0800 21 24 20 [email protected]

Diseclar - меблі з переробленого пластику

Diseclar - меблі з переробленого пластику

Проблема захисту екології виходить на перше місце перед усіма країнами в світі. Щодня всі разом ми виробляємо 9 975 000 000 твердих побутових відходів, в той час, як переробляємо тільки 5% від цієї кількості. Потрапляючи в світовий океан, вони забруднюють його води, отруюють тварин, риб і птахів. Через це, вимирають цілі екосистеми, що веде до порушень клімату, які ми спостерігаємо зараз - в одних регіонах бушують руйнівні пожежі, викликані небувалою спекою, а в інших - шторми, торнадо і цунамі, викликані сильними зливами. З метою відновлення природних ресурсів багато компаній взялися активно за переробку твердих відходів, щоб робити з них товари, якими можуть користуватися жителі нашої планети. Про благородну мети очистити нашу Землю від величезної кількості сміття і піде сьогодні мова. А саме, про спосіб очищення. Сьогодні ми вирушаємо в Калі (Колумбію), де компанією Diseclar випускається велика кількість різних меблів для домашнього та громадського використання - ослінчики, лавки, столики, шезлонги, крісла, опалубка та навіть собачі будиночки.


Diseclar - меблі з переробленого пластику

Особливості новинки

Різкі перепади температурних показників і зміни в погодних умовах, які раніше були типовими для певної пори року, стали наслідком катастрофічного стану навколишнього середовища. Адже не дарма щороку проводяться кліматичні конференції, де глави найбільших держав світу вирішують, як скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу, зменшити обсяги шкідливого виробництва, переробити існуючі відходи, зробити певні кроки з очищення водних артерій планети від наявного сміття. Найнебезпечнішим з усіх категорій твердих побутових відходів вважається саме пластик, оскільки він може століттями перегнивати в землі і не боїться води.

У всьому світі почалася активна боротьба зі сміттям шляхом його сортування і подальшої переробки. Результатом таких дій стало винайдення новітніх матеріалів, широко застосовуваних у побуті. З переробленого пластику виробляють взуття, рюкзаки та сумки, окуляри, пакувальні матеріали, деякі деталі побутової техніки, предмети меблів і побуту. Рух за екологію зараз нарешті в пошані, тому ми також намагаємося до нього долучитися усіма можливими способами. Наприклад, знайомлячи вас з новинками меблевого ринку, технікою або гаджетами, виробники яких приділяють чималу увагу при виробництві саме захисту навколишнього середовища.

Раніше, ми розповідали про екологічно свідому компанію Movisi зі Штутгарта (Німеччина), яка займається виготовленням модульних меблів з поліпропілену, що крім легкої ваги, відрізняється простотою вторинної переробки, дозволяє вам переставляти її як завгодно, міняючи місцями, додаючи і прибираючи блоки. Крім того, вона може бути використана в якості ящиків для ваших речей, паперів, іграшок, а також використовуватися в якості стільців і столиків на випадок раптово наскочивших гостей (докладніше про незвичайні меблі можна подивитись за посиланням).


Diseclar Sillas para playa

Сьогоднішня новинка вже може не вважатися такою, оскільки вона успішно проводиться в перебігу декількох останніх років на території Латинської Америки і США. Ця ідея повинна бути використана нашими вітчизняними виробниками меблів для громадських місць і домашнього використання, тому що вироби мають прекрасний естетичний вигляд. У компанії Diseclar домоглися дійсно приголомшливих результатів - вся вироблена ними продукція схожа на тверду деревину. Виробник використовує власний завод з переробки пластикових відходів, змішуючи їх з кавовою м'якоттю, рисової лушпинням і цукровою тростиною. Поєднуючи таким чином харчові та побутові відходи, Diseclar роблять приголомшливі речі.

На сьогодні компанія випускає кілька колекцій виробів:

 • столи і стільці для будинку - Mesas y sillas;
 • шезлонги для басейнів - Sillas para playa;
 • ослінчики без спинки - Bancas;
 • великі лави з високими спинками - Farallones;
 • лежаки для басейнів - Asoleadora;
 • опалубку - Piso;
 • будиночки для тварин - Casas para mascots.

Завдяки поєднанню різноманітних відходів, меблі виходять дуже зносостійкими, стійкими до ультрафіолетового випромінювання, дощу, снігу, екстремальних температур, несприйнятливими до гризунів, грибкових захворювань і вологи. Вони можуть використовуватися як всередині приміщень, так і зовні, що робить їх універсальними. Крім вищесказаного, меблі Diseclar можуть бути переробленими повторно. За їхній винахід виробник був удостоєний низки нагород як в Латинській Америці, так і в США. На сьогоднішній день у компанії є два представництва - в Колумбії і в Сполучених Штатах.


Diseclar Casas para mascots

Дизайн і характеристики

Новинка має зовнішній вигляд меблів з твердих порід деревини. Дизайн кожного продукту є лаконічним і простим, проте, разом з цим, дуже функціональним. Колірна гамма представлена темно-коричневим кольором. Інших колірних варіацій на даний момент не передбачено.

Технічні характеристики:

 • тип - меблі з перероблених відходів;
 • склад - пластик, кавова гуща, рисова лушпиння, цукрова тростина;
 • асортимент продукції - столи та стільці для будинку - Mesas y sillas; шезлонги для басейнів - Sillas para playa; ослінчики без спинки - Bancas; великі лави з високими спинками - Farallones; лежаки для басейнів - Asoleadora; опалубка - Piso; будиночки для тварин - Casas para mascots;
 • колір - темно-коричневий.

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск достатню суму ще в 2015 році. На сьогоднішній день вона активно продається на внутрішньому ринку Колумбії, США і країн Латинської Америки. Чи вийде її продукція за межі цих країн - поки невідомо. Орієнтовна вартість великої лави зі спинкою Farallones становить 5001. Про інші цінники інформації в мережі немає.

У геймерських і офісних кріслах GT Racer також використовуються деталі з поліпропілену, який не тільки відрізняється міцністю і довговічністю, але також підлягає спрощеній процедурі вторинної переробки. Ознайомитися з найширшим асортиментом продукції компанії, вивчити її особливості, описи, технічні характеристики, актуальні ціни та відгуки на популярні товари можна на сайті нашого інтернет-магазину.


Diseclar

Рекомендовані товари

Офісне крісло GT Racer X-2975 Black

Швидке замовлення