0800 21 24 20 [email protected]

Чи потрібні подушки геймерським кріслам?

Чи потрібні подушки геймерським кріслам?

Розвиток сучасних технологій значно полегшив наше життя - покупки тепер відбуваються за декілька кліків мишки, робота стає віддаленою, спілкування переходить з живого в інтерактивне, навіть формат розваг тепер значно ширший - завдяки наявності інтернету, ми можемо дивитися новинки кіно, читати свіжу пресу, грати. Спосіб життя сучасної людини став сидячим, рухів ми здійснюємо все менше. Довготривале сидіння в одному положенні негативно позначається на нашому здоров'ї - у багатьох виникають проблеми зі спиною, суглобами і попереком.

Щоб уникнути неприємних наслідків сидячого способу життя, було розроблено спеціальні ортопедичні крісла - офісні та геймерські. Якщо перші моделі використовуються виключно для роботи, то другі є більш універсальними, вони отримали безліч удосконалень, оскільки розроблялися за участю провідних ортопедів з різних країн. Якісне геймерське крісло оснащене спинкою у формі літери S, що повторює природний вигин хребта людини.

Крім цього, багато моделей комплектуються різними додатковими подушками - підголівником та поперековою. Чи потрібні вони та які функції виконують? З цими питаннями ми будемо розбиратися разом з вами далі.


Чи потрібні геймерським кріслам подушки

Навіщо геймерському кріслу підголівник?

Наш хребет не може перебувати в постійній напрузі, йому періодично потрібен відпочинок. Тому рекомендується міняти позу, в якій ви сидите за комп'ютером. Підголівник передбачений не для того, щоб ви постійно на ньому лежали, а для нетривалого перепочинку в процесі гри або в перервах, коли ви хочете погортати сторінки браузера у себе в смартфоні, подумати над стратегією подальших дій, просто випити чашечку кави або з'їсти бутерброд, не залишаючи свого місця. Всі ці дії зручно робити, відкинувшись на спинку крісла. І ось тут вам якраз дуже стане в нагоді наявність такої корисної опції, як підголівник.

У геймерських крісел вони бувають декількох видів:

  • вшиті в спинку;
  • виступаючі нерухомі;
  • регульовані в різних напрямках.

Вшита модель зустрічається в бюджетній серії крісел. Однак, підійде вона буде далеко не всім, тому що кожен з нас має різний зріст і комплекцію. Якщо вирішите купувати саме таку модель, тоді бажано перед покупкою посидіти в ньому і подивитися, наскільки вам зручно. Крісла в основному роблять універсальними, тому, щоб вибрати те, що ідеально підходить вам, доведеться «приміряти» досить багато моделей.

Виступаючі нерухомі подушки встановлюються в певному місці. Їх не можна відрегулювати. У таких випадках вам також варто посидіти в декількох різних моделях, щоб обрати відповідну до своєї статури. Особливо варто обережно поставитися до таких крісел людям низького зросту, тому що їх шиють під середньостатистичного користувача з урахуванням акселерації. Не посидівши в ньому перед купівлею, ви ризикуєте не вгадати, і підголівник виявиться значно вище шийного відділу, для підтримки якого він призначений.

Регульовані моделі коштують дорожче, однак, є більш універсальними - вони кріпляться на ременях, якими легко ковзають вгору / вниз і можуть бути встановленими на будь-якій висоті. Є «просунуті» підголівники з регулюванням в різних напрямках, що особливо актуально, якщо користувачів у крісла буде кілька. Нечасто фізичні параметри тіла людини залишаються однаковими протягом всього життя. Саме з думкою про майбутнє варто звертати увагу на варіанти, що рухаються.


Навіщо геймерським кріслам подушки

Поперекова подушка - чи потрібна вона?

Від довгого сидіння страждає не тільки шия, а й поперековий відділ. Мало кому вдається сидіти весь час в правильній позі, до якої нас привчали ще у школі. Якщо сидіти нам незручно, ми починаємо сутулитись - це безпосередньо позначається на стані нашої спини. У деяких моделях геймерських крісел, крім профільованої спинки, передбачена поперекова подушка. Вони також можуть мати різну форму і варіації кріплення:

  • регульовані по висоті у вигляді валика - їх можна переміщати конкретно під ваші вигини хребта;
  • широка накладка з підтримкою спини - використовується, якщо форма крісла не дуже підходить користувачеві;
  • поперековий валик - бувають маленькими, середніми і великими. Обираючи таку модель, необхідна «примірка», оскільки усереднений варіант буде зручним далеко не кожному;
  • овальна форма на поясному кріпленні - зустрічається рідше і не всім підходить, все залежить від індивідуальних особливостей вашого організму.

Обираючи геймерське крісло, не поспішайте, гарненько ознайомтеся з характеристиками кожного. Якщо ви зважилися на покупку бюджетної моделі, то в ній обов'язково потрібно посидіти, «приміряти» під свої параметри тіла. Найбільш універсальними геймерськими кріслами вважаються ті, що отримали можливість регулювання підголівника та поперекової подушки. Їхня наявність дозволить знімати напругу зі спини, що виникає від тривалого сидіння. Економити можна на чому завгодно, крім власного здоров'я.


Навіщо геймерським кріслам підголівник

Рекомендовані товари

Швидке замовлення