0800 21 24 20 [email protected]

BullRest - інноваційна подушка для подорожей

BullRest - інноваційна подушка для подорожей

Багатьом з нас часто доводиться подорожувати. В основному, це стосується тих, у кого робота пов'язана з частими відрядженнями. У декого з нас все життя проходить на борту літака. Однак, добре відпочити і, хоча б подрімати, не кажучи вже про те, щоб виспатися, на стандартному сидінні економ-класу, навряд чи вийде. Тому мандрівникам доводиться примудрятися і возити за собою свої особисті подушку і покривало. Але якщо з покривалом можна питання вирішити прямо на борту, то подушка - річ суто індивідуальна, тому її краще придбати заздалегідь. Американська компанія BullRest розробила однойменну компактну модель подушки для мандрівників, що забезпечує оптимальну підтримку шиї і голови, з наповнювачем, що володіє «ефектом пам'яті» і займає не так багато місця.


BullRest - інноваційна подушка для подорожей

Особливості новинки

Головною проблемою сучасної людини є неможливість повноцінно виспатися. Постійні стреси, ранні підйоми, затримки після роботи, багатогодинне стояння в заторах безпосередньо впливають на нашу здатність заснути вночі. Не кажучи вже про те, щоб виспатися. Повноцінний сон став для багатьох недосяжною мрією. Це не може позитивно відобразитися на стані здоров'я людини, оскільки хронічне недосипання веде до зростання нервового напруження, збільшення втоми, втрати концентрації. А звідси - ми часто помиляємося, не можемо зосередитися, тому психологічний стан нашого організму погіршується ще більше. Виходить замкнуте коло, з якого потрібно вибиратися, і чим швидше ви це зробите, тим краще для вас.

Крім вищесказаного, організм людини так запрограмований природою, що йому необхідно повноцінно висипатися. Хронічна втома призводить також до різкого зниження імунітету, що є природним бар'єром проти негативного впливу навколишнього середовища. Опір інфекціям падає, і ми починаємо хворіти. Якщо ви раптово застудилися в теплу погоду, коли, як то кажуть «ніщо не віщувало», шукайте проблему саме у втомі. Коли людина добре відпочиває і спокійно спить вночі, вона стає практично невразливою для інфекцій, що циркулюють в повітрі навколо неї.

Якщо вам часто доводиться переїжджати з місця на місце і співробітники аеропортів вже вітаються з вами, як зі старим знайомим, тоді варто подбати про подушку для сну, яка б не займала багато місця, і була однаково комфортною для будь-якого користувача. Раніше, ми розповідали про особливу модель PackPillow, що була розроблена спеціально для альпіністів і просто тих, хто любить проводити свій вільний час у походах. Вона примітна тим, що може використовуватися не тільки в якості подушки для сну, але і у вигляді м'якого сидіння, а також зручної сумки з широкою шлеєю через плече, з якої легко досліджувати нові місця, без необхідності носити з собою свій великий туристичний рюкзак (докладніше про незвичайний американський винахід можна почитати за посиланням).


BullRest - подушка для подорожей

Сьогоднішня новинка створювалася спеціально для тих, хто проводить багато часу в переїздах між містами. Бізнес-мандрівники оцінять BullRest гідно, оскільки вона розроблялася з урахуванням анатомічних особливостей будови тіла людини, а також має великий вентиляційний отвір, щоб вам не було жарко під час поїздки. В якості наповнювача використовується піна з «ефектом пам'яті», що підлаштовується під індивідуальні параметри користувачів. Саме тому виробник і зробив один універсальний розмір, що підходить будь-якій дорослій людині. Мабуть, єдиним мінусом її буде те, що вона не може складатися і вам доведеться возити її або в окремому чохлі, або виділяти під неї місце в ручній поклажі або багажі.

Новинка має пластиковий каркас, що підтримує її форму. Її габарити склали 171 * 120 * 124 мм, а вага - всього 184 м Найкраще вона підходить для використання в подорожах на автобусах, літаках і поїздах. Зовнішня частина виготовлена з сітчастої тканини, що швидко відводить вологу і не перешкоджає циркуляції повітря. Внутрішня - з м'якого трикотажу, приємного на дотик. Для зручності користувачів, з боків розташовані кріплення під спеціальні карабіни на шлеї, за допомогою яких її можна прикріпити до підголівника або спинці крісла, на якому ви відпочиваєте. Це убезпечить вас від її падіння, якщо ви не спокійно спите. Новинку можна мити теплою водою вручну або протирати вологими серветками. У складі стандартної комплектації йде м'який чохол на карабін кріпленні, щоб ви могли пристібати її до вашої сумки, рюкзаку або багажу.


BullRest - нова подушка для подорожей

Дизайн і характеристики

Новинка отримала С-подібну форму з виїмкою для шиї і вентиляційним отвором на тильній стороні. Колір зовнішньої сітки - синій, внутрішнього трикотажу - сірий. Основна відмінність між моделями в кольорі пластикової вентиляційної вставки, що представлена помаранчевим, сірим, блакитним і жовтим кольорами. Інших колірних варіацій не передбачено.

Технічні характеристики:

  • тип - подушка для подорожей;
  • габарити - 171 * 120 * 124 мм;
  • вага - 184 г .;
  • розмір - універсальний, підходить всім дорослим;
  • матеріали - сітчаста тканина, трикотаж, піна з «ефектом пам'яті» (наповнювач);
  • додатково - кріпильна шлейка на карабіні, вентиляційний отвір з тильної сторони, чохол з карабінним кріпленням;
  • колір - зовнішнє покриття - синій, внутрішнє - сірий, вентиляційна вставка - помаранчевий, сірий, блакитний і жовтий.

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 337% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробництво стартувало і перші поставки пройшли успішно. Зараз подушку можна придбати в інтернет-магазинах США. Чи з'явиться вона на нашому ринку - поки невідомо.

Орієнтовна роздрібна вартість BullRest становить 59,99 1. Присутні знижки на оптові замовлення, починаючи з двох одиниць. Відпочинок протягом робочого дня в офісі не менш важливий, бо дає змогу досягти більшої концентрації на поставлених завданнях. Про максимально комфортне перебування на робочому місці подбають офісні крісла GT Racer, ознайомитися з асортиментом, технічними характеристиками, особливостями, актуальними цінами яких можна на нашому сайті.


BullRest

Рекомендовані товари

Офісне крісло GT Racer X-2975 Black

Швидке замовлення