0800 21 24 20 [email protected]

Чи потрібні геймерським кріслам підігрів і вентиляція?

Чи потрібні геймерським кріслам підігрів і вентиляція?

Ринок меблів для геймерів рясніє розмаїттям - які тільки моделі тут не зустрічаються - від простих, що нагадують офісні, до складних модулів, що включають не тільки весь необхідний комплект для ігор, але і автономну систему кондиціонування. Вартість геймерських крісел також варіюється - від бюджетних моделей за кілька тисяч гривень до преміум-класу за ціною гарного автомобіля. Відрізняються такі моделі між собою не тільки за конструкцією, але і функціонально.

Саме від набору пропонованих опцій буде залежати те, наскільки комфортно ви будете почувати себе в тому чи іншому кріслі. Їх кількість впливає на можливість точного налаштування для конкретного гравця. Наявність різноманітних вбудованих механізмів розширює функціональність геймерських крісел для індивідуального використання. Серед геймерів немає єдиної думки з приводу необхідності в підігріві або вентиляції, як обов'язковій опції в ігрових моделях. Спробуємо розібратися в цьому питанні докладніше.

Моделі преміум-класу оснащуються різноманітними опціями, які не зустрінеш в бюджетному і середньому ціновому сегменті - вібромасажна вставка, автоматичне налаштування положення сидіння, висувні подушки для підтримки попереку і шиї, а також наявність підігріву і вентиляції. Якщо ви проводите за комп'ютером досить багато часу, то, цілком природне бажання, що виникає при цьому - досягти максимуму комфорту від сидячого положення, наскільки це взагалі можливо.

Геймерські крісла відрізняються інноваційністю не тільки в дизайні, але і в застосовуваних матеріалах. Тому, вам не повинно бути жарко в ньому влітку і холодно - взимку. Для цього, звертайте увагу на матеріали виготовлення сидіння і спинки. Вони повинні вільно пропускати повітря, бути стійкими до зношення, зберігати свою форму, не вбирати вологу. Унікальним наповнювачем, що не має аналогів серед штучних і натуральних матеріалів, вважається пінополіуретан. Він стійкий до механічних навантажень, зношення та деформацій. Має достатньою пружності та м'якості, а також резистентний до температурних перепадів.


Чи потрібні геймерським кріслам підігрів і вентиляція

Чудовою здатністю вільно пропускати повітря відрізняється обшивка з тканини. Вона стійка до зносу, не деформується, легко відчищається, не перешкоджаючи циркуляції повітря усередині. До того ж таке покриття має широку кольорову гаму і різноманітність фактур. Якщо ви схильні до підвищеного потовиділення, варто вибирати модель саме з тканинної обшивкою. Для максимально комфортного перебування, в кріслах використовуються вентиляційні отвори і вставки з сітчастих матеріалів. Завдяки ажурному плетінню ниток, вони не зазнають деформацій, а також сприяють безперешкодній циркуляції повітря. На ринку можна знайти геймерські крісла, що мають спинку, повністю обтягнуту сіткою, без застосування наповнювача.

Еко-шкіра була розроблена в якості замінника натуральної. Вона має безперечні переваги - м'якість, простоту в догляді, еластичність, велику різноманітність кольорів і фактур. Крім цього, її відрізняє доступний цінник, швидке нагрівання та охолодження, вільна циркуляція повітряних потоків всередині. Геймерські крісла з обшивкою з еко-шкіри часто мають сітчасті вставки з боків від сидіння для додаткової вентиляції.

У моделях преміум-класу встановлюються прилади для обігріву та вентиляції, однак, як правило, працюють вони тільки на певних ділянках сидіння - в поперековому чи шийному відділах. Працюють вони від джерела живлення - електричної розетки або акумуляторної батареї, періодично потребуючи заряджання. Ціновий сегмент таких крісел вкрай високий, і як показує практика, в цих опціях немає особливої потреби. Можна придбати геймерську модель середньої вартості, виготовлену із сучасних матеріалів, не переплачуючи при цьому за додаткові функції.


Геймерські крісла

Рекомендовані товари

Швидке замовлення