинки отримали правильні геометричні форми з чітко окресленими лініями. Колірна гамма столиків представлена чотирма кольорами - чорним, оранжевим, зеленим і жовтим в поєднанні з деревним. Гачки втілили в себе всі чотири кольори на різних деталях для створення єдиної художньої композиції.

Технічні характеристики:

  • тип - модульні меблі;
  • вид - приліжковий столик (Aden), журнальний столик (Baltic), гачки для одягу (Ceram);
  • габарити - 71 * 48/46/35 см (висота * глибина з можливістю заміни або розширення) (Aden), 46/51/91 см (ширина варіюється) (Baltic);
  • матеріал - березова фанера;
  • колір - чорний, помаранчевий, зелений, жовтий.

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 102% більше коштів, ніж планувалося спочатку. Виробництво стартувало і перші поставки очікуються вже до кінця поточного місяця. Про дату виходу на міжнародні ринки поки нічого не відомо. Орієнтовна вартість замовлення становить: Aden - 1201 (після офіційного виходу вона зросте до 2001), Baltic - 1801 (після - 3001), Ceram - 251 (потім - 451). Присутні знижки на оптові замовлення починаючи з 3-х одиниць. Також можна набрати різну кількість запчастин і зібрати свої власні моделі на свій розсуд за 5001.

Не тільки столики потребують зміни розмірів з плином часу. Оскільки більшість з нас змушені проводити більшу частину життя в сидячому положенні, потрібно подбати про комфортне крісло для того, щоб з легкістю міняти положення і дати можливість своїй спині розслабитися. Цьому сприяють крісла GT Racer, що дозволяють налаштовувати не тільки кут нахилу спинки, але і мають широкий діапазон налаштувань підлокітників, поперекові подушки і підголівники, а також висувні підніжки, в залежності від моделі. Вивчити їх описи, особливості, технічні характеристики, актуальні ціни та відгуки можна на сайті нашого інтернет-магазину.


Pirate Duck Designs

Рекомендовані товари

Швидке замовлення